bugün

entry'ler (22)

ilk aşkı başkasıyla görmek

eritir seni de elinden gelen hiç bir şey olmaz.

neşet ertaş

gelmiş geçmiş en büyük sanatçılardan biridir. favorim neredesin sendir. canımı alıyor o türküyle desem abartmış olmam. can gidiyor canım gidiyor.

mutluluk veren şarkılar

Kıraç - Beddua

türk kahvesi

40 yıllık hatrı var denilse de bende bu seneden itibaren 40 saniyelik bile bir hatrı olmayan içecek..

hint filmleri

hiç sevmem sevemem.

ilk buluşmaya gelmeyen kız

amaaan en iyisini yapmış biz gittikte ne oldu ?

sevgiliye hitap biçimleri

canımıniçi en güzelidir. Ötesi yoktur benim için. Canımıniçin lan daha nolsun.

ilkokulda resim dersinden akılda kalanlar

güneş en tepedeyken bile bacasından dumanı tüttürdüğümüz yıllardı. Ha bulutları ve martıları unutmamak gerek.

ikizler in hali

dengesiziz evet kabul.

yalancii

hoşbulduk. Çok yeniyim hem de olayları kavramaya çalışıyorum.

yazarların verdiği en doğru kararlar

Geçse de gençlik çağım. Boş kalsa da kucağım. Sözümü tutacağım. Adını anmayacağım.

sevgilisinin geçmişiyle ilgilenmeyen erkek

Erkek ? Hangi erkek ? Ortada erkek göremedim ben. Dedirten durum.

sevgilinin aslında biraz çirkin olduğunu farketmek

farkedersin ama kalp kabul etmez. Sana göre dünyadaki en güzel odur. Taa ki bitene kadar. Bitince 'abi ben bunu mu sevmişim ya? hiç bana göre biri değil.' denilen olay.

gecenin şarkısı

eksik bir şey mi var??--ezginin günlüğü

ben bu yazıyı kendime yazdım

Hadi artık kendine gel. Özüne dön. Sen bu değilsin. Seni kimse yıkamaz. Dolmasın gözlerin artık dalmasın uzaklara. Ağlamayı da tamamen yasaklama kendine. Evet yaşaman gerekiyordu yaşadın her ne kadar hata da olsa. Ama artık kendine gel sen bu değilsin.

bir bardak demli cay

o bir insanın en güzel dert ortağıdır hem yalnızlığı hem kalabalığı paylaşır. Çay herşeydir..

ben bu yazıyı sana yazdım

söylenecek söz bırakmadın bana. Asla olmamışsın ya bende daha doğru asla olmamışım ya ben sende canın sağolsun. Ya da sağolmasın.. Hakkım helal değil sana son sözlerim bu olacak ölene kadar. Bi gram affetmiycem seni. Ama yine de gelme gözlerimin önüne gelmesin gözlerin aklıma. Çık aklımdan git nereye istersen git kime gidiyosan git ama artık benim aklımdanda kalbimden de git. O kadar yalanına o kadar şey öğrenmeme rağmen aklıma gelebiliyor olman çıldırtacak yoksa beni.

alışveriş merkezinden 27 saniyede çıkan kız

eğer peşinde dolanan bi görevli varsa değil 27,7 saniye bile yeterlidir çıkmaya.

özlemek

Burnun direğini sızlatan, gözlerin dolup dolup taşmasına sebebiyet veren ama sonunun mutlu olduğu görülmemiş bir histir. Tabi burada özlenen eğer eski bir sevgiliyse sonu mutlu bitmez. Eş, dost için özlemek güzeldir sevgiyi pekiştirir.

çirkin erkeklere tavsiyeler

Yakışıklı değillerdir fakat bunların tatlı dilli olanları var. Hepimizi korusun Allah hem yakışıksız hem de tatlı dilli erkeklerden.