bugün

entry'ler (122)

mühendise tükçe ad önerileri

Arapça kökekenli mühendise adına önerilen türkçe adlar.

(bkz: ustabeyin)

suriyeliler

Eğer ileride kürtlere benzerlerse akp'nin attığı en büyük kazık olur. Gerçi bu olay da akp'nin oylarından %0.5 kadar etkiler ama neyse.

recep tayyip erdoğan

Resmi rakama göre şuan 9 şehidimiz var adamın derdi mültecilerin dramı. Tabi o mültecilerin her biri akp'ye oy. Onlar için Ensar olup gerekirse evimizi Eşimizi bile vermeliyiz.

ülkelere göre yakışıklı olmak

Türkiye'de güzel bir hayatın olması için tip veya para şart. Bu yüzden türkiye'de yakışıklı olmak hayata bir adım önden başlamaktır.

sözlük kürtleri

(bkz: Güzel tespit bro)

imam hatip lisesi

"neden bu okullara puansız alıyorlar?" Sorusu kafamda çok kurcalandı. Araştırmalarım sonucu gördüm ki açıkta kalan öğrenciler ya açık liseye yada imam hatip lisesine kayıt olabiliyormuş. Yani düz lise işlevini görüyor bu liseler.

ios vs android vs windows phone

ios ve android ferrari Windows Phone ise tofaş. Şahsen wp kullanan biri olarak söylüyorum bunu.

yandex kullanan insan

Eğer o kişi Türkiye sınırları içinde yaşıyorsa aklını kullanmış kişidir. Diğerleri yabancı ülkeden hizmet sunarken yandex ise Türkiye'ye ciddi bir yatırım yapmıştır.

kürt milliyetçiliği yapan sosyalist

Gününüz Türkiye'nin potansiyel teröristleridir sosyalistler.

ülkücülere faşist denilmesi

Diyen kişi lise zamanında ülkücülerden dayak yemiştir kesin ve net. Hatta solcu olmaları bu yüzden.

türk siyasetinin en kudurmuş partisi

Bir tane malum parti biliyorum o da elektrik şirketinin "barajı geçtiğinize göre artık ödeseniz şu elektrik faturalarını" dediği partidir.

komünizm

Türkiye'de %80'i çoluk çocuklardan oluşur. Bir de hdp gibi yalancı komünist partiler var o ayrı.

hdp yüzünden mhp ye sempati duymak

(bkz: Ben)

tum entryleri mobil olan yazar

Evinde interneti olmayan veya bilgisayarı açmaya üşenmeye çalışan yazar olabilir.

cengiz han

adama Türk diyenelerin kafasından istiyorum bir tane. lan adam koskoca imparatorun adını "moğol" koymuş. daha ne diye adama Türk diyorsunuz anlamadım gitti.

25 haziran 2015 ışid kobani saldırısı

Abd karar sıkıntısı çekiyor belli. Halen bölgeyi işid'e mi yoksa pkk'ya mı vereceğine karar verememiş.

dilek öcalan

"nefes alsın yeter" diyen erkeklerin bir kez daha düşünmesi gerekir.

eledim eledim

Hdp'ye oy verenlerin dinlemesi gereken mehmetçik türküsü.

türkiyenin etnik çöplüğe dönmesi

Değil gelişmekte olan ülkeler listesine girmeyi yanından bile geçemez.

devlet size günlük 10 kişi öldürme hakkı verse

Kürtleri yada suriyelileri öldürsem adamlar beşer onar çoğalıyor.