bugün

entry'ler (37)

13 yaşındayım bi kız memesi göremedim

13 yaşında kız memesi görecek olursan 33 yaşında ebeninkini görürsün otur oturduğun yerde hızlı koşan atın boku seyrek düşer bunuda unutma kulağına küpe olsun denilecek başlık.

kıbrıs görüşmelerindeki son durum

Son durum nedir bilinmez zira 74 deki barış harekatından beri ingilizler tarafından adada yürütülen algı operasyonları sonucunda adadaki türk tarafı diye nitelenen toplum türkiyenin değil avrupanın bir parçası olmanın daha karlı olacağını düşünüyor bunda haklı da olabilirler fakat ülke olarak çıkarlarımızı gözetmeden bir anlaşmaya imza atacak olursak miki tutarız resmen akdenizde hapsoluruz akdenizde ne uçak uçurabiliriz ne de gemileri yüzdürebiliriz.

kadınları çekici yapan detaylar

yus yuvarlak daş gibi kalça derim ahanda böyle.

nagehan alçı

sevimli şempanzedir onun bildiği kadar sözlüğün genç yazarlarından çoğunun daha çok unutmuşluğu vardır hiç dolu görünmüyor boş bomboş görünen bir miniş gazeteci.

internetin yavaşlaması

bir yerlerde bomba patladığı yada siayasileri hedef alan videolar yayınlanmış olabileceği tahminlerine neden olan durumdur.

evlenirsem siksinler diyen kadın

evlenmeden vermeyeceğini ilan eden kadındır.

neşet ertaş ın hiç güzel şarkısının olmaması

tartışmasız doğru bir başlıktır çünkü Neşet ertaş'ın şarkıları yoktur bozlakları ve türküleri vardır. Neşet Ertaş bir ozandır üstattır tartışmasız bir gönül adamıdır.

tek başına rakı sofrası kurup içmek

rakı sohbet içkisidir, viski yada şarap anlarım ama rakı bir çok kez denenmiştir ki pek iyi gitmiyor.

kızıl saçlı kızlar

candır can kızıl olsun çamurdan olsun nicole kidman hayranı birisi olarak olsada sevsek diyorum .

seboreik dermatit için en iyi şampuan

Bu başlığı açmama sebep olan tek şey bu derdi 7 senedir çekmeme sebep olan malassezia mantarının ebesini diken şampuanı bulmuş olmamdır bu hastalığın ne olduğunu bilmeyen pek anlamayabilir başlığın önemini ama benim gibi olan arkadaşlarıma faydalı olmak isterim bilen iyi bilir uykusuz geceleri , kafa derisinin yüzülmesini bile tercih edecek kadar eziyet çekenlere bir faydam olursa ne ala. remolent kepek ve saç derisi şampuanı diyorum tek geçiyorum ve iddia ediyorum ki dünyanın en iyi şampuanı ( denemediğim ilaç denemediğim şampuan serum losyon kalmadı 7 senedir ).

seboreik dermatit

pityrosporum ovale yada namı diğer malassezia furfur denilen sapık mantarın saç derinize aletini sürtmesiyle oluşan kaşıntılı kepeklenmeli ve kabuklanmalı bir durumdur. öyle anlar olurki bir apaçi kızılderilisinin kafa derinizi yüzmesini bile tercih edecek duruma gelebilirsiniz benim gibi. şaka değil hastalığın akut dönemlerinde resmen kaşıntı ve saç derimdeki rahatsılık hissi bunu düşündürücek kadar sapıkçadır. bu problemin ne olduğunu iyi bilen birisi olarak çok faydasını gördüğüm tek şampuan olan remolent kepek ve saç derisi bakım şampuanını benim gibi olanlara kesinliklee tavsiye ederim on numara beş yıldız bir şampuan.

kavga etmem aklımı kullanırım

Aklın yolu bir dedirten bir durumdur. kavga etmek sadece kendini ifade edemeyen , kendine güvenemeyen insanların başvurduğu bir durumdur sadece kelimeleri kullanarak birini dövebileceğini bilen kişi kavga etmez. dövmek derken hakaret etmekten bahsetmiyorum ama dilin gücü yumruktan daha kalıcıdır.

sevip söyleyememek

cesaret eksikliği yada göt korkusuna işaret eden bir durumdur.

götte çıkan çıban kadar değeri olmayan kişi

götte çıkan çıban patladığında içinden sızan iltihap kadar değeri olmayan kişinin açtığı başlık olmuş. türk erkeği, kürt , ermeni gibi ırkçılık ve ayrımcılık kokan ifadeleri kullanıp böyle başlık açmak kişinin kendi içinde kişilik bunalımı yaşadığını ve kendi kendisiyle bile çeliştiğini gösterir. türk kelimesini ağzına almadan önce dişlerini fırçalayıp ağzını yıkaması gerekenler böyle bir başlıkla türk erkeğine hakaret ediyorsa bu sözlerimde ona kapak olsun anlarsa eğer...

ulkeyi bok goturmesi

Bir amerikalının yada isviçrelinin bile ülkesi için kendi bakış açısına göre kurabileceği cümledir. yani kötümser ve karamsar bir bakış açısının dışa vurumudur. bardağın boş tarafıdır. ararsak heryerde bok görürüz ve ararsak umut dolu yarınlar görebilir ve bunun için çaba gösterebiliriz... ülkemizi bok götürdüğünü düşünen mantık bu başlıkda bu bokları temizlemenin yollarını da paylaşsa fena olmaz...

remolent

8 yıldır tecavüzüne uğradığım malasezia mantarının ağzını burnunu kıran mükemmel şampuanımın markasıdır. şaka bi yana resmen 8 yıldır para vermediğim ürün kalmadı denemediğim ilaç kalmadı hepsi 3-5 gün rahatlattı sonrasında malasezia abi bana tecavüz etmeye devam etti taki en son bi doktorumun önermesiyle kullanmaya başladığım ve 8 haftadır kullandığım remolent şampuan ile tanışana kadar. allah yapanından razı olsun diyorum amin. seboreik dermatit tarafından düdüklenenler denesin derim.

hadise vs beyonce

ikiside birbirinden güzel ve seksi ablalar.

seboreik dermatit tedavisi

Seboreik dermatit tarafından 8 yıldır tecavüze uğramış birisi olarak onlarca ürünü binlerce lira para vererek denedim zaten bu meredin bir tedavisi yok kafasına göre takılıyor resmen taşak geçiyor insanla. bu güne kadar denediğim ve kepeği kaşıntıyı en iyi şekilde hafifleten tek şampuan remolent kepek ve saç derisi bakım şampuanı kesinlikle tek geçerim eğer bu tarz bir probleminiz varsa deneyin derim. burun kenarlarına ve yüze yayılan bir seboreik egzemada remolent nemlendirici krem de muhteşem ...

hiç öpüşmemiş 20 yaşındaki kız

öpüşmemiş kelimesinin yerine daha iddialı misal "s....memiş" şeklinde bir ibare konsaydı tam süper olurdu dedirten başlık. 20 yaşına gelipde eline almamış var mı ki öpüşmemiş olsun be kardeşim hangi devirdeyiz düzen bozuk düzdüren bozuk garip bir dünyadayız allah sonumuzu hayrede.

hedonist arkadaş aramak ama bulamamak

hedonistler sözlükte takılmaz, yanlış yerde arıyorsun