bugün

sevdiği entry'ler

ölümüyle üzen kurgusal karakterler

tabi ki de şeker kız candynin anthony'si.

Şu sahneyi izleyen bir çocuktan daha fazla üzülecek kim var ki dünyada?:

https://www.youtube.com/watch?v=GHAxf1310jQ

dualarınıza ihtiyacımız var

merhaba,

sevgili eşim aniden gelişen bir süreçte meme kanseri farkındalık ayında bu hastalığa yakalandı.cumartesi ameliyatımız olucak ve sonrasında kemoterapi ile inşallah kısa sürede sağlığına kavuşacak.yaşayan bilir bu zamanlar morale,motivasyona çok ihtiyaç olur.allah rızası için bizim için dua ederseniz sizlere minnettar olurum.eşime tek tek gösterip okutacağım bu başlığı ve sizlere yeniden gelişmeleri aktaracağım.şimdiden ettiğiniz duaları rabbim kabul etsin.

edit:dolu gözler ve umutla okuyoruz.allah razı olsun.
görsel

edit2:mesaj atan destek olan herkesten rabbim bin kere razı olsun.bazı şahsina münasır kişiler inanmayıp troll denemesi olduğunu söylemiş.hiç yapacağım şey değil ama patoloji ( biyopsi ) sonucumuzu bile ekledim.belki genel cerrah bir arkadaş okur.
görsel

edit 3:çok şükür ameliyatımız iyi geçti ,tüm parçalar temizlendi.Elifimin herkese çok çok selamı var :)

oriflame

avon ile karşılaştırılamaz markadır. ürünlerin içeriğine kolayca ulaşabilirsiniz, genel olarak doğaldır. avon ise kimyasaldır, birçok ülkede yasaklanmıştır.

deneyememenizin sebebi iletişim kurduğunuz danışmandır. yoksa her ürünün neredeyse testi ya da kendisi elinde bulunur danışmanın.

edit: kâr konusu ise satışlarınıza bağlıdır. ben rahatça uğraşmadan kâr yapabiliyorum.

edit: ben oriflameye kendi aldığım ürünleri ucuza almak için giriştiydim. sonra çevremdeki insanlarda istedi. yani ortada prim yapacağınız kapitaliezzzzeeeemlik bir durum yok. üstelik işi bilirseniz hem alıcıyı hem kendinizi memnun edebilirsiniz. ki bilmediğiniz nasıl belli.