bugün

entry'ler (42)

uyku öncesi saçmalamak

asla susmayı beceremediğim konuşmamı engelleyemediğim andır uyku öncesi. hele birde arkadaşım varsa yanımda saçmalığın dibine vurur çok güler öyle uyurum.

iğrenç espriler

-sana bir şey söyliyeyim mi
+söyle
-söyle demekle olmaz, sana bir şey söyliyeyim mi...

insanın kendini en çaresiz hissettiği anlar

sınav kağıdını teslim ederken , çalışkan arkadaşının kağıdını görüp cevapların hiç birbirine benzemediğini öğrendiğinizde işte o zaman çok çaresizsinizdir.

sadece işi olduğunda arayan arkadaş

çıkarcının tekidir, işi varsa en iyisi sizsinizdir, işi yoksa sizi tanımaz bile.

müge anlı

kadın başarılı ben bilerek kaybolsam, gizlensem fare deliğine falan girsem bulur yani o derece.

tsk nın 1400 terörist öldürmesi

nice 1400 lere yani. ha birde şu var bunları burda yazıyoruz pkk lılar bunu gördükçe daha da sinirleniyor bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

çikolata.

kadın döven erkeğe güçsüz diyen komik birey

hiçte komik değil gayet takdir edilesi bireydir. yürekten kutluyor ve katılıyorum ona.

inci sözlük yazar alımı

herkesin vakit kaybetmeden üye olmasını sağlamıştır. yeni inciciler aramıza hoşgeldiler.

günün tek cümlelik özeti

Yorucuydu.

zengin kız fakir adam aşkı

türk filmlerinin vazgeçilmez konusudur.

kadınların saçlarını sarıya boyama nedenleri

nedense bizim türk kadınlarımız üzerlerine ilgi çekmeyi, herkesin onlara bakmasını ve dikkat çeken kadın imajını pek severler. saçlarını sarıya boyatırlar falan. ya kendilerine o rengin yakışmasını geçtim birde öyle bir renk oluyor ki saçlarının rengi boyanın adiliğinden mi yoksa bayanın saçı çok mu siyah ondan mı böyle acayip bir renk oluyor o saç. sarı desem değil beyaz desem değil. bir de onlar yüzünden orjinal sarışınlarında bir ayrıcalığı kalmadı. herkes orjinallerle çakmaları bir araya koyuyor ve bende anadan doğma bir sarışın olarak bundan rahatsız oluyorum. saygılar.

en güzel yabancı kelimeler

it is not me, its not my family.

atatürk ün en sevimli olduğu yer

vücudun sol üst köşesindeki yer, kalpteki yerdir.

kürk mantolu madonna

bu yıl okulda edebiyat sınavı için okunması zorunlu bir kitaptı ve iyiki zorunluydu. ilk önceler çok önyargıyla yaklaşmıştım kitaba birde zorunlu olduğundan pek zor gelmişti okumak. fakat okudukça muhteşem bir kurguyla yazılmış olduğunu farkettim ve zevkle okudum. kesinlikle herkesin okuması gereken bir eser.

13 yaşındaki bir bayana aşık olmak

1. 13 yaşındaki birine bayan değil çocuk en fazla genç kız denir.
2. bu yaştaki birine aşık olan kişi ondan en fazla 2-3 yaş büyük değilse
bkz:orospu çocuğu dur.

günü en iyi anlatan şarkı

feridun düzağaç - hayat neden şekil yapıyor.

erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar

-sivri burun ayakkabı giymesi,
-yere tükürmesi,
-ter kokup koltuk altıı temizlememesi,
-ayaklarının iğrenç derecede pis kokması,
-geyirmek,
-cimri olmak,
-köpekten korkmak yani ödlek olmak gibi özellikleri erkekleri kızların önünde bitirir.

hastası olunan sözler

bizi eskiler tanır, yeniler örnek alır.

şimdi olacakları seyredin

kısacası boku yedik, daha iyi bir açıklaması olamaz.