bugün

entry'ler (103)

uyuyan sevgilinin nefesini dinlemek

Telefonu açık halde yastığının yanına koyarak uyuması vesilesiyle yaşayabildiğim olaydır. insanın içinde kelebekleri halay çektirten sevimli bi meseledir.

sevgili olduktan ne kadar sonra öpüşülür

Merak ettiğim olgudur.

sevgili

Sözlükteki yazarlara bakarsak kimse kimseyle çıkmıyor. Kime sorsan yalnızlık daha iyi , herkes eski sevgilisini görmüyor. Allah'ına kurban dışarıdaki Elele gezenler kim o zaman.

çıkma teklifi

Koca ayaklarimla bunlardan birine basmasam daha iyi olacağdı. Velhasıl oldu. Çoğ da güzel oldu çoğ da hoş oldu.

sözlük kızlarının ayakları

görsel
Günde 4+4 8 km yürümekten aşınmıştır. Ayrıca 40 numara oldukları doğrudur..
(bkz: bebek mezarı)

hem fiyatı hem tadı iyi olan sigara

Hâlâ aramakta olduğumuz nesnedir.

paket lastigi

Asla bilinçli olarak ve para vermek suretiyle alınmamasina rağmen, her evde bulunabilen oluşum.
(bkz: Allah ın bir hikmeti)

koşuya uykusuz çıkmak

Kanka manyak bı yaz olacak. Acayip eğlenecez , dedikten sonra yapilabilitesi en fazla olan saçma çılgınlık(!). inşallah koşarken uyuyakalmam...

arkadaşınyanındageleninarkadaşınınsizdenhoşlanması

Boşluk bırakmadan anca sığdı diyebileceğim ve hala daha şaşkınlık yaşadığımdan (bkz: vay anasını sayın seyirciler) dediğim olaydır. Ee insanın arkadaşları 18 yıldır trilyon tane sevgili değiştirip kendi sap olunca ister istemez şaşırıyor sayın sözlük..

şu an bi tane yakmak için sebep

adı batasıca YGS ve silmekten başka herşeyi yapmış olan sınav silgisi. (bkz: ygs)
(bkz: yüksek öğretime geçiş sinavi)

devlet bahçeli denince akla gelenler

çay. demli.ince belli bardak

hilal ismindeki insanlar

içine kapanık, pasif-agresif, asosyal, utangaç olurlar.

çünkü niye "olmayayım ki?"

kısırın yanında süt içmek

az önce kısır yedim ama yanında kola vardı. çünkü niye süt içip mide fesadı gecireyim YGS zamanı.
(bkz: YGS öğrencisi olduğunu her lafta belli etme itemi)

ben bu yazıyı sana yazdım

ayy bana mıi ? ne gerek vardı sağol .keske etiketini cikarsaydin , her değiştirebileyim diye cikarmadin. e zevksiz olduğunu kabul ediyorsun yani.. pki oldu tskrrler .s.s

ayarlanan kisiyle konusamamak

onda internet yok bende SMS yok işten gece 12 de çıkıyor o saatte annem uyuyo telefonla konuşamıyorum.
(bkz: iki ucu boklu değnek)
(bkz: aşağı tukursem sakal yukarı tukursem biyik)
(bkz: hayattaki şansım)
(bkz: evde kalcaammm)
(bkz: konustugum yok konuşamadığım var)

naber lan köfte

iyidir iskender nolsun ? senden naber , beyti kebap nasıl ? şu pideyle de evlenin artık pideli köfte olun. (gülücük) (gülücük) (gülücük).

sizi evlendirmeye çalışan çevre

kendi 17 yaşında evlendirildiği için ben yandım onlar da yansın mantığıni taşıyan insanlardır.

yalnızlıktan her derdini sözlüğe yumurtlamak

aşağılar bir tavırla başlamış olsam da hak verdiğim bir olaydır. en mutlu anında seninle mutlu olmayan, derdine ortak olmayan (sadece cismen varolan) insanlar (arkadaş musvetteleri) yüzünden sürekli içine attığın şeyi artık içinden atma zamanı geldiğinin işaretidir.

örtünmeye karar vermek

uzun zamandır aklımda olan konunun , aklımın derinliklerinden daha yüzeye çıkmasından dolayı açtığım başlıktır. insanların laflarını, bakışlarını hatta soylemedikleri düşüncelerine bile kafayı takan biri olarak yaşayacak olduğum bu değişimden oturu tebrik amaçlı olsa da sürekli odak noktası haline getirilecek olmam beni geriyor. ama şunun farkındayım. ben bunu yapmak istiyorum. sırf Yaradan dan ötürü birini sevebilmeliyse insan, tabiki de Yaradan in emri üzerine yaşayabilir. Allah in rahmet ve bereketi üzerinize olsun.

ingilizceyi sevmek için nedenler

Öğrenilmesi gayet rahat olan bir dildir pek çok ülkede konuşulur kulağa gayet hoş gelir.