bugün

entry'ler (10)

emo

Sebebinin üzentiden ve beyindeki bi tahtanın eksik olduğunu düşündüğüm belirtilerinin sürekli bunalım takılmak,sebepsiz ağlama nöbetlerine girmek,saçlaını ineklere yalatmış imajıyla kahküllerin süratı kapaması,siyah giyme,tepeden malakımsı fotoğraf çekinme olduğu psikolojik bi hastalık.

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

Ensende tutuklu kaldım
doğrusu--> ben sende tutuklu kaldım...

altıncı nesil

şimdilik küçük görülen ama ileride büyük icraatlar yapacak ve en iyilerin çıkacağı nesil.

facebook kullanmayan adam

yonja da işi daha iyi pişirebileceğini düşünen kişiliktir yada hiç bulaşmaması gerektiği bilincine vaan kişidir.

ölmeden önce dinlenmesi gereken şarkılar

Mustafa Topaloğlu-gerizekalı sevgilim tamda ajdar işkencesi gibi işkence yaptırılabilecek bir şarkı duyunca küt die kalbine indirir insanın.

miley cyrus

Kendini sexy sanan oysaki yanından bile gecemeyen yaşından büyük hal ve davranışlarda bulunan şöhretin aptal etti bir kızcağız işte.

jonas brothers

kıvırcık saçlarını düzleştiren ve Özcan Deniz yada Mahsun kırmızıgül'ün vakti zamanında giydiği alacalı parlak ceketlerini ödünç aldığını düşündüğüm ama buna rağmen iyi sound'a sahip olan 3 kardeşin oluşturduğu müzik grubu

harry potter

aha bak çocuk romanı okuyan kız geçiyor,tutun şunun elinden kaybolmasın vs gibi geyiklere maruz kalmayı göze alarak okunan kitap ve kitabın ana karakteridir.bide buna rağmen keşke devamı gelse...

deja vu

Denzel Washington'un başrolünde oynadığı film.

bisikleti kaydırmak

artistlik yapma isteği sonucunda işler iyi gitmeyince madara olunan durum.