bugün

entry'ler (23)

somewhere over the rainbow

hayatını kanser sebebiyle yitiren Eva Cassidy yorumu bana en çok hissettiren yorumudur . umutsuz zamanların antidepresan şarkısı .

türk müsün

Daha çok aşağılamak için kullanılan soru cümlesidir . Avrupa'da yere tükürün , sorarlar .

fc basel

murat yakın ile birlikte UEFA ranking listesinde 19. sıraya kadar yükselmiş isviçre takımı . 2013 / 2014 CL sezonu içerisinde bugün Schalke'yi evinde yendikleri takdirde 2.haftanın sonunda 2.tura en yakın takım olarak kendilerini görüyorum .

28 eylül 2013 galatasaray çaykur rizespor maçı

Premier lig temposunda oynanan kaliteli bir karşılaşma oldu , formaların rengine bakmadan izleyen herkes eminim oldukça keyif almıştır .

burak yılmaz

Soyadının hakkını veren yılmadan kaçıran santafor . Böyle futbolcular zaman zaman gol orucuna girebilebilirler , istikrar önemli diye düşünüyorum . Takımda yaşanan krizin faturası umarım kendisine kesilmez

kocasının performansını elaleme anlatan kadın

erkeğim erken boşalıyor diye isyan eden kadına rastlamadığımız için olumsuz örnekleri bulunmayan kadınlardır .

erkeğin burcuna bakıp ilişki kuran kadın

işime , parama , tipime , gözüme , şeyime bakmadan sırf burcumu ifşa ettiğim için benimle olmayan kadın grubudur . (bkz: Yay burcu erkeği)

24 eylül 2013 fatih terim in gönderilmesi

Söz konusu Fatih Terim olunca kovuldu denilemediği için yollar ayrıldı şeklinde lanse edilen son dakika haberi .

siyah oje sevmeyen erkek

siyah sevmeyenler kırmızı ya da pembeye deli oluyorlar hatta çıldırıyorlar .

süper mini etek giymek isteyen sevgili

isteyenin istediğini giydiği bir ilişki yaşayamayan sevgilidir . ha öyle sevgili varsın olmasın o ayrı .

kürt kızı dururken türk kızıyla evlenmek

Kocaman gezegende sadece iki ırkı test edebilmiş erkeklerin seçimidir . Ben olsam kutuma giderdim arkamda popom var diye .

küçük memeli olduğu halde oksijen tüketen kadın

destekli sütyenle tanışmamış kadındır muhakkak . ver desteği memeye bak nasıl oksijen geliyor püfür püfür . sen nefes alma hatta erkeğiniz sizin ciğerinize üflesin o derece .

başında ihtiyar dikildiği halde yer vermeyen kız

biz ne ihtiyarlar gördük , yer verdik değdirmediği yeri kalmadı . Utanmasalar gel kucağıma otur kızım diyecekler .

meybuz

Bu yaşımda yaşadığım bütün beyinsel fonksiyonel bozukluklarımın sebebinin olduğunu düşündüğüm tüketim maddesi .
Bardakta sunulan special edition tüm meybuzları denediğime yemin edebilirim .

kaslı bile olmayıp yaşayan erkek

Kaburgaları sayılan tipleri var bir de bunların !!! Topunun topları patlar inşallah !!!

almanca da tek bilgisi bayern münih olan kişi

bunu bilen bundesliga yı da bilir dedirten kişidir . doğum yerin fifa 99 mu mübarek ?

girişi güzel olan şarkılar

amy winehouse - you know i'm no good

girişi başka çıkışı başka .

30 tane lustral yutup üstüne de iki bira içmek

Bereket tanrısının kullandığı rivayet edilen formül .

burak yılmaz

underrated bir bitiricilik yeteneğine sahip Avrupa'nın son yıllarda yetiştirdiği top class bir santrafor .

1453 kartallarına sorulması muhtemel sorular

istanbul hangi tarihte feth edilmiştir ?
%50 si bilemez eminim .