bugün

entry'ler (24)

ankara çiçekçi

değerli sözlük kardeşlerim merhabalar,

yakın zamanda yılbaşı nedeniyle kız arkadaşıma çiçek almak istedim

ankara tarafında hızlı teslimat yapan bir firma buldum, sipariş verdim ve memnun kaldım bu memnuniyetimi dile getirmek için entry açıyorum şuanda

sizde incelemek isterseniz https://www.idealciceksepeti.com.tr/ adresine bakabilirsiniz

Ankara Çiçekçi

turkuaz korsan taksi

Turkuaz Korsan Taksi web sitesini keşfettim ve ara sıra kullanıyorum

istanbul anadolu, avrupa yakası, kocaeli tekirdağ ve benzeri yerlerde oturan ve yaşayan arkadaşlara tavsiye edebilirim ihtiyaç halinde faydalı bir hizmet olduğunu düşünüyorum

Korsan taksi olarak adlandırılan hizmetler genellikle resmi düzenlemelere tabi olmayan ve lisans almayan taksi sürücülerinin sunduğu hizmetleri ifade eder.

avantajları:

Daha düşük fiyatlar: Korsan taksi hizmetleri genellikle resmi taksi hizmetlerinden daha düşük fiyatlar sunabilir. Bu durum, bazı müşteriler için ekonomik bir avantaj olarak görülebilir.

Esneklik: Korsan taksi sürücüleri genellikle resmi düzenlemelere bağlı olmadıkları için daha esnek bir şekilde çalışabilirler. Bu, belirli durumlarda hızlı bir şekilde hizmet almayı mümkün kılabilir.

dikiş evi

Dikişevi kaftanları 2003 yılında Nida memişoğulları tarafından Facebook’ta açılmış bir sayfadır.Dikişevi evde dikiş dikmenin en yalın halidir aslında. Facebookta daha kolay bulunabilmek adına dikişevi ismi konmuştur. Günlük kıyafetlerle başlayan sipariş dikiş dikme serüveni abiye,gelinlik ve kaftanla devam ederken organizasyon firmalarının Bizi keşfetmesiyle tamamen kaftana yönelmemize sebep olmuştur.

bursa kaftan

irc

IRC, (Internet Relay Chat; internet Aktarmalı Sohbet), internet dünyası üzerinde en sık kullanılan protokollerden biridir. ilk defa 1988 yılında ortaya çıkan, Finlandiyalı öğrenci Jarkko Oikarinen tarafından meydana getirilen protokol özellikle internetin ilk yıllarından itibaren en popüler sohbet ağlarından biri haline gelmiştir. Şuan dahi hala ülkemizde ve dünyada birçok sunucu üzerinden IRC hizmeti verilerek aynı görüşte olan insanların sohbet etmesi ve birbirleriyle bilgi paylaşımında bulunmasının önü açılmaktadır. bkz: irc forumları

sms onay

Fake numara alarak istediğiniz platformda hızlıca sms onay hizmetlerinizi yapabilirsiniz. Sanal numara almak oldukça kolay ve mobil onay hizmetleri oldukça ucuzdur.

kişisel numaralarınızı vermek istemediğiniz web sitelerinde kullanabileceğiniz faydalı bir hizmettir

korkusuz kocaeli

kocaeli iline özel haberler yayınlayan web sitesi

siyaset, ekonomi, eğitim ve magazin gibi kategorilerde haber içeriklerini bulabiliyoruz

gece modu mevcut bu özellik bence harika

bkz: https://korkusuzkocaeli.com

sigarayı bırakmama nedenleri

sigara içmenin karizma yapan etkenlerden biri oldugunu düşünmek.

queen

gelmiş geçmiş en iyi rock grubudur.kısaca "efsane"dir.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

vagus : latince göçebe , serseri...
beyinden çıkan sinirlerden en önemli olanı.

yazın kışı kışın yazı özlemek

insan oglunun surekli bir arayıs içinde oldugunun ve hiç bir seyle yetinmediginin acık bir gostergesidir.

amerikan filmlerindeki kız babası

fazlaca rahat babadır..hatta bu rahatlık göze batıcak kadar fazladır.

sözlük yazarlarından yemek tarifleri

cok kolay bir tatlı tarifi;
3 kaşık nişasta 1 lt süt biraz seker.
bi tencereye atın hepsini karıstırarak katılasana kadar pişirin.sonra düz bir borcama yada tabaga vs. dökün.arasına bisküvide koyabilirsiniz.

mercimek corbası (öğrenci evlerinin vazgeçilmezlerinden biri);
soganı,domatesi ve mercimekleri düdüklü tencereye atın sonra suyu ekleyin.(ama önce sırayla kavurun birazcık).yarım saat civarında falan pişer.

afiyet olsun...

kolali jelibon

en güzel jelibon çeşiti.digeri de ayıcıklı olanıdır.

eski askin aptal olduguna hukmetmek

gözlerdeki ask perdesinin kalkmasından sonra anlasılan durum.

kusursuz erkegi arayan kadin

sonu hüsranla bitecek bir arayışın içinde olan kadındır.zira kusursuz erkek yoktur,tıpkı kusursuz insan olmadıgı gibi...

uzun sacli erkeklerin daha iyi seks yapmasi

uzun saçlı erkeklerin çekiciliğiyle dogru orantılı bir tezdir kanımca.

kısa saçlı kızlar

saçları bir türlü yeteri kadar uzayamayan yada uzatamayacak kadar sabırsız olan kısa saça mahkum kızlardır.

uzun saçlı kız

çok fazla vardır bunlardan aslında..ee modasına göre degişiyor tabii.bir arada kısa dagınık saclı kızlar vardı bolca.

bir gonulde iki sevda olmaz

olmaz çünkü en çok birini seversiniz onun adı sevdadır işte; diğeri de sevdanın eksiklerini kapatmak için varolan biridir.ikinci kişi bu durumda kullanılmış olur,en çok o üzülür.dönüp dolaşıp gideceginiz kapı yine gerçek sevdadır.

les kokusu

koklama eyleminden sonra kusma eylemini getiren koku.