bugün

entry'ler (12)

kadınlara güvenmemek için geçerli sebepler

Alıcakları şeye karar verdikleri halde daha iyisi var mı diye o ürün ve benzeri ürün satan bütün mağazaları dolaşıp beğendiği ürünün satıldığı mağazaya dönüp almaları.

kredi çekip saç ektirmek

Lotodan kazandığı paranın hepsiyle yine çıkar düşüncesiyle loto oynayan adamın kafasıyla aynı kafaya sahip birisinin yapacağı bir iştir.

gece geç saatlerde dinlenebilecek şarkılar

JayZ 99 Problems daha çok dans filmlerinin müziklerini dinlerim veya dubstep techno gibi slow müzikler gece geç saatlerde dinlenmez bence zaten o saate kadar oturan adam uyumamak istiyordur bu yüzden hareketli dinlemek iyi gelir.

unabomer

Theodore John Kaczynski. ABD li matematikçi, teorisyen, anarşist teknoloji karşıtı eylemleri ve yayınladığı manifestoyla tanınır.

faşist sözcüğünün mide bulandırır hale gelmesi

Hitler çok zeki , fakat yaptıklarını onaylamıyorum deseniz bile faşist derler size aman demeyin ki ben yaptıklarını da onaylıyorum...

hoşlanılan kızın shemale olduğunu öğrenmek

insan babasından hoşlanır mı ayıptır günahtır.

ahmet telli

Edebiyat sınavında yapamadığım soru sayesinde tanıdığım kalemi güçlü bir kişilik.

özgüvensiz erkek davranışları

Kendi özgürlüğüne düşkün olup kız arkadaşının özgürlüğünü kısıtlayan.

pkk bayrağına özgürlükçü türk bayrağına faşist

imralıdaki köpeğin her istediğini yapan adama kömür karşılığı oy verirseniz derler faşistte derler biber gazıda sıkarlar...

komünizm

Eşitliğin asla olmayacağı bir dünyada eşitlik isteyen hayalperest düşünce akımı. Not;Faşist değilim.

ergenlik döneminde yapılmaması gereken 100 şey

Sivilcelerle oynamasınlar onlarla bağ kursunlar sevsinler onları.

sadece sarhoşken sevilen şarkılar

(bkz: Bir ihtimal daha var) Daha çok türk sanat müziği ve halk müziği.