bugün

entry'ler (23)

21 aralık

Bir şeyler olmasını şiddetle beklediğim gün. Ya gerçekten ya da sırf bu dalgalar yüzünden taş yağacak başımıza.

lucia maria

Silence ve Me Over You şarkılarını dinleyip Silence'a kafayı taktığım ve 18 yaşında olduğunu öğrendiğimde oturup ağlayasımın geldiği, Romanya'nın Adele'i denilen sanatçı.

şu sıralar kulağımıza misafir olan şarkılar

zeynep başkan - vay beni ağlar miydum.

eskişehir

anadolunun kalbi. üniversite şehri. duyduklarıma göre havasına, kızına, suyuna güven olmazmış. hamamlarıyla meşhur, okuduğum şehir.

türk filmi replikleri

türkçe'nin azizliğine uğrayıp don lastiği gibi sünen ve yıllardır ağızdan ağıza dolaşan repliklerdir. bir örnek veriyim dedim aklıma gelmedi yav.

sherlock holmes

soğukkanlılığıyla bütün işleri halleden, kitabında ve filminde aynı adı taşıyan danışman dedektif. ben de onun gibi olsam ne güzel olur.

forum chat tarzi entry giren kiz

nick adıma sayfa açıp beni karşılayan nesildaş yazar. hoş buldum, sen de hoş geldin.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

John Lescroart Kuralsız.

olsa da yesek denilen en güzel yiyecek

hiç ummadığın anda aklına gelecek yiyecek. aksilik ya bulamazsın ki kardeşim. canım çekti şimdi bir iskender olsa da yesek.

essah mı

-gız gördün mü, ayşe'nin oğlan küpe takmış?
-essah mı gız? iki gün sonra orasını burasını da deldirir.

sabri sarıoğlu na sorulacak tek soru

sabri oğlum doğruyu söyle, kötü amcalardan kaçmak için mi futbolu seçtin?

ilyas salman

ayık gezmediği söylenen* ve narsist olduğunu duyduğum bir sanatçı.

hiçbir kıza laf atmayan erkek

kendisini de onlardan hisseden kişi. *

ilk buluşmada cinsellikten bahseden erkek

yılların patlamasını yaşamaya çalışan erkektir.

alarmı erkene kurup uyanınca sevinip tekrar uyumak

o güzel uykumdan uyanabilmek için sabahları yarım saat öncesinden kurduğum alarmın, çaldıktan sonra tekrar uyumamdır. ertele yat, ertele yat..

fuckingwashing

entrylerini okuduğum da bu da benim kafa dengim deyip tanışmayı istediğim yazar.

sivilcenin çıkabileceği en kötü yer

kulağın kıvrımlarının içi, bana göre en kötü yerdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

setrab erener - bir çaresi bulunur elbet.
dinlemenizi tavsiye ederim.

mini etek giyen kadının bacaklarına bakmayan erkek

ya doymuştur artık ondan bakmıyordur ya da gay olduğu için bakmıyordur.

nihat doğan

son günlerde aşırı derecede "nihat doğan olmak, ....... olmaktır" şeklindeki esprilerin artmasına neden olan şarkıcıdır.