bugün

entry'ler (268)

çağatay akman

yeni bir akımın başlatıcısı olabilir.

gece gölgenin rahatına bak

https://youtu.be/YD1tHg8tfmE
Şu parodi versiyonuyla yarmıştır.
Edit: https://www.instagram.com/p/BOXfu-Mh1-d/

reynmen

2016 yılında şive komedisi yaparak komik olduğunu zanneden, vine fenomenlerini taklid etmekten öteye gidemeyen, garip gurup ses ve mimiklerle ergen kitleyi kahkahalara boğan bir adet değişik.
Muhtemelen vine furyasını kaçırdığı için hüzünlenmiş ve onlar gibi ünlü olabilmek amacıyla '' ulan tutarsa belki ünlü olurum ''diyip scorpa sarmıştır. Keşke sarmasaydı. Günah benim şarkısını bu adamdan sonra playlistimden sildim.

vook

3 nisanda appstore da yayınlanmış bir çeşit live streaming uygulaması. Kategoriler falan var. Göreceğiz bakalım tutacak mı.

survivor 2016

Kadronun fena olmadığı, bu sene kendini izletebilecek gibi duran yarışma.

scorp

Android'e gelecek video çekebilme özelliğinden sonra kullanım amacını terkederek, '' takibe takiiip'' tarzı konu başlıkları açacak amiplerin üreyip ortamın amına koyacağı yerli uygulama.
He şu an da çok farklı değil gerçi.

enter tuşu çalışmayan laptopu açamamak

otobüsümün yarım saat içinde kalkacak olmasından dolayı harici klavye bulabileceğimi sanmıyorum.
Bok gibi bir durumdur.

enter tuşu çalışmayan laptopu açamamak

açılışta 'sistem çalışması zart zurt için enter a basın ' komutu yüzünden başa gelen durum. Çalışmıyor amk enterı, ne yapmak lazımdır tavsiyeleri bekliyorum. Lütfen :(

saçı dökülen yazarların kafa fotoğrafları

bu sebebten dolayı bunalımda olan yazarların dökülen saçlarının fotoğraflarıdır.
http://imgim.com/2015-06-15-3176_1.jpg

daha 19 yaşındayım lan ben. Anasını sikeyim böyle işin. Tavsiye varsa buyrun.

rising star türkiye

fragmanları televizyonda dönmeye başlayan program. Güzel olacağa benziyor, merakla bekliyoruz.

oyuncu olma hayaliyle cast ajanslarına yazılmak

büyük ihtimalle bir kaç dizide figüranlık yapmaktan öteye gitmeyecektir.

ama yine de deneyeceğim. var mıdır aranızda bu ajanslardan birine yazılan, dizilerde oynamış olan ?

22 yaşında abilerden sözlük yazarlarına tavsiyeler

ben ve benim yaşıtlarım tarafından sözlük yazarlarına verilecek tavsiyelerdir.

22 yıllık hayatımda çok şey gördüm, geçirdim. siz siz olun hiç kimseye güvenmeyin. benim tavsiyem budur.

dizi oyuncusu olacak uludağ sözlük yazarı

bundan 4-5 ay sonra hayallerine kavuşacak, diğer yazarlar tarafından kıskanılan uludağ sözlük yazarodor.

yetenek sizsinizle beraber ünlü olacağım ve televizyon sektörüne gireceğim. arkasından kazanacağım ün ve şöhret, en büyük başarısı uludağ sözlükte yazar olmak olan bu insanları kıskandıracaktır. bir daha da buralara gelmeyeceğim zaten.

yetenek sizsiniz e katılacak uludağ sözlük yazarı

4-5 ay sonra başlayacak olan yetenek sizsiniz programına yabancı bir şarkıyı söylemek suretiyle katılacak, diğer yazarlar tarafından da deli gibi kıskanılmaya başlamış kişi.

şimdiye kadar bundan 100-200 kadar yazara bahsettim, hepsi de kıskançlıklarını yüzüme yüzüme vurdular. ama hepiniz görecekseniz, ünlü bir dizi oyuncusu olacağım ve bu bok çukuruna bir daha geri dönmeyeceğim.

bjk şampiyon olamazsa göt fotomu yayınlarım

tarihin 13.05.2015 olması itibariyle adım adım sona yaklaştığımız, beşiktaşımızın da şampiyonluk kutlamalarına ufaktan başladığımız iddia.

dota 2 mmr yükseltme ve very high skill olayı

dota 2 ye mmr sistemi geldiğinden beri kafaları siken 2 konu. birincisi, mmr yükseltme veya direk yüksek mmr ile başlama, diğeri ise very high- high- normal skill olayı.

öncelikle bu gizli mmr olayını hala çözemedim. high skill - very high skill neye göre ayarlanıyor bunu anlayamıyorum.

mesela birazdan dotabuff tan maçların linklerini paylaşacağım, lich ile 0-15 bitirdiğim maçı '' very high skill '' olarak değerlendirmiş. invoker ile 23-3 oynadığım maçı da normall skill olarak değerlendirmiş. şu an mmr'ım 3.5 k ve yükseltemiyorum. smurf hesap açıp direk 4k+ mmr ile başlamak istiyorum fakat önce bu high skill- very skill olayını kavramam gerek. varsa bunları iyi bilen biri, açıklasın da öğrenelim.

laptop boştayken cpu nun 72 dereceyi görmesi

dota açıkken ölçtüğümde ise 97 dereceye sabitlenen sıcaklıktır. korkuyorum.

laptop boştayken cpu nun 72 dereceyi görmesi

boştayken 72 derecelere çıkan cpudur.

dota oynarken pc kapanmaya başladı, everest indirip cpu sıcaklığına baktım, boştayken 70-72 derece civarı gösteriyor, şu an mozilla firefoxtan uludağ sözlüğe girdim, sıcaklık 80 dereceyi gördü. masanın üzerinde kullanıyorum laptopu, 2 yıllık bir laptop. buna ne yapmak gerekir, sebebi nedir, fanları tezmilemeli miyim bir yanıtlarsanız süper olur.

ygs den tercih yapınca okul puanı ekleniyor mu

ygs den tercih yapıldığı durumlarda okul puanının, tıpkı lys den tercih yapıldığında eklendiği gibi eklenip eklenmediğini belirten soru.

turizm otelcilik için 247 puan istiyor, benim ygs-5 puanıma 30 puan eklendiği takdirde bu puanı yakalamış oluyorum 248 ile. eğer eklenmiyorsa çok kötü, var mıdır bunun doğrusunu bilen ?

ygs nin yapılacağı binaya nasıl girilecek

bir asosyal olarak merak ettiğim soru veya sorun.
Evet, tam olarak ygs nin başlayacağı saatten önce bizi birisi elimizdeki belgelere göre '' sen şuraya, sen buraya '' şeklinde yönlendirecek mi yoksa kendimiz mi bulacağız koskoca amfide yerimizi, bunu merak ediyorum.