bugün

entry'ler (121)

ezgi isimli kızların kısa boylu olması

oha dememize sebep olan tespittir. fındık kurdu gibidir bu hanımlar. ufacık,küçücük,içini bilemeyeceğim.

akıldan çıkmayan tuhaf şarkılar

facebook facebook bu kızı ordan buldum diye kıvrak kıvrak devam eden ismail yk şaheseri, su gibi gidiyor valla söylemezsem dilim kurur.

sevdiğine gitme kal diyememek

gırtlakta probleme nedendir. Hatta ruh sağlığını da bozar nitekim sorun yıllarca devam eder.

iğrenç reklamlar

allı güllü bi hanımın fingirdek bi edayla gerdan kırıp fan ços dediği reklamdır.

amerikan filmlerinden öğrenilenler

mezuniyet gecesinde eğer hala bakireysen ya da bakirsen muhakkak iş becermeyi.

insanların fiziksel özellikleriyle alay etmek

aciz insanların büyük bi haz duyarak yaptığı eylemdir. laf söylediği hangi özellikse kendinde veya bir sonraki neslinde çıkması muhtemeldir. mana vermek iyi bir şey değil derler, Allah yedirirmiş.

cankan jale ilişkisi

başlamış ve jet hızıyla bitmiş seviyeli ilişkidir. jale rahat durmaz bunu salim de biliyor.

cankan ın eurovisionda türkiyeyi temsil etme şansı

Almanya'yı temsil etme ihtimalinden kuvvetli bir şanstır. aslında o tarafa daha yakın.

denize cankan mı düşse kurtarırsın yoksa salim mi

salimi kurtarıp jaleye kahve içmeye giderim diye cevaplanması gereken soru. hem cankan ter kokulu şarkıların sahibi, salim üflüyor.

cübbeli ahmet hoca vs adnan oktar

Habertürk'ün büyük bir zevkle ağırlayıp kendilerince yarıştırdığı pez..lerdir. az evvel de karıdan kızdan bağıştan kazandığı paralardan on trilyon kadarını ara fosil bulana vereceğini açıklayan adnan oktar'ı ve habertürk ailesini alkışlıyorum.

sevgilisiz de yaşandığını fark eden insan

tatlı yaşamın tadına varmış insandır. sevgilisizlik yalnızlık değildir ne de olsa.

efsaneleşmiş reklam sloganları

ağzı olan konuşuyo ağzı olan konuşuyo.

türkçe şarkılarda geçen rezalet sözler

O Gün topkapıda geziyordum
Artist edecek kız arıyordum
esti rüzgar uçtu eteği
Çıktı ortaya yeneyi meteneği

Gel Kız seni Artist yapayım
Ama önce tadına bakayım
ismini değiştirip yeni ad takayım
Şu hapları iç uzan yat bakayım .

Artist yapar servisiyim ben
Muhabbetinizin Tellalıyım ben
Ne emmiler geçti kız elimden

Erol köse nin ilk şarkısı derler.

garip çocuk tekerlemeleri

deniz kızı leydi leydi leydi leydi
bir oğlanı sevdi sevdi sevdi
büyükbaba duydu duydu duydu
başını taşa vurdu vurdu vurdu
leydi onu gömdü gömdü gömdü
leydinin bebeği oldu oldu oldu
adını melek koydu koydu koydu
melek
dümbelek
alaaddin amca
sihirli lamba
yere yat
yerden kalk
üç göbek at
yatağına yat.

acı badem yağı

deri ayakkabılara iyi gelen yağdır. özellikle çizme bot vs. için almak lazım.

ayşe arman ın en seksi 2nci kadın olması

bennu gerede ve ferhan istanbullu nun kayda değer görülüp dahil olduğu listeden beklenen ikinci seçimidir. yaşayan en seksi travesti görünümlü hanımları araştırmışlar diyeceğim ama arada hakkı yenen çok olacak.

yaşayan en seksi 100 türk

popülaritesi en yüksek olan hanımdan başlayıp gittikçe daha az bilinen hanımlarla devam ettirilen, ne gerçek ne de doğru listedir.

eski sevgiliye şarkılar

cem karaca - herkes gibisin ya da ferda anıl yarkın - sonuna kadar.

kocam mısın abim misin babam mısın diyen kız

az evvel işittim, kurtlar vadisinin elifinin tatlı yakarışıdır. örnektir cümlemize.

eşinin dizine başını koyan adamın dövülmesi

iyi ki eşiymiş, sevgilisi olsaydı öldürülürdü şikayet etmekle kalmayıp, şükretmesi de gerekiyor arkadaşın. ayrıca rezaletin nikahlısıdır, parklardan ırak.