bugün

entry'ler (16)

bayan değil kadın

Bundan 5-10 yıl öncede kadın değil öküz! bayan! biraz nazik olun söylemleri vardı. Hey gidin moron kültür

lütfen tipsiz erkek yazarlar kendini sildirsin

Zihin fakiri tiplerin ortak beyanı.

piyasadaki en iyi cep telefonu

En iyi donanıma sahip telefon demek istediniz sanırım. One Plus One'ı öneriyorum

sinirlenince duvara yumruk atmak

Duvarla insan arasında varolan sınırlı sayıda ki etkileşimden biri.

1-Duvara işemek
2-Duvara yaslanmak
3-Cinsel birliktelik sırasında partneri duvara yaslayıp etkileşime devam etmek
4-Duvara bilimum uzuvlarla şiddet uygulamak
5-Duvar yazıları, afiş vs.
6-Düz duvara tırmanmak

Aslın da şimdi bakınca duvarla baya içli dışlıymışız

mars athletic club

Az önce fiyat bilgisi almak için aradım ve kendi kendime, senin etin ne budun ne git evde iki takla at yeter diyerek kapattım. Fiyat, 2880 Tl'cik. Ben o paraya eve spor ünitesi alır ömür boyu kullanırım.

ısparta 40 piyade er eğitim alayı

Eğitiminde ciddi sıkıntılar olan terörle mücadelede sıcak temeasa giren ve haberlerde duyduğumuz şehit askerlerin %70 inin acemiliğini geçirdiği yer. Özellikle 2005-2010 yılları arasında gidenin tam bir psikolojik savaş yaşadığı alay son yıllarda biraz toparlasa da hala diğer eğitim alaylarından geride kalmakta. Bu eğitim alayına düştüyseniz, Güney Doğu ve Doğu illerimize gideceğiniz ihtimalini aklınızdan çıkarmayın.

Birliğinize katılmaya gittiğinizde, Isparta içindeki esnafa kanmayın, askeriye ihtiyaçlarınızı karşılıyor, siz kendi şehrinizden, iç çamaşırı çorap gibi temel kıyafetlerinizden ikişer üçer tane alın götürün gerisini askeriyede verecekler. Karargah ve poligon birliğine düşerseniz nöbet manyağı olacağınızı bilmenizi isterim. Refüze olurum yırtarım demeyin hiç kaçarınız yok. Şimdiden gideceklere hayırlı teskereler. Merak etmeyin bu da geçer.

az kişi tarafından bilinen şahane müzisyenler

Can gox. dinleyin dinlettirin. Güzel eserleri var.

tekrar üniversiteye gidilse okumak istenen bölüm

Yurtdışın da Astronomi okurdum. Ya da pilotluk eğitimi alırdım.

20 nisan 2014 beşiktaş fenerbahçe maçı

Son zamanlarda konu her ne olursa olsun sokaklarda omuz omuza olan bu iki takım taraftarlarının bu maçtaki davranışlarının maçın kendisinden de önemli olduğunu düşündüğüm derbi.

ben bu yazıyı komşuma yazdım

Yahu bu nasıl iştir bilader, hergün istinasız balkona çıkıp duraktakilere karşı burnunu karıştırıp çıkardığın pisliği de insanlara doğru atmak nasıl bir çılgınlıktır!?

çaylaksınız

Hep daha fazlası, ya da ön plana çıkma derdinde olmayan kişiler tarafından önemsenmeyecek aşama. Ne var işte derdin belli gelip yorum yapmak konu hakkında fikir belirtmek, bilgi vermek, bilgi edinmek, sosyalleşmek. Ne kasıyorsun yani sonuçta bir aşama. Yazar oldun da ne oldu da denebilir.

marilyn manson dinleyip metalci olduğunu düşünmek

Hayat bahane head back şahane tripleriyle dolanan metalcilerle rocker'ların kapışması vol.16846395695594669944

şeyh bedrettin isyanı

Komin hayata güzel bir örnek teşkil eder.

bira hatunu

Tuvaletle arasındaki bağ biranın hamallığından ötürü ciddi biçimde ilerlemiş yazar.

fenerbahçe şampiyon olsun götüme trafo sokarım

Fenerbahçeliyim ve şampiyonluktan çok bu arkadaşın sonunu merak ediyorum. Umarım trafoyu belirlemiş ön çalışmalara başlamıştır.

fetih 1453

Berbat grafikleriyle imdb de "dünyayı kurtaran adam" filmine olumlu yönde oy vermeme neden olan film.