bugün

sevdiği entry'ler

kamil koç un namaz kılan yolcuyu bırakıp gitmesi

en doğru harekettir.

yahu her gün değişen namaz saatlerine göre sefer mi yapılır? üstelik islam'da seferilik var, kazaya bırakmak var...

yobazların derdi başka tabi...

bu arada her bir boka israil'i katmasalar olmuyor! lan madem israil konusunda bu kadar hassassanız neden boynunda çifte yahudi nişanıyla dolaşan, "bana mı sordular?" diyen tipi destekliyorsunuz?

Vay amk. Sen namaz kılıcan diye onca kişi seni oturup bekleyecek öyle mi?

Kamil koç ile su an gurur duydum. Diğer bütün otobüs firmalarını boykot edip kamil koc'u tek gecicem artık.

bundan sonra şehirler arası yolculuklarımı kamil koç ile yapma sebebi olan eylemdir.

yalnız şu kısma dikkat çekmek istiyorum;

paylaşımı yapan çomar kamil koç'u zaten israilliler aldı vs diye girmiş konuya ama bu paylaşımı yaptığı platformun, yani facebook'un sahibinin bir yahudi olduğundan haberdar mı acaba?

cumali ceber

122 yıllık sinema tarihinda cumali ceber e denk gelmek nasıl bir sınav dır amk.

tecavüz iftirası ile ölen genç

en başta hemcinsi kadınlara en büyük kötülüğü yapmış bir (afedersiniz ) kaşar yüzünden hayatını kaybetmiş masumdur. o masum hayatını kaybetti lakin bu iş burada bitmeyecek.

sosyal medya çağındayız ve bu olayın aslını polisinden savcısına hakiminden siyasetçisine ve sıradan vatandaşına kadar herkes öğrendi şimdi. yarın bir gün gerçekten tacize ve daha kötüsü tecavüze uğrayan kadınlara hep şüphe ile bakılacak bu kaşar ve şerefsiz tokmakçısı yüzünden. yani sadece bu günahsız değil binlerce kadının ve dahi erkeğin ( başına böyle bir iş gelen gene kendisini kurtarabilmek için bir başka masumun üzerine atacak suçu bu olayı örnek alıp ) kanına girdi o ahlaksızlar. babası olacak gebeşte içeride "ama ben namusumu kurtarmıştım kandırıldım" diye kendi vicdanını susturabilecek mi bakalım..

tecavüz iftirası ile ölen genç

bir orospunun çenesine kurban gitmiştir. anlamıyorum gerçekten bir insan sonradan bu kadar çok korkacağı şeyi neden yaşar? o korumak için başkalarını ateşe attığı sevgilisi, gün gelip ayrıldıklarında acaba bu karının adını korur mu? bir insan niçin bu kadar düşünmeden hareket eder? niçin bir kaltağın yediği bok masum birinin canını yakar? bir insan neden adamı öldürmeden evvel dna testi yaptırmayı düşünmez. herkes takmış beline silahı, magandalığının açıklamasını "bön koz bobosoyom." şeklinde yapıyor. ülkede adalet yok, hukuk işlemiyor. her önüne gelen de adaleti kendi imkanlarıyla sağlamaya çalışıyor. bu memleket bombok bir hale geldi.

el yazısı ile yazılmış büyü kitabı

Comic sans ile mi yazilsaydi ne bekleniyordu ki buyu olduguna akil erdirmis ama el yazisi, elyazisi acayip abi yani o olmaz.

18 mart çanakkale zaferi

şanlı zaferimizin 103. yılı kutlu, şehitlerimizin ruhları şad olsun...

Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın Bu toprak, bir devrin battığı yerdir.
görsel

Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın Bir vatan kalbinin attığı yerdir.
görsel

Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda Gördüğün bu tümsek Anadolu'nda,
görsel

istiklal uğrunda, namus yolunda Can veren Mehmed’in yattığı yerdir.
görsel

Bu tümsek, koparken büyük zelzele, Son vatan parçası geçerken ele,
görsel

Mehmed’in düşmanı boğdugu sele Mübarek kanını kattığı yerdir.
görsel

Düşün ki, haşrolan kan, kemik, etin Yaptığı bu tümsek, amansız, çetin
görsel

Bir harbin sonunda bütün milletin Hürriyet zevkini tattığı yerdir.
görsel

liseli esprileri

liseli nüfusunun yüksekliği vesilesiyle sözlükte de ziyadesiyle muhatap olmak durumunda kaldığımız esprilerdir.

letgo

insanların tam olarak ne yapmaya çalıştıklarını amlamadığım uygulama. Geçtiğimiz günlerde tarafımca yaşanan diyalog aşağıdaki gibidir;

görsel

görsel

insanlar kafayı yemiş.

nureddin yıldız

görsel

uluslararası turizm fuarında tanıtılan türk kadını

görsel

Bu da 1960 yılı thy personeli.

Tebrikler, güzelim memleketin anasını sktiniz elbirliğiyle.

uluslararası turizm fuarında tanıtılan türk kadını

şu şekilde tanıtılmıştır;
görsel

evet, akp döneminde türk kadını, uluslararası bir fuar organizasyonunda bu şekilde tanıtılmış.

son 20-25 yılda peydah olan bu tipler, ne zaman tüm türk kadınını kapsayacak bir toplum profiline dönüştü acaba?

"türk kadını" denildiğinde akla şu kadınlar gelir;
görsel

bu kız gelir;
görsel

şu birbirinden zarif, lider karakterli hanımefendiler gelir;
görsel

bunları nereden türettiniz de türk kadını olarak lanse ediyorsunuz?

islam dünyası başsız kalmamalıydı

görsel

siktirin lan oradan! alperenmiş, ocakmış. kodumun yalancı çakalları sizi.