bugün

entry'ler (30)

fazla muz yemek

Hangi muz?

on birinci nesli sigara ve ekmek almaya göndermek

Allah'ından iyi bilirler mcdonals ve burgerı
Olmuşuz bu cehaletin göt kılı der susardım ama ne alakaya maydonoz diyeceksiniz.
Ekmekte kemirilmez o para üstü de gelmez.
Üç kağıttır bu.
On birinci nesil iyi bilir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Bir gün biter bu dava yeter bunaldım.
Fikirlerimin önüne geçer toma.

Joker- Günesten önce

nesillerin gittikçe dinsizleşmesi

Herhangi bir şeyin ayrımını yapmıyorum lakin gün geldiğinde herkes yeniden kendine gelip tekrar sapıttıklarında cehennem kapılarını aralamış olacak.

Tabi ki bunu bu fani dünyada anlayacaklar pek az olsa da o gün gelip çattığında dediydi dersiniz.

yalnızlık

Bu aralar bir çok insanın yalnızlıktan çok korktuğunu öğrendim.
Gerçekten korktuğunu.
Ulan ben ki; yalnız kalmak için oramı buramı yırtarken insanlar neden korkar ki?

yazarların en çok kullandığı kelimeler

Ne kadar da komik.
Tamamdır.

geç uyumak geç kalkmak

Öğrenci evlerinin klasiğidir. Hele bir de derslerde devam zorunluluğu yoksa.
Ha tabi vize ve finallere karışmam.

Kağıda karı görmüş gibi bakmak beklenilendir.

üşümek

Öğrenci evinin vazgeçilmezidir.
ilk çıktığında oooh mis evim sıcacık evim dersin. Fatura gelince hooo bence kısalım biraz denir.
ikinci ay, fiyat farketse de öğrenci evi ne beklersin çok gelir gözüne.
"Knk bence kapatalım ya öğrenci evi zaten" cümlesiyle eylem tam anlamıyla tamamlanmıştır.
Hadi bol selpaklı günleredir.

Sıkı giyin.

insanlığa mesajınız

Bu kadar aptal olma.

ben bu yazıyı öylesine yazdım

Bugün kız kulesine gittim arkadaşlar. Biriyle sözleşmiştik. iki senedir tanıştığım amma ve lakin hiç görmediğim biri. Aramızdaki bağ o kadar değişik bir şey ki, o bana her ağladığımda aklıma ilk gelen sensin der. Benim de öyle.
Neyse.
Gittim. 7 de anlaşmıştık tam vaktinde oradaydım ama nasıl bi heyecan var içimde anlatamam. Değişik bir duygu.
Ben bunun heyecanını yaşarken baktım baktım bu heyecan azalmaya başladı.
Her saate baktığımda.
10.30 a kadar bekledim. Ne gelen vardı ne giden...
Usulca kalkıp kulaktığımı taktım. Yürümeye başladım. Ağlanacak bir şey değil belki ama ağladım.
Ağlatanlar sağolsun.
Canı sağolsun.

10 kavanoz nutella al gel diyen kız

Varsa alırım bi kavanoz.

gecenin şarkısı

Yandım yandım, yandım yandım ah kine yandım.
Bana yeniden şarkılar söyleten kadın...

yazarlar nicklerinde neyi anlatıyor

Çeksen bi ton yere anlama çekilebilecek bi nick.

Ama anlayamayanlar için söylüyorum.

Açık ve net.

Ters yakılmış sigaradır.

yeni başlayanlar için apaçi olma rehberi

Rox avilan yazınca ilk çıkan şarkısına tıkla. 1.45. saniyeye gel.
Müziğe kendini bırak.

ister istemez oluyorsun zaten.

yazarların hayatlarında yedikleri en ala kazık

Bundan 4 yıl önceydi.
Daha bit kadardım ya da şuan bana öyle geliyor o zaman ki halim bilmiyorum. Gerçi o zaman yaşadığım kazıktan sonra hala daha birilerine güvenememe sorunsalı yaşıyorum ki bit kadar olmak bunu etkilemiyor olsa gerek.
Köpek gibi sevdim bi şerefsizi. (Şerefsiz diyorum çünkü gerçekten öyle birazdan anlayacaksınız. )
1 yıl kadar peşinden koştum. Elde ettim ya da elde ettiğimi sandım. Herşey güzel gidiyordu. 1 yıla yakında beraberdik.
Her şey güzel gidiyor değil mi buraya kadar?

Bekleyin.

Basit birkaç şeyden ayrıldık sayılırdı. Bana göre basit bir şeydi ki, ne olursa olsun arkamı dönüp gidebilme yeteneğimi kullanabilmiştim.

Sonra mı ne oldu?

Biz ayrıldıktan 2-3 gün sonra bir sosyal hesabında ve birkaç gereksiz yerlerde bir sürtükle beraber olduğu resimleriyle beraber sergilemiş. Ayrıca bu ilişkinin süresinin iki yıl kadar olduğundan da bahsetmiş.

işte o zaman hayatının en büyük kazığını yemistim. Buna kazık diyebileceğimiz kadar basit bir şeyse tabi.

türk erkeklerinin türk kızını gömme sebepleri

Kültür seviyelerinin neden düşük olduğunu Türkiye deki eğitim sisteminden olduğunu düşünüyorum. Ayrıca aile baskıları, yapılınması istenilen eylemlerin engellenmesi gibi. Güzellik bakımını kıyaslamak bize düşmez. Herkes biraz güzeldir. Kimi zaman sana kimi zaman bana.

Ki insanlar birbirleri yerine kendilerini eleştirseler kimse kimseyi gömecek vakit dahi bulamaz.

şu an ağlayan yazarlar

Bağrı dolmuş insanlardır.
Tutamamışlardır.
Dökülüvermiştir öylece...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ismail.

mezarlıktan geçerken müziği kısan tip

Ölülere gösterilen ufak bir islami saygıdır.

sikimde değilsin anlamına gelen cümleler

Uyuyakalmışım.