bugün

entry'ler (40)

sünniler yakınca cani aleviler yakınca kahraman

bakis acisi ayni, bazi insanlarin ortacagda yasayan turden insanlardan hicbir farki yok tek bir gorus.

ak partili kadınlara sokak ortasında saldırılması

bazilari chpliler yapmis demis, abi anlamiyorum nerden biliyirsunuz chpli olduklarini alinlarinda mi yaziyor ?

birol parlak

milli takima alinan ptt 1. lig futbolcusu

koç tayyip bey in 1 milyar doları varmış

2001 hurriyet haberi

05.08.2001

Siyasetteki yeni oluşumları değerlendiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç, ‘‘Bu iş para meselesidir’’ derken, ‘‘Tayyip Bey'de çok para olduğunu öğrendik, 1 milyar dolar biriktirmişler, nasıl biriktirdilerse’’ diye konuştu.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç, siyasetin para işi olduğunu söylerken, Tayyip Erdoğan'ın başını çektiği Yenilikçiler'in sahip olduğu söylenen 1 milyar dolar için ‘‘Nasıl biriktirmişlerse, onun mali bir derdi olacağını zannetmiyorum’’ yorumunu yaptı. Koç, Erdoğan'ın kendisini yenilediğine inanmadığını da açıkladı.

CNN Türk'te ‘‘Eğrisi Doğrusu’’ programında Taha Akyol'un sorularını yanıtlayan Rahmi Koç, ekonomiden siyasete kadar birçok konudaki yorumlarını anlatırken, kendilerini Yenilikçiler olarak adlandıran grubun lideri Tayyip Erdoğan'a ilişkin görüşlerini de açıkladı. Koç, şunları söyledi:

‘‘Tayyip Bey'in bir geçmişi var. Muhtelif partilerden geldi. istanbul belediye başkanlığı yaptı, üç ay mahkum oldu. Bazı ingilizler der ki, liderler hapishaneden geçer. O da derslerinin hepsini yapmış oldu. Şimdi Tayyip Erdoğan yeni bir misyona soyunuyor. Bu iş para meselesi. Tayyip Erdoğan'da çok para olduğunu radyolardan dinledik, 1 milyar dolar para biriktirmişler, nasıl biriktirdilerse. Dolayısıyla onun mali derdi olacağını zannetmiyorum. Tayyip Bey, kendini yenilediğini söylüyor, ben kendisini çok yenilediğine inanmıyorum. Bunlar bir misyon yürütüyorlar’’

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=8229 .

kurgu kasetlere inanmak istemek

oyle insanlar varki
adam cikip ben yolsuzluk yaptim dese
buna inanmayacak turde insanlar var.

ses kayıtlarının akp nin oyunu artırdığı gerçeği

valla bence buyuk bir hezimete ugrayacaklar cunku secim hedefi %50 degil %38 i gecmek dedi, eski secimi hatirliyorum annem babam amcam halalarim abim akpye oy veriyordu ama simdi oyle bir nefret ediyorlar ki arkadaslarim felanda

bence cok buyuk hezimet yasayacaklar

nasreddin hoca fıkralarının o kadar komik olmaması

dikkat çeken özellik “düşündürücü” olmalarıdır. Zira “fıkralarda gülme fonksiyonu amaç değil araç” olarak yer almaktadır

kola ve sütü karıştırmak

(bkz: saçma deneyler)

muharrem ince nin 11 şubat 2014 tarihli konuşması

aldığı parayı sonuna kadar hakeden ADAM.

akp liler de hortlayan deniz baykal aşkı

zamanında baykala söylediğini bırakmayan bir başbakan beyanatı
söylediklerine bakalım
http://www.youtube.com/watch?v=i6kV0_QdB2U
eline, diline ve beline sahip çıkacaksın diyordu

kılıçdaroğlu nun yumruğunu kürsüye vurması

genel kurulda o kadar önemli konuşmalar yaptı ki, bunlar dikkate alınmıyor ama yandaş medya konuşmalarına önem vermiyor
örnek yandaş medya başlığı (bkz: chp de olaylı toplantı)

bu milletin amına koyacağız

(bkz: gün gelir devran döner)

ampul icat edildikten sonraki ilk sözler

-alo fatih logomuz bu olsun
+emredersiniz efendim .

fiyatı 1 tl olan gazeteler

(bkz: cumhuriyet gazetesi)

yahudilerin adam gibi dinlerini yaşaması

yahudilere gorede tam tersi olan durum.

iktidarın özelleştirmeye mal bulamaması

yakinda Türkiye'nin isim hakkinida satarlar
ya
onune yada arkasina reklam alirlar

Agaoglu Türkiye
Türkiye Vodafone
gibi.

benim için ferhat gibi deler misin diyen sevgili

ayrıca "gidene çift yol ben tek kalmam ayık
ol!" diyen kezbandir.

ismet ben ölürsem adnan ı ve celal i astır

vay be kimin yazdigi belli olmayan kitap kaynak olarak kullaniliyor

cahil insanlari proveke etmenin en kolay yoludur cunku; cahil adam arastirmaz, sorusturmaz direk inanir.

bende bir kitap yazacam bunun zitti olan kaynak olarak kullansinlar.

mustafa kemal i sevmenin zorunlu olması

onceki donemlerde atamizi putlastirmaya calisti siyasi partiler

ama su anda Ataturke partiler sahip cikmiyor halk sahip cikiyor

(bkz: Anıtkabir 'e 10 Kasım'da Rekor
Ziyaretçi )

bir yusuf masalı

mantik hatalariyla dolu trt dizisi.