bugün

entry'ler (38)

berat albayrak vs fahrettin koca

fahrettin bey nerelere düştünüz gördünüz mü?

evlilik mi iyidir bekarlık mı

her ikisinde iyi olacağı yaşları vardır. karaktere ve durumlara göre +/-5 yaş eklenebilir. 28'e kadar bekarlık, 28 den sonra evlilik. 23 yaşından önce evlenen cahildir, yarımdır.

nescafe xpress

daha keyif için içeni görmedim sözlük. Kimin elinde görsem hep içindeki kafeinden sebep, uyku açsın diye tercih ediliyor. Ee abi sana keyif vermiyorsa niye içiyorsun? git filtre kahve iç, en azından içerisinde ne olduğu belli, sabit.

sevgilinin telefonunu kurcalamak

instagram keşfeti hoşuma giderdi. farklı şeylerin müptelasyım.

türkiye nin geri kalma nedenleri

ilerleyen zamanda varlık fonu da eklenecektir bunlar arasına.

gastronomi ve mutfak sanatları

tercih dönemine girilmişken faydası olması açısından tecrübelerimi paylaşmak istediğim bölümümdür.

Soru olursa sorun cevaplarım.

ekip üzerine dayalı bir meslek olduğu için, yönetim bu işin en önemli kısımdır. çalışılacak yere göre değişse de genellikle stres altında zamanla yarışılan, bu süreler içinde tat ve tasarım konusunda taviz vermeden icra edilen meslektir. bu alanda işletme bölümü kadar olmasa da iç ve dış iletişime dayalı sosyolojik ve yöneticilik dersleri de alıyoruz. uygulamaya dayalı bir ders olduğu için mutfak ve donanımı çok önemli. devlette okuyan arkadaşlarım var onların en büyük sıkıntıları da bu yönde. hatta o gün yapılacak malzemeleri dışarıdan getirmek zorunda kalıyorlar. pazar alışverişinden okula geçtikleri oluyor. Yabancı mutfaklar için bulunması zor ve pahalı ürünlerde cabası. benim okulumda tüm malzemeler okul tarafında temin ediliyor. çok da tazeler, sık sık atıştırırım.

uluslararası bir meslek olduğu için sizden dünya vatandaşı olmanız istenir. Asya, italyan, fransız ve ispanyol mutfakları derslerimiz var. Bu yüzden yabancı dil desteği önemli, türk mutfağı dışında devam etmek için çok çok önemlidir. bizde ingilizce zorunlu, ikinci ve üçüncü diller seçmeli olarak veriliyor(fransızca, rusça, almanca, japonca, ispanyolca). dil konusunda çok etkin klüplerde mevcut.

"hoca sözlümü yedi resmen ya" gibi esprilerle sık sık karşılaşabilirsiniz. Sürekli tat ve tasarım üzerinden test ediliyoruz.

edit: okul (bkz: nişantaşı üniversitesi)

uykum geldiği için burada bırakıyorum, edit geçeceğim.

2019 üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

dayanışma adına oluşturduğum başlıktır.
bir vakıf üniversitesinde %50 burslu gastronomi okudum.
bölüm ile alakalı sorularınızı alabilirim.

davranışçılık

bilgi hazineme ilerde kullanmak için şuan kattığım bir ilke.

en nefret edilen insanlar

çok iyi tanıdığını zannettiğin ve bir süre sonra bunu fark ettiğin kişi.

saati yine 1 ettik

şuan da kendime sorduğum soru.

rize

yeşil'in başkenti.

her cümlenin sonuna evet koyan yazar

şizofrenik bir hareket.

laik zihniyetin ülkeye verdiği zarar

ulan muhalefetteyken yapıyor ecevit o konuşmayı. algına sokayım senin.
70'de ecevit mi hükumetti.

site bahçesinde sevişen türbanlı

türbanlı olmasını pek takmadığım kadındır.
sevişesi gelmiş sevişmiştir, hepsi bu.

seks yaparken erken boşalan erkek

doktora giderek bir kaç seansta sorunu kökünden halledebilecek erkektir.
mesele yapmayın.

günün iddaa kuponu

yalnızca süper lig için oynuyorsanız şuradaki tahmin ve maç analizlerine göz atabilirsiniz.

istanbul da 2 milyon m2 arazi bir iranlıya satmak

yok artık dedirtmiştir. 2 milyon m2 ne demek, direk bir ilçemizi özerk yapıp verseymişiz iranlılara.

günün iddaa kuponu

şu tarz analiz kasan reklam barındırmayan siteler mevcut. donanımınız olmadan kupon kasmayın, okuyun edin milletin bir fikrini zikrini alın.

doğru kadını arayan erkek

ışığı kapatınca bütün kadınlar doğrudur.

büyümesi durdurulamayan organ kadın götü

leğen göt.