bugün

entry'ler (18)

anıtkabir yıkılsın kampanyası

okunduğu zaman yok ananın amı dedirtecek paylaşımdır.

tapenak şövalyeleri

varlıklarını 17 aralık operasyonu ile tamamen ortaya çıkarmış, kendilerini deşifre etmiş gruptur. hükumetin yolsuzluklarını yıllarca saklamıştır. ancak öküzün ölmesi ile ortaklığın bitmesi neticesinde tapenak şövalyesi olarak varlıklarını açıklamışlardır.

kürt ve ülkücü arkadaş olur mu sorunsalı

kürtün zihniyetine, ülkücünün koyuluğuna bağlı sorunsal. kürtün zihniyetinde bölücülük varsa, ülkücünün zihniyetinde de ırkçılık varsa oradan cacık olmaz.

sigara yaktıran şarkılar

Kamuran Akkor bir ateşe attın beni.

insanların gereksiz yere övündüğü şeyler

kendini üstün zekalı gibi tanıtma çalışmaları. ben bu sınavı hiç çalışmadan geçtim gibi.

çeçen teröristlere helal olsun diyen insan

başlık için şu söylenmeli " laf konuştu bal kabağı, sıyır tumanı çal yarağı" çeçen teröristlere diye başlayan başlık atmadan önce Çeçenler terörist mi değil mi o öğrenilmeli.

kini olanın dini olmaz

"amı olanın dini olmaz" olarak bildiğim sözün değişik hali.

kılıçdaroğlu nun fetullah gulen e kardesim demesi

denize düşenin yılana sarılması tarzında bir şey.

insanın canını en çok yakan şey

tırnağının uyuşturulmadan çekilmesi, taşaklarının sıkılması, burun kıllarının çekilmesi, ıslak havluyla dövülmesi, cop sokulması, ve benzeri.

sikme eylemini üstünlük olarak gören tip

dünyanın her yerinde farklı şekillerde yapıldığı, herkes tarafından bilindiği halde en iyi şeklini sadece kendi biliyormuş gibi düşünen siki bulunan yaratık.

bakire olduğu için sevgili bulamayan kız

erkekler tarafından "kapalı kapı" olarak betimlenen, cinsel birliktelik sonrası üzerine kalma riski bulunduğu için potansiyel bela olarak görülen ve bu yüzden piyasada pek tercih edilmeyen, tutunamayan kız tipleri.

sansür

sansür açıkları gizlemektir. açığı olanların korktuğu şeyleri gizlemek için kullandıkları en etkili araçlardan biridir. internet sansürü insanların bilgi paylaşımını engellemektir.

keşke doğmasaydın alternatifi cümleler

keşke baban hak yolundan değil de bok yolundan gideydi.

bilal erdoğan

babasından aldığı harçlıkları ! saklayamadığı için komedi karikatürlerine konu konu olan ünlü zat.

türk polisi

neden "aynasızlar" diye tabir edildiğini bilmediğim şahsiyetler.

merhaba ben on birinci nesil

sözlüğe geç geldiği için kendi kendine "evimi ateşler bassın, sular bassın" diye beddua eden on birinci nesil elemanı.

bakireyim

erkekler arasında "kapalı kapı" diye bahsedilen kızların kullandığı kelimenin argodaki adı.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

"hani fani bu hayat ümit bağlayamam
olmadı diye oturup ağlayamam"