bugün

entry'ler (23)

sevdiğin kızın ev arkadaşı seni sevmesi

diğerinin gizli aşkıysan felaketle sonuçlanıcak olaydır.

hayat

nefret ediyorum hayattan cok kırdı beni sadece kırdı,üzdü.ben cok sey istemedim ama istediklerim de cok zor oldu.mutsuzum,huzursuzum,aglıyorum,yalnızım.neden...bi kez de mutlu olsam ne olur,ama hayat acımasız

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

Bende hersey sana sarılmamla baslamıstı ,tanıstıgımız gun sarılmıstık.Yepyeni birisiydin benim için.Bir gun görusmek istedin benimle, ilk kez yalnız görusecektik,başbaşa kalacaktık.Görustuk ve aynı gun bana acıldın o kadar mutluydum ki o kadar seviyordum ki seni o an gozum baska hiçkimseyi gormuyordu.Sadece sen vardın dunyamda ellerin üsüyen ellerimi ısıtıyordu kim bilebilirdi ki bir gun gelip o ellerin bir daha hiç ellerimi tutmayacagını.Sen de deli gibi seviyordun beni gozlerinden okuyordum askını, gozlerini, gulusunu unutamıyorum askım o kadar guzeldi ki!Mukemmel bir ilişkimiz varken nasıl bu kadar kısa sure de degisti hersey,nasıl yok olduk, bu kadar kolaymıydı vazgecmek unutmak! Bu kadar zormuydu hataları affetmek,gurur muydu bizi ayıran? Hayatımdan cekip gittin arkana hiç bakmadın.Dönmedin.Seni özlüyorum,yine eski gunlere dönmek istiyorum sevgilim ama bir yandan artık cok gec diyorum hersey icin cok gec.Sen yoksun ben yokum!En cok uzuldugum sey ne biliyormusun sevgilim askımın senin için bu kadar önemsiz oldugunu bilmek.

facebook ta kişi listesini gizlemek

a-gizliliğe aşırı hassasiyet göstermek tabi ki.

herkese ayrı yalan söyleyen insan

olgunlaşamayı becerememiş meyvadır kendisi anlaya abicim.

sevmeyen eski sevgili için yollara düşmek

ya mesafe varsa arada farklı şehirlerde yaşıyorsanız ve o uzun yollar ayırıyorsa ikinizi elinden birşey gelmiyorsa eski sevgilinin sen istediğinde yanında olamıyorsa sürekli, sevmediğinden de kesin emin değilsen düş yollara git yanına ne kadar çok gidebilirsen git yanına

aşık olmak

zordur.karşılıklıysa dünyanın en mutlu insanı olursun ama eğer karşılıksızsa hayat senin için çekilmez olur,mutsuz olursun,huzursuz olurusun,hep bir boşluk hissedersin tanımlayamadığın ama elinden hiçbirşey gelmez çünki aşık olmuşsundur.

hoşlandığı erkekle konuşamayan kız

bence hoşlanıyorsa gidip konuşmalıdır ama bir şartla karşıdan karşılık beklememelidir.ölüm yok ya sonun da git konuş en azından için rahatlar.

sevgililer gününde sevgilisiz olmak

Eğer sevgililer günün de sevgilisizseniz uğrayacağınız muamelelerden biri de;bir grup öğrencinin şişe çevirmece oynayken size gelip çok iticisiniz demesidir.Bunu duymamak için o iğrenç günü evde geçirmek en anlamlısıdır bence.Hikayem böyle bitmedi tabi sonra o sivri zeka gelip özür diledi aferim ona!

sevgililer gününde sevgilisiz olmak

insanı bir kez daha mutsuz edicek hadise.Bir kez neden dersin sonra kabullenirsin.Napalım çıkmadıysa karşına bir kişi sende de yoksa birşeyler sen çoktaan sevgilisizliğe mahkumsundur.Yapıcak birşey yok, ama çokta karamsar olmamalı insan...

yirmilik diş

çekilene kadar ve çekilme süresinde de insanı inleten,gecenin dört buçuğun da ağrıdan uyutmayıp uyandıran,aç bırakan ve dört kilo vermenize sepep olan hadisedir.

küçük mutluluklar

marionun oyunun sonun da kaplumbağaya tekmeyi basması...

kız taklidi yapan erkek yazar

lise de kalan bir hadisedir.O tiplere hoşlantı varsa bu olay da lise de kalmalıdır...

damar dinleyerek unutmak

unutulmaz, unutulamaz malesef zorlama arkadaş...

renkli rüyalar oteli

teomanın en güzel şarkılarından biri.klipteki kız süper.

ben sana layık değilim diyen sevgili

ayrılık zamanı gelmiştir ama karşındaki sana ayrılalım diyemez dili varmaz ayrılalım demeye ve sonunda sana layık değilim der,seni üzer ama ayrılığın her şekli üzücüdür.

uyku

uykusuzluk halinin tam tersidir,mükemmel birşeydir.

ikizler burcu erkeği

renli biri olabilir.aslan kadınıyla mükemmel bir birlikteliği olduğunu çok duydum.

kal gelmesi

Avrupa Yakasının Selin'i çok sevdiğim bir karakterdi kendileri çok yapardım taklidini...

ruh

Sınav zamanları ruhunu teslim etme olarak da adlandırabiliriz.