bugün

entry'ler (45)

peri bacaları ndaki çöp yığını

kimsenin aklına alıp atmak gelmiyor değil mi ? örnek olsanız biraz da eleştirmek yerine.

bamya seven kız

kadındır o kadın.

evde yalnızken yapılan çılgınlıklar

rahatça diyar pala dinlemek.

psy nin giydiği şalvar

1 ay içinde şalvar moda patlaması yaşatır bakın görürsünüz. sağımız solumuz şalvarlı olacak.

hülya avşar ın kızının kucağa oturması

hep hülya mı oturacak ? otursun kızı da tabii. ülkemize o da lazım.

gökyüzü masmavi

kapkara olması anormal değil mi zaten bu neyin kafası.

kendi ayakları üzerinde durmak

ergenlik döneminde en çok istenen şeydir.

aynı anda 4 kızı idare eden erkek

kızların dilinden anlıyomuş demekki boşuna kızmaya gerek yok. kızlar mal.

dost

''1000 tane yalancı dostun olucağına 1 tane dürüst dostun olsun yeter.'' derdi hep annem o geldi aklıma.

kuaför kullanmıyorum diyen kız

benim kafadan kızdır. kendim düzleştiriyorum ve gerektiğinde perçemde kesiyorum. böylece kuaföre verilicek olan 5-10 tl fön parasını gidip bi fakire veririm. bir de sevap kazanmis olurum.

yazarların üzerinde stres attıkları şeyler

yumuşak eşyaları atarak, fırlatarak. stresliyim diye eşyalarımın kırılması gerekmiyor sonuçta.

ilk buluşmada ne zaman evleneceğiz diyen hatun

kafası güzeldir.

ivana sert in aldatılması

gayet doğal birşey. güzellik herşey demek değildir. ivana dışardan bakıldığında herkesin çok beğendiği mükemmel gördüğü bir kadın ama aynı evde saatlerce beraber olmak nasıl birşey bilemeyiz. herkesin garip huyları vardır. ayrıca ben bu konu üstünde bir kaç erkeğe soru sordum. ve sonuca göre her erkek mükemmeli istiyor ama tek bir tane değil bin tane istiyor hepsini bir elden geçirsin. böyle bir mantık olamaz. evlenmeyin gençler.

30 yaşında hala ödemeli arama yapan insan

en iyisini yapan insan. karşı taraf zenginse yapın. hatta sms hakkınız yoksa çok işe yarıyor. biriyle buluşacağınız zaman geldim demenin bir işaretidir.

sormaktan bıkılmayan sorular

50 krş var mı ?

illuminatinin bokunu çıkarmak

o bu şu değilde illuminati için diyolardı ya bir sayaç bulundu bilmem ne kadar süreden geriye sayıyor. hatta bu sayaca internet üzerinden ulaşıp görüyodunuz geriye sayarken. ve ben büyük bir merakla ne olacak diye bekledim sayaç sıfırlandı yine de birşey yok. bence bende o saniyeler içersinde illuminatinin bokunu çıkarmışım.

1 55 boyundaki şişman kıza çok güzelsin diyen adam

herkesin kendi çapında bi güzelliği vardır illa ki. hiç yoktan konuşmayla yırtar. boy, kilo gibi unsurlar herkes için önem taşımaz. ama benim için önem taşır o ayrı mevzu.

öz kardeşlerin birinin kürt diğerinin türk olması

böyle bir şey olamaz ama olduğunu varsaysak kadın hem türkle hem kürtle yatmış olur.

hayat kadınıyla kondomsuz sevişen kişi

bittim, dönüyorum hesabı düşünen kişidir.

metin 2 oynayan ilkokul çocukları

bende oynayanlardanım malesef. yıllar geçtikçe anlıyor insan ne kadar gereksiz bir oyun için boşa harcamışız zamanı.