bugün

entry'ler (35)

yapay zeka

bu konudaki fikrim gala gel git… sanırım ikna olmam bayağı zaman alacak

güne z kuşağının bilmediği bir bilgi bırak

tecrübe an’larla oluşmaz. tecrübe anılar birikimidir. yaşananların anı olabilmesi için, içinde anlam taşıması gerekir.

funda bozkurt

Funda Bozkurt’la yeni tanıştım. Kendisi istanbul’da çeşitli hastahanelerde, çeşitli bölümlerde ‘hemşirelik’ ve Sağlık Meslek Liselerinde ‘öğretmenlik’ olmak üzere iki kutsal mesleği uzun yıllar devam ettiren aynı zamanda da müzisyenlik yapan genç çalışkan bir şahsiyet...

Çocukluk yıllarında başlayan müzik aşkı sebebiyle, eğitim hayatı boyunca düzenli olarak okul koroları ve sahnelerde yer almış... Şan dersleri ve müzik eğitimine devam ediyormuş. Pandemi döneminde meslektaşları için “Beyaz Kanatlı Melekler” isimli bir şarkı yapmış

Funda Bozkurt’un ilk profesyonel çalışması olan bir ilhan Şeşen klasiği “Sarılınca Sana”yı farklı bir yorum ve düzenlemeyle icra etmesi benden geçer not aldı.

Son şarkısı Bir Bilen Varsa da bu aralar çok sık karşıma çıkan eğlenceli bir şarkı… Funda Bozkurt’un yirmiden fazla bestesi varmış ve yakında akustik çalışmalarını da youtube kanalında sevenleriyle buluşturacakmış... takip edilesi…

1995 doğumlu efsane nesil

tam üretici ve üreyici yaşlar.maşallah

ben evlenmeyeceğim diyen kız

gider 20'li yaşlardayken suratına bile bakmayacağı bir adamla evlenir

gürdal çakır

başarılı bir adam. fenerbahçe sk medya grubunda radyo fenerbahçe'nin müdürü olarak kariyerine devam ediyormuş bu sıralar. güzel bir transfer. nereye giderse gitsin iş disiplini hep takdir edilesi olacaktır. bağlı olduğu şirketler, aldığı görevler için çizdiği stratejiler de her zaman hedefi 12den vurur.takip edilmeli,örnek alınmalı.

bahadır tatlıöz

yeni albümü çıktı gerçekten adı gibi "Bana Dair" şarkılar yer alıyor albümde. albümün çıkış şarkısı " Beni Yak " ile birlikte " Daha Ne Olsun " ve "Kafam Duman " favorilerden. Gerçek bir müzikseverin mutlaka alması gereken bir albüm, bayıldım!

https://www.ttnetmuzik.co...8#/album-Bana_Dair-303698

istanbul fm

gerçekten özenle seçilmiş şarkılar çalan istanbul'un her yerinde cızırtısız dinleyebileceğiniz tek radyo istasyonu.ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde,sosyal konularda oldukça duyarlı ve başarılı olduğunu da söyleyebilirim.favori radyolarımdan

best fm

teröre karşı verdikleri tepki süperdi.tebrikler best fm!

allah tamamına erdirsin

çiftlerin nişanlandığında ya da sözlendiğinde evlenmelerini temenni eden bir cümledir.

13 istanbul fm altın ödülleri

Radyonun Oscarları istanbul FM Altın Ödülleri' nde ödül kazanan isimler;

Onur Ödülü: Ayşegül Aldinç
Yasal Dijital Müzik Platformu: http://www.aveamuzik.com
Pop Erkek Sanatçı: Tan
Pop Kadın Sanatçı: Bengü
En iyi Çıkış Yapan Sanatçı: Mustafa Ceceli
En iyi Çıkış Yapan Grup: Babutsa
En iyi Albüm Bayan: Funda Arar - Zamanın Eli
En iyi Albüm Bay: Murat Boz - Şans
En iyi Şarkı Beste ve Söz: Ziynet Sali - Beş Çayı (Sezen Aksu)
En iyi Grup: Manga
En iyi Single Bayan: Demet Akalın - Toz Pembe
En iyi Single Bay: Mustafa Ceceli - Limon Çiçekleri
En iyi Düet: Meyra & Cemil Demirbakan - Ağladın Ya
En iyi Dizi Müziği: Gripin - Komşu Kızı (Geniş Aile)
En iyi Eğlence / Yarışma Programı: Beyaz Show - Beyazıt Öztürk
En iyi Köşe Yazarı: Ayşe Özyılmazel
En iyi Magazin internet Sitesi: http://www.ucankus.com
En Çok istek Alan Şarkı: Emir - Eline Düştüm
Yılın Projesi: Göksel - Mektubumu Buldun mu? (Ülker Çamlıca Portakallı)
Yılın En iyi Konser Performansı - Hepsi BGM Konseri

beyaz show

konuk kirliligi gun gectikce devam ediyor ve konuklarla yeteri kadar ilgilenilmiyor bu aralar. nerde cokluk hesabi...

aşk ı memnu

bu gidisle bihterin atesini behlul bile sonduremeyecek korkarim. hep derler erkegi yokusa suren hep kadindir. bir erkegi ya kadin bitirir ya icki ya da kumar...

bmw

bugune kadar yapmis oldugu en iyi kasa e46 olan ve ne kadar yeni model cikarsa da yerini tutmamis olan guvenilir araba markasi.

erhan güleryüz

'beni koyumun yagmurlarinda yikasinlar' gibi donemin basarili sarkisina imza atmis kisi. ama son donemde keremcem' in 'imtihan' isimli sarkisinin 'koyumun yagmurlari' na bire bir benzemesine tepkisiz kalan zad ayni zamanda.

hande yener

'Allah sasirtmasin' cumlesine en cok ihtiyaci olan kisi. 'Ne gerek vardi meydani baskalarina birakmaya?' dedirten insan...

25 kasım 2009 istanbul a çöken sis

gozun gozu gormesini birak, gozun onunu gormemesi durumuna sebep olan illet bisey...

joy fm

kaliteli yabanci müzikte ilk sıralarda...

türklerin çok iyi yaptığı işler

dedikodu, taklit, bos vakit gecirmek, delikanlilik...

diskoya gittiği halde dans etmeyen insan

muzik kotu, kesilcek kiz/erkek cok, bunalimda, zamnini bekliyor, e)hicbiri