bugün

entry'ler (2)

türk kızı ve koreli kız arasındaki farklar

Ay götüm. Mallara bak koreli kızmış lan o kızlar size bakar mı? Gene kalırsınız Türk kızına

türk kızı ve koreli kız arasındaki farklar

'türk kızları ; merhametli, sıcak, becerekli ve gerçekten çok güzeller... türkiye-güney kore futbol maçında. birçok türk kızıyla tanıştık ve onları çok sevdik. bir yanaklarında boyayla çizilmiş kore bayrağı diğer yanaklarında türk bayrağı vardı. bu çok hoşumuza gitmişti. bize ülkemizin ne kadar çok sevildiğini hatırlattılar .... kardeşçe davrandılar... asıl ilginç gelen. türk kızlarının yeşil gözleri ve kıvırcık saçları. kore'de ırkımız gereği yeşil gözlü olamıyoruz. ve korede kızlar kıvırcık saçlı olmaz. bu nedenle açıkça söylemek gerekirse...sizin iri gözlerinizi kıskanan koreli kızlar estetik ameliyatı olarak gözlerini irileştiriliyorlar. kuaförlerde perma yaptırıyorlar. oysaki hiçbirşey orijinali kadar güzel olamaz'' demiş Koreli erkekler ama bizim yurdum erkeği Türk kızlarını itin götüne sokuyor resmen. Yurdum erkekleri siz burda koreli kız dersiniz ama gelecekte ki karınız ve anneniz de Türk unutmayın.