bugün

sevdiği entry'ler

araplar osmanlıya ihanet etmedi

bu karşı devrimci geçinen türk ve atatürk düşmanı oevlatları zaten türk milleti ne derse tam tersini söyleyerek bunu gerçekmiş gibi anlatma gayreti güder. türk'ün söylediğine de " yalan tarih " etiketi basarlar.

ardından " bir gün gerçekler ortaya çıktığında " diye süslerler.

ananızı sikeyim.

" osmanlı ordusuna ihanetten idam fermanı gönderilen ihanetten yargısı infaz edilmesi gereken paşa asıl osmanlıya ihanet etti "

bu yazını silme. göreceğiz orospu çocuğu.

şu şurada dursun https://streamable.com/nua3ac

yurtdışında değilsen ananı siktim senin. yurtdışındaysan da bakalım bir daha buraya gelebilecek misin.

rte bir gitsin sonra kk yi de göndeririz yalanı

Kk niye gönderiyoruz onu anlamadım ben.
Kurucu parti
Yıllar sonra ülkeyi bataklıktan kurtarmak büyük bir koalisyon kurmuş
ilk defa iktidara gelme şansını yakalamış.
Bu ülkeye cumhuriyeti getiren çok partili hayata geçiren parti
Şimdi demokrasiye geçişi sağlama şansını yakalamış
Bunu da beğenmesekte kılıçdaroğlu yapmıştır.
Bunu görmezden gelip
Mültecileri mancınıkla yollayacağım diyen
15 yaş altında birinci partiyiz diyen
RTE den daha faşist daha otoriter liderleri mi öveceğiz.
Saçmalamak eğlenmek bir yere kadar.
Bu seçimi reis kazanırsa bu ülke nereye gider haberiniz var mı hemşerim.
Akp den para alıp ulusalcı numarası yapan siktiğimin trollerini ciddiye almak ne demek ya.
Salak mısınız siz.
Bu gün CHP adayına oy verecek saadetli devalı gelecekli demokrat partili iyi partili insanlar akp oy verse ne yapacaksınız.
Bugün HDP reise oy verse ne yapacaksınız.
Var mı açıklamanız
Boş yapmak dışında kafa sikmek dışında bir işe yarar tek sözünüz yok.
Ya hilal kaplana oy verirsiniz ya da demokrasiyle.
Karar sizin.

gelip paçaya sürünen pis hayvan

--spoiler--
20-25 pis tüyünü oraya bırakan hayvandır. şeytan diyor vur tekmeyi.
--spoiler--

Keşke şunu yüz yüze bana söylesen!

gurbetçiler oy kullanmasın diyen gerzek kemalikler

Ulan godoş. Belli ki küfür yemek senin hobilerin arasında. Mala anlatır gibi anlatmak lazım sana. Yıl boyunca dönercide kebapçıda, yaşadığın ülkenin kendi vatandaşlarına asla yaptıramayacağı ayak işleri yaparak kazandığın Eurolarla yılın bellli bölümü gelip krallık taslayıp, bu ülkede yaşayan insanların hayatına yaşamlarına senin müdahil olma hakkın mı var g*t lalesi. Burda bu kadar havlayıp dişini çıkarmaya çalışacağına yaşadığın ülkede kişilik kazan önce ag magandası. Sen ve senin gibi ibneler yüzünden hep geriye gittik gidiyoruz gideceğiz de. Seni büyütmek için mermerlerine altında anasını inleten babana yazık, az duruşun, milliyetçi duygun olsun.

sizce ben salak mıyım

bana kime oy vereceğini söyle sana ne olduğunu söyleyeyim.

kadınlar gününün çok ayrımcı bir gün olması

çıkış noktası itibariyle zaten, ayrımcılığa bir tepki olarak doğduğu için, normal olan husus..

1857'de bir dokuma fabrikasında, uzun saatler boyunca erkeklerin çok daha aşağısında maaş ve sosyal haklar karşılığında çalıştırılan kadınlar, bir gün greve giderler ve "sanıyorum" 123 kadın bu grev sayesinde hayatını kaybeder..

benim rahatsızlığım, işin sosyolojik kısmının tamamen unutulup, bu kadınların ölümcül mirası üzerinden çiçek-böcek ticareti yapılması... iş, pop-art'a döndürüldü, saygınlığını yitirmedi ama saygınlığı zedelendi.. biraz daha az ticarileştirilebilir bence..

5 mart 2023 hatay artçı depremi

Enkazın altında kalınca hınk deyip can verilse keşke. Mezar gibi daracık yerdesin dışarıda tıkırtılar çıkaracaklar mı acaba ümidi pompalıyor kimisi selanı okuyor kimisi ses yokmuş hadi başka yere diyor soğuk açlık yakınlarının düşüncesi ruhun çekiliyor her saniye ama çıkmıyor ille yavaş yavaş bekle sen diyor. Böyle olunca insan korkuyor tabi.

enner valencia

Saçını sarıya boyatıp karısının götünü paylaşsa arkasından aşkın olayım diyen milyonlarca kişi olurdu. Ama o adam olmayı tercih etti. En büyük o mu bilmiyorum ama çok büyük..

Bugün yine yeniden sendeyiz abim. Konuyu biliyorsun.

görsel

götünüzü de yırtsanız haluk levent candır adamdır

son 24 saattir yurdum insanı haluk levent için ipe sapa gelmez,
en alçak, en şerefsiz, en hayasız saldırı ve söylemlerle saldırıyorsunuz ya,
ananızın damının kiremitini de kırsanız, götünüzüde yırtsanız...
haluk levent bu ülkenin dayanışma, imece ve yardımlaşmasının ta kendisidir.

not:haluk levent candır.
ülkeye bir sıkımlık kolonya kadar yararı olmayan şerefsizler...yavşaklar.
bi siktirin gidin demiyorum. kendi bokunuzda boğulun diyorum.

adıyaman valisinin gelen tepkilere gülümsemesi

Milas koş valiyi protesto eden depremzedeler var hepsini cimere şikayet et.

hala kirli siyaset yapanlar

Binlerce ölü binlerce yaralı yardım için ordu yok ama hala akpsini savunmak için götünü siktirecek troll ordusu faaliyette
Allah bin bin belanızı versin.
Allah bu dünyada da ahirette belanızı versin.
Utanmaz arlanmaz arsız yüzsüz şam şeytanları.

musul ve kerkükü ingilizlere peşkeş çeken türk

Atatürk'ün adını ağzına salavatla al! Kendine gel! Demir memir demez, yedirirler o maskeyi sonra. Ülkemizdeki bütün vatandaşların ve hatta dünyanın geri kalanının, Atatürk'ün yaptığının yarısının çeyreğine aklı yeter mi sanıyorsun!

kedilere nankör denme sebebi

insanlardan yeterince kazık yemeyenlerin uydurukları yalandır.

görsel
bu nasıl nankör olur?

payitaht abdülhamid de attila nın aşağılanması

Emeviler bizim niye ecdadımız olsun.
Peygamberin torununu doğrayan orospu çocukları ile ne alakamız var.

fenerbahçe

--spoiler--

başarısında oynadığı pozitif futbolun ve jesus' un sisteminin başarısının olduğu kadar lehine gelişen hakem hataları ve rakipleri aleyhine gelişen hakem hatalarının da payının olduğu kulüp.

--spoiler--

olum lehimize hangi hakem hataları yapıldı? siz kafayı mı sıyırdınız amk. bütün penaltılar tertemiz. rakibin elleri analarının amı gibi açık. zorla küfür ettiriyorsunuz. hatta konyaspor maçında tek yenilgimizi aldığımız maçta valencia haksız atıldı, başakşehir maçında penaltımız verilmedi. bjk maçında penaltımız verilmedi. ümraniye ile 3-3 berabere biten ilk maçta ümraniye'nin 3 golü de nizami değil. penaltı pozisyonu dışarıda, kornerden gelen gol out'a çıkmıştı hakem korner verdi, ilk gol de ofsayt. bunları görmüyor amk at gözlüklüleri.