bugün

entry'ler (8)

düğünleri sevmeme nedenleri

Teyzelerin pisti doldurup deli gibi tepiştikleri ve gelinle damadın sadece bu teyze ve amcaların tepişmesi için o mekana para yatırdığı gereksiz bir gelenektir. Birde lanet sadece kremadan oluşan o dandik düğün pastaları... He bir de şöyle birşey var düğün yaparsın ama bi bakarsın ananın kuzeninin kuzeni falan gelmiş düğüne , hayatın boyunca görmediğin insanları orada görebilirsin.

atatürk harici en iyi cumhurbaşkanı kimdir anketi

Liste de olsun olmasın Atatürk !
Ayrıca rte'e diyenlere anlam veremiyorum ciddi beyin yoksunu olduğunuzu düşünüyorum.

anın görüntüsü

(img:#1)
Yaz okulu = yaklaşıyor final haftası.

düğün istemem diyen kız

düğüne parayı vereceğime interrail yaparım eşimle. kıps ?

yazarların şu an dinlediği şarkılar

yasemin mori - gel , ardına da bir kalben - haydi söyle patlatmayı düşünüyorum.

türkiye de uzun boylu olmak

türkiyede uzun boylu isen ve kadınsan hayat sana çok zor. birincisi ne giyersen giy dikkat çekersin. ikincisi asla rahatça kısa şort kısa etek vs giyemezsin çünkü bütün gözler üzerinde olur. üçüncüsü eğer güzel bir kadınsan al başına iki kat belayı hem uzun hem güzel aa lütfen bizim ülkemiz kaldıramaz böyle şeyleri... dördüncüsü giymek istediğin kıyafetler olur fakat kısa boylu bir kadın giydiğinde o kıyafet sıradan dururken uzun boylu bir kadın giydiği zaman çok absürt durabilir. he birde boy uzadıkça el ayakta uzuyor malum ,ayakkabı bulmakta cabası. zaten topuklu giymek içinde hep bir heves olarak kalır... sıkıntı büyük , oh be yazdım rahatladım.

otostopçunun galaksi rehberi

beyin yakan bir kitaptır. Douglas amcamız döktürmüş maşallah. zevkle okudum herkese öneririm.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/CEzYxHP4N5I
iyi gelir taşikardi.