bugün

entry'ler (29)

en iyi bira markası

efes pilsen ve guinness.

worldisblack

saygı duyduğum yazar. (bkz: sevilesi insanlar)

erdal demirkıran

noter onaylı dünyanın en akıllı insanı. lütfen okumadan yorum yapmayınız.

döndü şahin

öncelikle (bkz: döndü seda şahin)
bu insan, canlı vb hakkında kısa, öz olmasını temenni ettiğim bir kaç cümle kurmak isterim...
sedası olmadığında (makbul) miss turkey 2010 3. güzeli olan, ismine bir de "seda" eklediğimizde, heleki sesi sedasını duyuverdiğimde, "nereden sevdim bu zalimi" diye başlayıp... lanet olsun seni tanıdığım güne diye devam edip... küfür ederim ara sıra...
ama kendime... aslında bütün suç bende...
ama olsun neden öyle yaptı ki.... olsun yapsın... nabalıım...
(bkz: yaşandı bitti saygısızca)

az ye az uyu az konuş

az ye az uyu zaten konuşcak halin kalmaz.

yaran lakaplar

bit, kardeşime derim ne biti tahmin edin.

dev atatürk heykeli yapalım akp nin oyları düşsün

atatürk geri dönsün siz yine tayyyeape oy verirsiniz.

akp nin basarilarini bir turlu hazmedemeyen insan

güneşide sattılar yaz gelmiyo yaaazzz.

gökhan türkmen

kardeşinin adı oya türkmen'dir. kimse bilmez. büyük insan şarkısını da kardeşine yazmış. kardeşi hakkaten büyük insandır. çok sevimli maşallah.

murat aktas

gece müdürüydü. iş mi değiştirmiş. isim benzerliği herhalde.

ösym nin hatasız yaptığı şey

ösym nin hatasız yaptığı şey mi, yok öyle birşey ama olabilir de.

laf sokmak

bana çok derler bunu laf sokup durma diye sende ortamı yaratma laf sokulası insan olma.

arap turistler

bazen çok sayıyorum özellikle 2 kişilik rezervasyon yapıp 7 kişi olarak gelip biz sığarız o odaya diye polemiğe giren tiplere. ama tura gidip kıymetli parasını harcayanı da pek seviyorum açıkcası.

arap turistler

bazen çok sayıyorum özellikle 2 kişilik rezervasyon yapıp 7 kişi olarak gelip biz sığarız o odaya diye polemiğe giren tiplere. ama tura gidip kıymetli parasını harcayanı da pek seviyorum açıkcası.

topuna ismini yazan çocuk

canım ya yazık. niye yaptın diye soran yok tabi.

iett den paso çıkartmak

mecidiyeköyden de yapabilirsiniz şahsen ben oradan yaptırıverdim.

başım kapalı götüm açık ayarında olan türbanlılar

böylesi bi gün çevirdi beni yolda söylendi saydı durdu yok efendim o pierchingler nedir de dövme ne kadar günah bilmiyor musun da... Verdiğim cevabı merak ediyorsunuzdur herhalde sadece takip ettim kimdir nedir napar. Hiç üşenmem. 2-3 hafta sonra yolda kolunda kızıyla giderken gördüm 18-20 yaşlarında bir kız, makyajı yerinde tayt üstüne uzun gömlek modasına uymuş ve kafası kapalı fakat rengarenk. Maşallah dedim. Annesiyle ayrıldılar. Kıza bir baktım sağına soluna baktı annesi köşeyi döndüğü gibi koştura koştura parka ulaştı ve bankta oturan sevgilisinin kucağına itinayla o güzel kçını yerleştirdi.
Kadını 1 hafta sonra gördüm hey gidi insanlığıımm bende kaldı.

kaybettik severken

bende hemde en olmadık şekilde. uzun uzun anlatmak var da. içim dayanmaz.

kadınların ilişkilerinde yaptığı en büyük hatalar

seviyorum, aşığım, sensiz yapamam, sen gidersen ölürüm, biterse yapamam... vb. derler ve ummadığın anda giderler. sonra bir cümle vardır ki ben seni hala seviyorum ama arkadaş olarak. yetmiyor gibi üstüne bir de ararlar. kocaman bir zaman kaybı. kocaaamann.

şiir gibisin

yalan bunlar bide bunun ayrılıktan sonrası var. (bkz: götüm gibisin).