bugün

entry'ler (7)

uzun entry lerin okunmaması

cinsellik içeren bir başlık açıpta altına sayfalarca entry gir bakayım nasıl okuyorlar, milletin kafası orasına çalışıyor, sen çalıştığı yerini anlatırsan nasılda artılarlar, he ben yine artılamam o başka ama insanların ilgisini çekecek bir entry girmiyorsan, sempozyum yapsan bile artı alamazsın bunlardan.

neden sevgilin yok

çook sevdim, çook bağlandım ve sonuç olarak Allahu tealanın insana söylediği şu sözün tecelli oldu: kimi benden çok severseniz, onu sizden alırım.

hoşlanilan kızın asıl amacı

hoşlanır ama egosu yüzünden tepki vermez, hoşlanmaz ümit vermemek için tepki vermez bu yüzden erkek, hoşlandığı kızın onu sevip sevmediğini hiçbi zaman anlayamaz, kızları anlamaya çalışmak, yüce dağları iğneyle kazımaktan zordur.

arabistanda görülen ve öldürülen ejderha

sen buna arabistan demişsin ama adam videoda zenci aksanıyla mother fuck diyor, arabistanda ingilizcemi konuşuyorlar, bizi mi koparıyon anlamadım ki.

25 ağustos 2016 tsk nın pyd yi vurması

artık bunları çok güvendikleri abd de kurtaramaz, çünkü, abd şuanda darbenin diyetini ödüyor, türkiye rusyayla gözdağı verdi, 3 5 teröristi seçecek değildiler heralde.

üniversitedeki itici tipler

göbeğe kadar pantolonu çeken, telefonu arka cebine koyan, dünya benim etrafımda dönüyor havaları, makyaj yapıp süslenen ama kimseyi beğenmeyen, abaza erkekler yüzünden egosu boyundan büyük kızlardır.

25 ağustos 2016 istanbul gök gürültüsü

gece saat 01.30 civarı avrupa yakasında yüksek sesli bir şimşek çaktı, bomba patladı sandım, korkudan hareket bile edemedim. ben ömrümde böyle şiddetlisini görmedim.