bugün

entry'ler (2)

sosyalliğe adım

merhabalar abilerim ablalarım kardeşlerim,
öncelikle sözlüğü uzun süredir takip etmekteyim fakat bu sefer beni rahatsız eden bir konuyu üye olarak dile getirmek istedim ve şimdiden yazacağınız her yorum için teşekkürü borç bilirim

ben lise-3e giden web programlama okuyan biriyim ve şimdi diyeceksiniz bizene bundan 1-2 sene sonra üniversiteye geçmiş olacağım ve bölümümden anlayacağınız üzre bilgisayar tabanlı bir bölüm yıllardır bilgisayar ile haşır neşir oldum ve neredeyse sosyal hayatı unuttum dışarı çıkmıyorum arada bir oda asosyallikten kurtulmak için bilgisayarı bile kaldırdım bölüme rağmen ve bu seferde telefona giriyorum beni rahatsız eden konu ise etrafımda takıldığım gruplarda hayatı dolu dolu yaşayan insanalr var ve ben onlar gibi değilim üniversiteye geçince böyle olmak istemiyorum ne bileyim sokağa çıkınca tanımadığım adamla bile konuşmak istiyorum herhangi bir yere gidince ortama ayak uydurmak kişilerle kaynaşmak istiyorum ama yapamıyorum haliyle özgüvenim hiç yok bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum buradaki herkes belli başlı tecrübeleri olan insanlar ve yardımcı olacağınızı düşünerekten entryi ekledim

saygılarımla.

sosyalliğe adım

Merhabalar abilerim ablalarım kardeşlerim,
Öncelikle sözlüğü uzun süredir takip etmekteyim fakat bu sefer beni rahatsız eden bir konuyu üye olarak dile getirmek istedim ve şimdiden yazacağınız her yorum için teşekkürü borç bilirim

Ben Lise-3e giden web programlama okuyan biriyim ve şimdi diyeceksiniz bizene bundan 1-2 sene sonra üniversiteye geçmiş olacağım ve bölümümden anlayacağınız üzre bilgisayar tabanlı bir bölüm yıllardır bilgisayar ile haşır neşir oldum ve neredeyse sosyal hayatı unuttum dışarı çıkmıyorum arada bir oda asosyallikten kurtulmak için bilgisayarı bile kaldırdım bölüme rağmen ve bu seferde telefona giriyorum beni rahatsız eden konu ise etrafımda takıldığım gruplarda hayatı dolu dolu yaşayan insanalr var ve ben onlar gibi değilim üniversiteye geçince böyle olmak istemiyorum ne bileyim sokağa çıkınca tanımadığım adamla bile konuşmak istiyorum herhangi bir yere gidince ortama ayak uydurmak kişilerle kaynaşmak istiyorum ama yapamıyorum haliyle özgüvenim hiç yok bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum buradaki herkes belli başlı tecrübeleri olan insanlar ve yardımcı olacağınızı düşünerekten entryi ekledim

Saygılarımla.