bugün

entry'ler (189)

sözlük yazarlarının hayalindeki araba

yazilmadiysa minicooper.

gaz çıkaran erkek

çıkarmayan insan mı var dedirten başlıktır. sen ister inan ister inanma ama brett pit bile çatır çatır osuruyor.

neden yüksek lisans yapmak istiyorsun

öğrencilik bitmesin a.k. ekmek elden su gölden.

31

hatayın plakasıdır efendim.

69

uydunette cnbc-e nin bulunduğu kanal numarasıdır kendisi.

çıkma teklifi yöntemleri

kızlar genellikle özgüveni yüksek olan erkeklerden hoşlanırlar. buradaki özgüven "ego" anlamında değil tabi ki.

çıkıp karşısına ondan hoşlandığını onu gördüğünde için içine sığmadığını ve anında kesin bir cevap beklemediğini dile getirebilecek bir yağız erkek olmak gerekiyor kanımca.

bombadan pijaması yırtılan suriyeli kızın isyanı

insanların aslında küçük şeylerden ne kadar çok mutlu olabileceklerini, hayatlarının onlar için ne kadar tozpembe görünebileceğini ve hatta etrafında olup biten tüm olumsuzluklara rağmen mutlu olmak için küçük bir nedenlerinin olduğunu bana tekrardan hatırlatan videodur.

o küçük kızın mutluluğu için küçük bir pijama bile yeterli !

insanlık olarak iştahımızdan, bencilliğimizden utanmalıyız.

insanı hayata bağlayan şarkılar

cem adrian - hoşgeldin olabilir. http://www.youtube.com/watch?v=lq6od744i-E

ac dc dinleyen kiz

olsada yesek.

sahilde kitap okumak

özellikle denize kıyısı olan kentlerde yaşayan insanların her boşluk bulduklarında yapabilecekleri; dinlendirici, huzur verici eylimdir. Yanında evden getirilmiş termos çay ve sağlığa zararlı olan sigara çok hoş gitmektedir.

sözlük yazarlarının itirafları

Bazen sözlüğe sadece itirafları okumak için giriyorum.

Benimle, aynı soruna sahip aynı sevince sahip yazar var mı diye giriyorum bazen buraya.

smolyan

yunanistana 54 km uzaklıkta, dağların arasında şirin bir ildir.

hiç tanımadığın insanlarla öylesine boş şeyler konuşmak bence çok güzel bir şey sözlük.

üniversiteyi kazandığımda kendime olum bak boş geçirme bu yaşlarını zaman hızlı geçiyor derslerinden çak ama hayatını yaşamayı gezip tozmayı eğlenmeyi her zaman ön planda tut dedim kendime. Hukuk kazandım 5 yılda 6 yılda bitiririm farketmez diyordum ancak bu yaz okulunda kendimi üstten ders alırken buldum. Başarılı bir öğrenciymişim ganom 3.00 ın üzerindeymiş. Kısacası hayatımdan memnun değilim yeterince gezemiyorum tozamıyorum demek ki sözlük.

sevgilimden ayrılmak için 2 aylık avrupa gençlik gönüllü projesiyle bulgaristana gitmek istedim ve ben daha gitmeden kavga ettik ayrıldık bende bulgaristana gitmeye gerek kalmadığını düşünerek vazgeçtim. 10 gün sonra gelip gelmeyeceğimi sormak için aradılar bende aralarına katıldım. Şu an bulgaristandayım, biraz vicdan azabı çekiyorum ancak en iyisi buydu belkide.

orgazm sonrası ilk cümle

Birer sigara icelim mi ?

iphone alanların klasik bahaneleri

Kaliteli olmasi . ( ciddi anlamda diyorum )

konyaalti plaji

Bir kac km uzunluguyla falezlerden kemer yoluna kadar devam eden plajdir. Kum yoktur yuvarlak kucuk taslar vardir , denizi de cok cabuk derinlesir , suyu soguk olur , yazin serinlemek icin birebirdir. Ayrica beach parklarinin kemer kadar pahali olmamasi sebebiyle tercih edilebilir., genel olarak sezlong semsiye 5 lira civarindadir.

dostoyevski nin kötü bir yazar olduğu gerçeği

Dostoyevskinin mezarda ters donmesini saglayacak basliktir (bkz: kemikleri sizlamak)

antalyada araç kullanmak

90 saniyeden baslayan trafik isiklari ile dar yollarda park eden esnafiyla cok zorludur efendim.