bugün

entry'ler (30)

sözlük yazarlarının yarın yapacağı ilk iş

Belgesel izlemek.

kuru fasulye pilav turşu

Ispir fasulyesi diye birşey vardır kendisini Çamlıcaya Çıkan yolda yapan 4 katlı bir yer vardır heh işte orda ölerek yiyebilirsiniz. He birde manzara eşliğinde tabi. Kuru pilav turşu birde manda yoğurdu uy aha heeeeeyyyy

kaynana gelin seda ya gelin

Çok cahilce ya. Seda sayanın o yüzündeki botoxlu ifadeyle oynaması. Ne diyeyim ben

en yakındaki kitabın yazarı

Tess gerritsen .

sözlük yazarlarının itirafları

Yarın vizem var ve kapağını aÇmadım kitabın. itiraf ediyorum sıÇtım

izmit

Ananemmmmmmm.

meriva

Arabamızzzz! Opel meriva tam bir aile arabası

fotoğraf çektirirken dudaklarını büzüştüren kızlar

Bunun erkek kesimi de var. Asıl sıkıntı orda bence.

itiraf ediyorum bugün hayatımda ilk defa otostop Çektim. Kızma ya derse geÇ kalcaktım kampüs iÇinde kaybolunca zorunda kaldım

gecenin sözü

ayrılalım hayır ayrılmayalım sarılalım.

en iyi android oyunları

Tavla Plus.

aşık olmak

5 senedir yaşadığım duyguyu tanımlama şeklim.

ben bu yazıyı sana yazdım

hani 5 senelik ilişkimizi tek bir kelimeyle bitirebilmeyi düşünüyorsun ya işte ozaman nefrtet ediyporum senin duygularından.. ama sonra bana geri gelmek istediğinde salak gibi sana ihtyacım olduğu için affetmek zorunda kalıyorum.. sadece benimle kal .. ben senden başka bişey istemiyorum.

fem dershaneleri

ben fenbiilimleri dershanesine gidiyordum. Femde zaman gazetesinin sınavları oluyor ona gidiyordum. Benim dersanem feci Atatürkçü bir dersaneydi ve bundan sonuna kadar gururlu ve mutluydum. Bir gün zaman sınavına gittiğimde tesettürlü bir kız (kapalı olduğu için yadırgamıyorum ama kafasını kapatıp dap dar kot giydiği için kafası kapalı diye tabir ediyorum) ay geçen fen bilimlerinde sınava gittim dersaneye bir girdim her yer erkek kaynıyor yanıma oturacak bir tanesi diye çok korktum kafamı bile kaldırmadım dedi. Kıza sadece baktım . Zaten ne zaman oo dersaneye gitsem nefret eder ve havasız kalırdım . Bu arada kızlarınki mütamadiyen ÇiŞ kokan bir dersane. Eğer bir sene dayanırım çiş kokusu , pilavlı sohbetler , dualar , ablalar vb şeylere katlanabilecekseniz Soruları bile veriyorlar. Sonra ünversitede rahat bırakmayıp cemaat evine zorluyorlar.!

sözlük yazarların saat markaları

swatch ve lecoste.

sevgilinin daha çok sevildiği an

Senin en kötü anında yanında oolduğu zamanlar ..

itiraf ediyorum denizaltlarından korkuyorum şu gemi olan varsa sinsi sinsi gelip simsiyah kafasını çıkarıyor ya. heh işte ondan .

bahtiyar bayraktar

BCR plakalı arabası olup derslerinde çok güldüğüm bir hocadır. Türkçeyi tam olarak konuşamayıp bir kurduğu cümleyi tekrar kuramayan ve defterlerimizdeki yazıların allak bullak olmasını sağlayan hocadır. Noktaya nökte diyip türeve törev diyen bir hocadır. aslında çok tatlı bir insan şahsen çoooook seviyom.

sevgül çalış

Uludağ Üniversitesinde görev yapmaktadır. Sınavda ingilizceden veremediği için doçent olamayan öğretmenimizdir.

kadın yasaklansın

Bence çok saçma bir düşüncedir bu. Kadınlar yasaklansa! neler olabileceği durup düşünülmesi gerekmektedir şuan burada. acaba nasıl doğacaktık..