bugün

entry'ler (414)

haddinden fazla değer vermek

Afilli bir tekme yemek kaçınılmazdir.

sevgilisi aldatınca hemen terk eden erkek

Karakter sahibi insanın yapmasi gereken budur. Helal olsun sana sevgilim nasıl da güzel aldattın beni madalyayı hak ettin, o da gelsin üçlü devam ederiz mi desin.

psikolojik terapi etkisi olan kokular

Portakal kabuğu kokusunun sakinleştirici etkisi varmış.

günümüz insanında olmayan şeyler

Duyarlılık, tahammül, sadakat.

denizde amele gibi yanmak

Bikini giyince de mayoyla da tişörtle de amele yanigi olmanız söz konusu. Anadan doğma yatarım ben diyorsanız amele yanigi olmazsınız. Kıstas mayokini değil yani.

küpeli olmasına rağmen aşk arayan erkek

Kulağa küpeyi takarken kalbine de çift kilit mi yaptırdı ki? Işıldayan beyinler istiyoruz, böyle başlıklar olmuyor çocuklar .

koç burcu kadını

Kedi sever gibi sevin onu, ruhunu okşamayi ihmal etmeyin. Sahiplenin kendini güvende hissetmediği yerde bir dk durmaz. Illa ki benimsemelisiniz. O karşısindakini herşeyiyle sever. Kendini geliştirmek en buyuk hobisidir. Deli doludurlar, yeri gelince hanımefendi yeri gelince küçük bir çocuk. Keyif onun için herseydir. Keyif almadığı hiç birseyi yapmaz. Aşk olmazsa olmaz. Gözü hiç birşeyi görmez aşık olunca, sevdirdiyseniz kendinizi sizden şanslisi yoktur. Erkeğini mutlu etmek onun için bir keyiftir, sevdiği insanın üzerine titrer. Mümkünse iyi niyetini suistimal etmeyin zira karsinizda bir kılıç kraliçesi bulacaksinizdir. Hesap kitap yapmaz, şeffaftir. Bir ömür mutlu olacağı adamı ister, gözü dışarda değildir. Tam bir disidir. Asabidir, siniri de saman alevi gibidir. Bağırır çağırır. Sonra melek olur. Damarına basmayin ki huzurunuz kaçmasin. Kiskanctir, hiç bir kadını guzel diye kiskanmaz sadece kendisine bakmanızı ister. Elbette hak edene de güzel deyin ki o da doğalbir sekilde guzel kızmış diyecektir. Gizli saklı suzmeyin, dilinizde olsun aklinizdaki. Kiskandirma çabalarına girmeyin. Bu kadınların zaten çekim gücü çok yüksek, aşık atamazsınız kendileriyle. Kendine güvenir, savasmak onun doğasında vardır. Ve intikam alması gerektiğini düşünürse bunu eyleme geçirir ondan da mutlusu olmaz. Koç kadını unutulmazdir. Kafanıza kazinir, terk edersiniz ama onu düşünmeden de edemezsiniz. Iyisi mi kıymetini bilin. Eğer ki aldatma gibi bir gaflette bulunduysaniz sessizce çekin gidin. Zaten o ılla ki canınızı acitacaktir. Mevlana değildir, ne olursan ol gel demez.

bakire olmayan bekar kadınlar memurluktan atılsın

Tabi efendim hadsiz bu insanlar. önce kpss'Ye girsinler, yeterli puanı aldı mı? Aldı. Hadi şimdi bekaret testine. Tek dert milletin bakireligi kaldı zaten, yatın kalkın bel altını düşünün. Doğru dürüst fikirler beklemek saçmalık zaten bu çöl zihniyetlerden.

mutluluk veren kokular

Nergis ve mandalina çiçeğinin kokusu.

alışkanlıkla aşkı ayırt etme yolları

Sorguluyorsan, ask olmadığı kesin.

bir kızın duygularıyla oynadıktan sonra terketmek

Bit yavrusudur.

ders çalışmak

Bugun günlerden ne? Kaç gündür çalışıyorum? Gibi sorular sormaniza neden olacak kamp dönemine de girmiş olabilirsiniz. Bitsin artık şu kitap diye diye bitirirsiniz 700 sayfayı. Dört günunuzu adarsiniz.

survivor izleyenlere bok atmak

Kişinin tercihidir, ne isterse keyfi onu izler. Ama komşularıniz son ses izliyor, tüm site izlemek zorunda birakiliyorsaniz bok atmak da ne, itiraf etmeliyim ateşe vermek istiyorum.

hem zeki hem güzel hem sadık hem fedakar kız

Îhtişamlı bir tekme yemesine engel olmayacaktir. Erkek öyle garip bir varlık ki sadık olunca zaten benim benden başkasına da bakmıyor ne yapsam he der diyor. Zeki kadını kaldıramıyor, bu güzelim kız benimse diğerleri de benim olabilir mantığıyla hareket ediyor. Gelelim fedakarliga, bulmuşum böyle salagi ne şanslı adamım diyor. Iyiliği sömürüyor. Kısır döngü böyle bir şey. Son hep aynı ihtişamlı tekme.

hem zeki hem güzel hem sadık hem fedakar kız

Îhtişamlı bir tekme yemesine engel olmayacaktir. Erkek öyle garip bir varlık ki sadık olunca zaten benim benden başkasına da bakmıyor ne yapsam he der diyor. Zeki kadını kaldıramıyor, bu güzelim kız benimse diğerleri de benim olabilir mantığıyla hareket ediyor. Gelelim fedakarliga, bulmuşum böyle salagi ne şanslı adamım diyor. Iyiliği sömürüyor. Kısır döngü böyle bir şey. Son hep aynı ihtişamlı tekme.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Don't grow up. It is a trap.

whatsapp ta last seen uygulamasını kapatan sevgili

Kimden neyi saklıyor? Whatsappta görünmez olmayı tercih eden sevgili, ilişkiden de men edilir.

bu devirde hala akşam yemeği yiyen kültürsüzler

Öyle kültürsuzler var ki gece de tikinirlar, sahi kültür neydi?

evde kalmış türk kızının haletiruhiyesi

Zıplayıp ayaklarımı birbirine vuruyorum dostlar.

yalnızlığın insana kattıkları

Ruha aromaterapi masajı yaptırır.