bugün

entry'ler (28)

kürtaj cinayetse mastürbasyon soykırımdır

versin maaşlara %50 zam ben 4 tane yaparım onlar gibi para içinde yüzmüyoruz kusura bakmasın istediğini yapsın bu şartlar altında 1den fazla yapmam benimde hayatım var ve herkeste böyle düşünüyor zaten.

padişah konuşunca kürtajı hatırlayan yalakalar

en son kadınların rahmi kalmıştı orayada sokuldu.

milli bayramlarımız

Tayyip ne kadar engellemeye çalışsada biz burda kutlayacağız izmir ve Aydın coşacak tayyip ağlayacaksın o gün işte.

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

Aynen ülke namaz kılarak yönetilmez kurtuluş savaşında mücadele eden kesim laik kesimdir Atatürkçü kesimdir dindar kesim ingilterenin fransanın ve amerikanın hakimiyetine girmek ve ülkemizi onların sömürüsü haline getirmek isteyen kesimdir kimse yanlış anlamasın herkes kendine göre dinini yaşamalıdır TBMM dini gösteriş yapılacak kurum değildir.Yeterince Amerikanın uşağı olmuş konuma geldik tayyip yüzünden artık bir dur demek lazım.Atatürk milliyetçisiyim ben Allah ondan razı olsun onun sayesinde soyadım var.

zeytinyağı

bende bir Aydınlı olarak bizzat kendimizin olan zeytinliğimizin has zeytinyağıdır tek geçerim öyle sızma falan bilmem tek bildiğim has olanı kokulu olanıdır.

zehirlenme değil süte karşı hassasiyet olabilir

zaten bir tarım ülkesi olarak denetleme olmdığı için hormonu fazla kaçanlarını ülkemizin insanına en iyi olanlarınıda yurt dışına pazarlıyoruz ben bu zihniyetten herşeyi beklerim son yıllarda kısırlık çoğaldı millet doktor doktor çocuğum olsun diye koşturuyor bunların amacı türk milleti kısırlaşsın çoğalmasın azınlık olsun istiyorlar geriye kalanlarınıda asimile etmek istiyorlar.

türkiye de basın özgürlüğü

Türkiye'de özgürlük hakkını kullanamıyorlar çünkü sonucunda cezaevine giriyorlar.(ergenokan gibi saçmalıklarla)

zehirlenme değil süte karşı hassasiyet olabilir

asla alerji değil bence bir tehdittir.

ankara

Bende egeliyim ama kıyaslanamaz bile egeyle ama Ankara'da şu dikkatimi çekti çok lüks arabalarda gencecik insanlar var nasıl o yaşta o arabalara sahip oluyorlar tartışılması gerekir gibi.

akp nin amacı kemalist çocukları zehirlemektir

tayyip'in kendisinin de söyledği gibi sadece dindar kesime hizmet veriyor ama farkında değil sanırım hatırlatmak istiyorum o 70 milyona hizmet etmek zorunda ve hizmet etmek istemiyorsa insin o koltuktan ülkenin 70 milyonu eşittir dindar ve dindar olmayan diye ayıran bir başbakan kendi sonunu kendisi hazırlar.

çocuğu kaynanasına benzeyen kadın

evet hayali bile kötü.

evli lise öğrencileri dialogları

amaç sadece kızların okumasının önüne geçebilmek eşitliğin önlemek kadınların kara çarşafa büründürüp boyunduruk altına almak bu hükümet cemaate çalışıyor onlara göre kızlar okumaz çünkü.

almeda abazi

kesin torpil vardır o işte de yoksa güzelliğin yanından geçmiyo çok kaba vücudu.

gelin kaynana anlaşmazlığının asıl nedeni

kaynanası cahil biri olarak son derece sıkıntı verici bir olaydır. Hiç ortak nokta yoksa hiç bulaşma.

barış ve demokrasi partisi

Milliyetçi hareket partisinden tırsan bir partidir.

sigara açık alanlarda da yasaklanmalıdır

yok artık daha neler nerede içecekler bu insanlar isyan çıkar valla kullanan biri olarak tamam içerde içilmeyeceğini anladıkda sokakta da özgürlüğümü kısıtlatmam.

özlenen bakkal ürünleri

para çikolata ve patlayan şeker bayılırım.

2012 ygs sonuçları

açıklansada artık şu stres bitse herşey olacağına varsa kurtulsak artık.

mustafa kemal atatürk ün mal varlığı

Keşke burda olsa da tekrar gelse de şu hükümeti bi sallasa ona minnattarız mekanı cennet olsun.

zeytinyağı

Biz Egelilerin Güzelliklerinin sırrıdır.