bugün

entry'ler (5)

sigarayı bırakmak

Paketi ve çakmağı çöpe atarak başlanmaması gereken eylemdir . Kişinin kafasından atmadan önce cebinden çıkarıp atması sadece birkaç saat sonra kendisini markette sigara alırken bulmasıyla sonuçlanır . Tecrübeyle sabittir

hoş geldiniz

Bazı kişilere gönülsüzce söylenen , içinde gizliden 'nerden çıktı bu patavatsız şimdi' ve benzerlerini barındırabilecek geleneksel karşılama sözü . Neyse ki henüz düşüncelerimiz okunamıyor da rahat rahat rol yapabiliyoruz

anneanne evi denilince akla gelenler

Karşılıksız sevginin merkezi . Kapıda gördüğü anda dolan gözler . Seni bağrına bastığı andaki o huzur .. anlatılamaz be

öğrenciyken aldığınız komik notlar

Lisede fizikten 02 almıştım . Aslında ben en azından 55-60 alırım diye bekliyordum ama hoca 02 dediğinde hiç bozuntuya vermeden ' zaten çalışmamıştım ben . Bi tane formül yazdım ona vermiş heralde ehehe ' diye geçiştirdim herkesi . Hala merak ediyorum geriye kalan 58 puanı nereden kırdığını

sarma sigara

Tam parasından dolayı sigarayı bırakmayı düşünürken bir anda hayatıma giren merettir. Yaklaşık 2 aydır tütün sarıyorum ilk başta lan zaten sen sarmayı beceremezsin üşenirsin bırakırsın yine diyordum ama hepsi hikaye oldu benim için . 2 ay içinde golden virginia , old holborn sarı , drum koyu mavi denedim . En sonunda kendimi adıyamanın uçsuz bucaksız dumanına bıraktım . Şu dönemde sigaraya aylık 300 lira harcamak yerine 50 lirayla ihtiyacını karşılayabilmenin yegane yolu sarma sigaradır vesselam .parmakların sararması ve meraklıların dadanması dışında sorunu yok zaten . içiniz