bugün

entry'ler (1)

ben bu yazıyı sana yazdım

Seninle Ansızın şansa karşılaştık insanların güvenilmez dediği bir internet köşesinde tanıştık başlarda sadece anlaştık güzeldi konuşmalarımız nedense sürekli konuşmak istedik iyi geldin bana yıllardır gülmemiş yüzümde ufakta olsa tebessümler ettirdin sonra yetmedi Sesini duymak istiyorum dedin o günü hiç unutamam ilk defa sesini duydum narin , güzel ve huzur vericiydi duydugumda kala kalmıştım bu nedir demiştim böyle böyle konuşmalarımız sürdü ve zamanla aramızda birşeyler filizlendi birlikte birşeylere başlamaya karar verdik ama nasıl olabilirdi ? daha fiziksel olarak görüşmemiştik bile bende fiziğinden çok ruhuna hayran kalmıştım sözlerine hissettirdiklerine hayran olmuştum. Harika zamanlar geçirdik yan yana olamadan yapabileceğimiz herşeyi yaptık seninle sürekli güldük 10Saat telefonda , Skypeda kaldık seninle hiç susmadık hep birşeyler bulduk hep güldük seninle ilk defa aşık olmuştum şunca senelik hayatımda geç oldu ama oldu ve çokta güzel oldu diye çok mutluydum çünki harika birine aşıktım ve zamanlar geçti geldi çattı o ilk buluşma şanssızlıklar üstüne geç kalmıştım koşa koşa gelmiştim yanına ama hiç kızmamıştın bana gördüğünde bana güldün evet ilk defa orada gördüm gülüşünü yüzünde açan o çiçekleri güzelliği baka kalmıştım ve ufak bi tebessümle karşılık vermiştim o kadar güzeldinki resmen hayatımda senin kadar güzelini görmemiştim başkalarının seni o kadarda iyi bulmadığını kendini beğenmediğini söylemiştin bana hiç bir zaman umursamadım bunu sen benim mükemmelimdin benim herşeyimdin o gün sahilde yürüdük parklara gittik cafelere gittik hayatımdaki en güzel günlerden biriydi daha önce hiç o kadar mutlu olmamıştım gerçekten olmamıştım ilk defa birşeyler güzel gidiyordu sonra nemi oldu zamanla aşkın sevgin azaldı o güzel gülüşünü sıkılan bir yüz o güzel sözlerinin yerini kuru cümleler aldı banaysa sadece yaptığım o herkesin beğendiği senin sayende kendime güvenipte yaptığım çizimler kaldı ve sen gittiğinden beri elime ne bir kalem alabiliyorum ne birşey istanbuldu buluşma yerimiz istanbul b. çekmece denince kalbime birşeyler oluyor duraksıyor resmen oraya asla gitmek istemiyorum birdaha çünki oranın her yeri sen kokuyor , gülüşlerimiz kulağımda çınlıyor , yürüdüğümüz yollar resmen ayağımın altından kayıyor , o sahildeki hiçbirşey güzel gelmemeyeye başlıyor sonra. Koca bi hüzün koca bir yalnızlık , boşluk sonrası ise yine sensiz geceler ağlamaklı zamanlar gittin hayatım gittinde kalbimide yanında götürdün ve şimdi boşa yaşıyan tek sahip olduğu hayalleri olan bir adam oldum çıktım her gecem keşkelerle her gündüzüm senden beklenen bir mesajla geçiyor...

Şimdiden geleceğime not : Eğer aklın varsa sevmezsin.