bugün

entry'ler (31)

şakirtlerin geri zekalı paratoneri olması

nasıl bir günah sevap ölçüsüdür ota moka siliniyor..ha gayret hurilere nurilere ve altın tasta şaraplara bir adım:))

türk müslüman olduğu sürece türktür

saçmalığın daniskası başlık ! Türklerin dini şamanizmdir Türkler 80 yıl boyunca dereler dolusu kan akıtılarak binlerce türk koyun gibi kesilerek 80 yıl direnmelerine rağmen bizans oyunlarıyla zorla müslüman yapılmıştır..bilmeyen bi yerinden element uydurmasın..

hüseyin nihal atsız

Ülkücü camianın şaman hatta ateist kesiminin başbuğudur..

aponun avukatlarının kadın olması

Aponun dağdaki kadın militanlardan harem kurduğunu kendileri itiraf etmedimi zaten..neyin kurgusunu yapıyorsunuz..

f harfini görünce titreyen kemalist

bütün f ler ve f ciler bütün kemalistlerin tüm k larını yesin dedirten sıçırtma başlık..

f harfini görünce titreyen kemalist

tüm harfleri görünce titreyen aciz şakirt başlığı..ne de olsa alfabe deki harflerin tümü kemal atatürk ün devrimidir..

soyadı tanrısever olan adamın ateist olması

tayyibin soyadı da erdoğan nolcak..

imamın ordusu

an itibari ile izmir Büyük Şehir Belediyesinde mesaide olan ordu!

izmir büyükşehir belediyesi

Dün itibari ile yaklaşan seçimlere darbe vurası gelen "imamın ordusu" tarafından kuşatılan belediye..

atatürk ün cuma namazına hiç gitmemiş olması

atatürk din uleması değil.. fetullahın hacca hiç gitmemesini sorgula sıkıyosa yazarımsı elaman

düdükle beni erkişi

yurdum insanının % 47 sinin her seçimde talebidir..

kuran ı kerim i arapça okumak

türkçe okuyup anlamayın sakın ha politikasının dikte edilmesi..

dincilerin bok gibi hayat yaşadığı gerçeği

size öyle geliyor bence..

allah

korku dağları bekler..temeli korku olan tanrı inancı..

bana bir içki ısmarlasana diyen hatun

salak olsa gerek..

başörtüsü yasağını destekleyen solcu

baş örtüsünü özgürlük sembolu sayan kuranda bile yeri olmadığını,erkek egemen islamiyetin kadına ipotek koyma amacıyla beynine inanç diye yerleştirdiği bir safsata olduğunu,kadının da bunu "inancım özgürlüğüm" sanmasını sağladığını, baş örtülü kadının siyasi araç olarak kullanıldığını bilmese gerek..

allah

Muhammed in babasının ismi Abdullah yani Abd-Allah(Al-ilah) idi.Bu Al-ilah a ise Kabe de kara taşın yanında ibadet ediliyordu ki hala günümüzde o pagan ibadeti sürdürülür ve kara taşa saygı gösterme ve öpme ritüeli yerine getirilir..

allah

Allah" kelimesi islamiyetten önceki Arap yazıtlarında bulunmuştur. Ay tanrısını ifade eden "Al-ilah" kelimesi islamiyet öncesi dönemde Arap şiirlerinde yaygın olarak kullanılıyordu.."Hayır, yemin olsun aya,"(müdessir 32) " diye kuranda ayet bile vardır..günümüze söyleniş allah olarak gelmiştir..
Muhammed kabedeki bu 360 tane puttan birisinin,ay Tanrısı olan en güçlüsünün ismini alıp tek olduğunu söylüyordu. "Al-ilah tan başka ilah yoktur" Hz. Muhammed böylece Al-ilah ı tek Tanrı olarak ilan etti ve diğer putlara tapınmayı yasakladı

değişiklik için eşcinsel ilişki yaşayan erkek

Yok artık Lebron James...

mükemmel kadınla yattıktan sonraki hayal kırıklığı

mükemmel adam yoktur gerçeği..