bugün

entry'ler (12)

yaran msn iletileri

küresel ısınma sabrımızı taşırma.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

kızı tavlama kapasitesi olan ağabeyimizin kanının beyine, kapasitesi yoksa başka tarafına nüfuz etme hadisesinin cereyan ettiği andır.

risale i nur olmasa kuran anlaşılmaz

(bkz: bunu diyen gavur olur dinden çıkar)

lisede hocalara verilmiş ayarlar

sıkıcı bir felsefe dersinde bir elimle başımı zor tutarak uykulu uykulu dersi dinliyordum. uykumun açılması ve biraz da birşeylerle uğraşma isteğiyle sıranın kırık olan bir parçasını alıp sıraya hafiften vurarak tempo tutmaktaydım.

+ smirnoffer onu senden alabilir miyim?

- bilmem hocam alabilir misiniz?

+ ...

12000 yıllık kürt tarihi

ya bir "0" ı fazla girilmiş entry dir yada ayazda uyurken kıçı açık kalmış sözüm ona aydının rüyasıdır.

oral seks

seksteki giriş gelişme sonuç kısımlarından "giriş" kısmı olup ağızdan girişe dayanan, işi yapan kızımızın dil darbelerini ve ağzını ne şekilde ustaca kullandığına dayanan sanattır.

türk halkının kürtleri sevmemesi

türk - kürt ayrımcılığının yapılmasının devamında olabilecek çift taraflı geleceğe yönelik bir ihtimaldir. Siyasilerin oy uğruna, rant sağlama amaçlı sıçışları doğrultusunda ve kürt faşizanlarının pkk yı ve türk faşizanlarının mhp, hebele hübele ocaklarını desteklemesiyle oluşacak 6 - 7 eylül + ispanya iç savaşı tadındaki kokteyimsi olaylarla sonuçlanacak acı bir getiri de ihtimalidir.

cem garipoğlunun imralı ya gitmesi

Apo nun da kafayı keserek durumu kurtarabilecek tek ihtimali olduğu yerdir.

kemalistlerin bayramdan anladığı tek şey tatildir

21. yy ın 2. 10 luğuna girilen dönemde atatürk "düşmanlığının" moda olduğu ve sözde "aydın" sıfatını almanın tek yolu olduğu günümüzde türk - kürt, laik - müslüman, atatürkçü - antikemalist, sünni - alevi, solcu - sağcı ayrıştırılmalarının yetmediği düşünülerek açılan bencillik ve düşüncesizlik ifadesidir. Veyahut amip denilen tek hücreli canlıların bölünmesini geçmek amacıyla türkiye de bölücülük konusunda yapılan rekor denemesinin bir diğer ürünüdür.

muduru got etmek

+ bu kulağındaki küpe ne lan?

- ...

+ kime özeniyorsun sen, hiç mi türklüğün kalmadı?

- Yavuz Sultan Selim'e özeniyorum hocam.

türkçeyi katletmek

türkçe nin ekonomik çıkarlara alet edilmesi suretiyle ingilizce ile gayrimeşru ilişkiye sokularak derwish, turkche, simitchi, my doner şeklinde melez kelimelerden doğan dükkanların açılmasıyla başlayan, bu tarz yerlere takılan kişilerin "ay bana kal geldi", "akşama jadddede buluşalım aşkitom" şeklinde kelimeler kurarak katkı sağladıkları dil soykırımıdır.

türklerin hristiyan olması halinde olabilecekler

büyük ihtimal papa benedict'in öldükten sonra fetullah gülen in papa olmasıyla sonuçlacak olan vakadır.