bugün

entry'ler (21)

nurbanu

güzel yüzlü prenses manasına gelen isimdir efenim. yüzleri isimleri gibi. kalpleri ismail abi gibi olsun...

kürt laik ateist müslüman ın aynı evde yaşaması

evde makarna kalmadığında ;
ateist: makarna diye bir şey yok.
kürt: dövlet makarna desteği vermiyi.
laik: makarna yoksa cumhuriyet gazetesi yesinler.
şakirt: makrube yaparız mubarek.

yazarların cinsiyetleri ve ilişki durumları

(bkz: çok omeglede takılmanın zararları)
resmen asl denmiş efenim. 21 m horny cevabını aradı gözler.

one direction

inci sözlükte birleşmeleri halinde dünyayı darksideın himayesi altına alabilecek müzik grubu.

75 milyonluk ülkede sporcu yetişmemesi

işte bu yorum yüzündendir. evet sen yorum yapan, sen lan sen. lan emre'ye sahip çıktın mı sen? burak yılmaz'a niye küfür ediyorsun ? arDA'NIN DÜNYA çapında olduğunu tüm dünya kabul etti. ''götü kalktı'' diyen sen değil misin ? süreyya ayhan rekorları kırarken. ''DOPiNG YAPMIŞ OROSPU'' DiYORDUN. YOK ARKADAŞ ÜLKEDE SPORCU YETiŞiYOR ama sen izin vermiyorsun. çünkü en iyi yorumcular bizim ülkede, her şeyi bilen bizde. lan adamların kişiliğine laf atan sensin ama arda gece çorba içmesin. burak kendini atmasın. emre basın trübüne hareket çekmesin. servet burnunu silmesin yok ebenin. ama sen tribünden saydır egemen'iN ANASINA derya büyükuncu'YLA DALGA GEÇ her sene katılıyor da ne oluyor diye. hiç bir yerde ahlak yok bir sporcular ahlaklı olsun. iyi o zaman çin'in madalyalarını lammpard'IN PASLARINI iZLE. EN AHLAKLI LAMPARD şampiyon liverpol...

pilli bebek

müziği sözlerin üstüne çıkarabilen ender gruplardan. sözlerine ilk baktığınızda uludağ sözlük başlıkları alt alta okumak hissiyatı uyandırabilir sizde. ancak o sözlere müzikle o kadar iyi anlamlar yüklenmiştir ki şaşar kalırsınız. ananıza sövse ''vay aq duyguya bak'' dersiniz.

gelecekteki sevgiliye mektup

selam heyecanlıyım biraz ama sen bu mektubu okurken artık ben çok...şaka lan şaka nereye gitcem? gerçi twitterda 'ramazanda oruç tutmayanları sınır dışı edelim 'şeklinde kampanya var ve ben '' ya karnım ağrıyordu o yüzden tutamadım''şeklinde mazeret sunanların yerine kontenjandan gidebilirim. saçmaladım mı evet saçmalıyorum böyle alış bunlara. bu arada rica etsem bu şarkıyı sever misin http://www.youtube.com/watch?v=XOPYwLHYnPU....... http://www.youtube.com/watch?v=5fs-ay6qax8 + buna da tekar gülmeye başladım bu aralar. öyleyim işte eskilerdeyim. gelecekteki senide hiç bulamam belki saplanır kalırım. ama üzülme ha bu arada söylemeyi unuttum sevgilim var benim. çok vaktini aldım ben kendine dikkat et bekleme beni belki gelirim...*

bi

ingilizcede eşcinsel anlamına da gelmektedir. yani birisi ''are you bi?'' derse muhtemelen size bizmut demek istememiştir.

yazılmış en iyi kitabın olasılıksız olması

dünyanın en zor tespitidir sanırım. aslında üç soru sorula bilir:
1-bu yorumu yapmak için bütün kitapları okumaz gerekmez mi ?
2-ve kitap kadar öznel bir olayda ölçüt kim ? kitaplar konusunda kriter sen misin ?
3-felipe melo galatasaray'a gelecek mi?

omegle

artık Find strangers with common interests diye bir şey var akadaşım. abazanlarla uğraşmak zorunda değilsin vesselam.

sözlükte oylama

yazmak kadar önemlidir kanımca. yazmak kadar okumayı da sevmek.

brezilyalı hatunların genel özellikleri

(bkz: uludağ sözlüğün azması) bu ne şevk bu ne istek arkadaş. bütün kızlar gibi tanımladınız brasil girlünü aferim. ben bir kaç tanesini yakından tanıma şerefine nail oldum. en belirgin özellikleri cana yakınlıkları, doğallıklarıdır. uf be slk tripleri yoktur. bizim kızlara hak veriyorum ama artık yakın olmayın insanlara. uf be slk diye dalga geçsinler varsın sizle. yoksa götünüzün p şekliyle, memenizin 90lığıyla, analınızla, oralınızla anılcaksınız daha üzülceksiniz.

ömer üründül

dünyada tek benim sevdiğim yorumcu. işini çok kötü yapmadığına inanıyorum. hiç bir zaman taraf olmamıştır, parayla pulla işi yoktur tek derdi futboldur. belki de futbolu bende onun gibi karşılıksız sevdiğim için severim üründül'ü. doğaldır türkiye kazanınca vöhöööö diye sevinebilir. ah ah diye tepkileri vardır.

en saçma şarkı sözleri

ona buna çok fazla bakarsan
ola ki sen beni aldatırsan
benden başkasına varırsan
bak çakarsam oturturum

o eline yüzüğü sen takarsan
ansızın yoluma da çıkarsan
benden başkasına varırsan
bak çakarsam oturturum.
*

ilginç bilgiler

bir düzinesine şuradan ulaşılabilir efenim https://twitter.com/biliyo_muydunuz

ünlülerin ayakları kokmaz ütopyası

hadise'nin yıktığı ütopyanın alt kümesidir.

unutmak

eş anlamlısı 'zaman' olan kelime. en azından bir alt kümesidir zamanın. ''benim ZAMANA iHTiYACIM YOK'' mu diyorsun? sen hatırlamamışsın o zaman.

foc

ingilizce kısaltmadır. manası free on chargedir.*

lerner endeksi

(fiyat)-(marjinal maliyet)/(fiyat)= -1 / (talebin esneklik oranı). monopulcü piyasada; fiyatın tam rekabetin ne kadar üzerinde belirlenebileceğini gösteren orandır. -1 olmasının nedeni talebin daima negatif eğime dolayısıyla esnekliğe sahip olmasıdır.

olimpiyattaki türkler

daha çok ntv spor'da ''ELENDi'' ''TUR ATLAYAMADI'' ''yükselemedi'' taglarına bakarsak daha çok rastlayacağımız sporcular.