bugün

entry'ler (8)

3 köprüden iki kıta arası motorla atlayış yapmak

robbie maddison, istanbul boğazı'nın 3'üncü köprüsü yavuz sultan selim'in tabliyelerle birleşmesinden önce, iki kıta arası motosikletle atlayış yapmak için ulaştırma, denizcilik ve haberleşme bakanlığı'na başvurdu.

firma, köprüyü birleştirecek tabliyelerden son ikisi yerine konulmadan, asya ve avrupa arasında motosikletle atlayış yapmak istediklerini belirtti. köprüye kurulacak özel rampalarla yapılması planlanan yaklaşık 40 metrelik gösteri atlayışı için bakanlık yetkililerinin, güvenlik ve iş planı açısından konuyu değerlendireceği öğrenildi.

facebook taki sözde iddaa fenomenleri

amip gibi çoğaldılar ve iddaa adına ciddi şekilde insanları dolandırıp haksız yere para kazanıyorlar.

bence iddaa'da kazanmanın en iyi yolu oynamamaktır.

enduro

açık arazilerde ,doğal parkurda yapılan ve doğa şartlarına karşı mücadele verilen bir yarış türüdür , türkiye'de birçok enduro parkuru vardır , bunların en zor olanları Fethiye , Alanya ve Kemerde bulunur.

motocross

motocross sporu belirlenmiş alanlarda,
kapalı bir parkur dahilinde, doğal engeller kullanılarak yapılan bir motosiklet sporudur.
yarışçılar için toplam yarışma süresi
60 dakikayı geçemez belli bir takım standartları var ne biliyim yolları en 8 mt max hız 30 km/s geçmicek şekilde engeller, bumplar yapılır.

mehmet baransu

Hükümetin arkasında oldugunu bildiğimiz ve bunun rahatlığıyla yazan Taraf gazetesinde çalışan bir gazeteci.

cervantes

Dünya enduro şampiyonalarında yarışan eskiden ktm factory team pilotu , şuan gasgas team pilotu.

behzat ç

Erdal Beşikçiogluna en yakışan rol, nede olsa angaralı.

kabul toplanma merkezi

mx ve enduro motor üreticisi dünyanın en iyilerinden. dağlara çıkar beni tırmala beni kaşı beni denilesi muturdur.