bugün

entry'ler (18)

sevgilisinden ayrılan kızla dertleşmek

nam-ı diğer ÖLÜM durumudur. dinleyen kişi için helva pişirilip imam çağırılabilir.

80 leri kötü yapan şeyler

enflasyonun sürekli olarak yükselmesi ve o dönemdeki iktidarların iktidarsızlığı.

ekler

öncelikle kekler olarak algıladığım daha sonrasında adının ekler olduğunu anladığım ama ekini bir türlü bulamadığım pasta çeşidi.

türklere özgü davranışlar

aleni ortamda kıçını iki lobunu ayırmak suretiyle kaşıma durumu.
[oha dediğim anlardandır.]
bir de bira şişesinin üstündeki yapıştırma kağıdı söken başka bir millet bilmiyorum.

uludağ sözlük camiasının bayramını kutlarım

duygu ve düşüncelerinize katılarak bende sizin diyorum.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

-Değer verdiğin birini başka bir şehre gönderdikten sonra yanında olmadığını anladığın,
-Sevgiliden ayrılalı 3 ayı geçmiş olduğu halde hala yeni biriyle çıkmadığın,
-Sana merhaba diyen kişilerin sadece iş çevresinden olduğunu gördüğün,
-Haftanın tek izin gününde kimle buluşsam, nereye gitsek diye kaygın olmadığını farkettiğin ve o günü nasıl doldurabileceğini bilmediğin,
-Ne zaman konuşacak birini arasan kendini aynaya bakıyorken bulduğun anlardır.
[Tecrübe ile sabittir.]

james alan hetfield

ben dahil bir çok kişinin metal&rock hayranı olmasına sebep grubun solisti.

james alan hetfield

ben dahil bir çok kişinin metal&rock hayranı olmasına sebep grubun solisti.
http://www.uludagsozluk.c...k=nothing+else+mattersile efsaneye dönüşmüş kişi.

sözlük formatı

yanlış yapılmaya müsait ortamın yanlış yapmama manifestosu.

taksim de bağırarak dergi satan komünistler

farkında olmadan satmaya çalıştıkları ürünün/nesnenin gelirinden elde edilmiş kazanç ile birilerinin daha refah yaşaması için canla başla çalışan gönüllü kişiler topluluğu.

kemal

yeşilçam da her 10 jönden 6 sının adıdır.

eskişehir

bir gün içerisinde dört mevsimin görülebileceği, Orta Asya ve Balkanların en pis ırmağına sahip olması ününe rağmen iki yakasında da insanların eksik olmayıp sel gibi aktığı, içinde iki üniversite ve ona bağlı 600.000 (diyenlerin yalancısıyım) öğrenciyi barındırma kapasitesine sahip, bir erkeğe dört hatunun düştüğü nadide şehir. yaşanası yurt.

üniversitede bütün kızlar veriyormuş palavrası

üniversite olan şehirlerde aşığı ile yakalanan kızın oralı değilim edası ile söyledi yalan. üniversiteli olsa da olmasa da o şehirden olsa da olmasa da üniversitelilere atılan çamurun ayyuka çıkmış hali. eh üniversitelidir ne yapsa yeridir mantığının bel altı kısmına takılan kulp.

cry for the moon

simone simons ın kendini aştığı dinleyenlerin şaştığı süper ötesi dinlenesi yapıt.

seksenler

çocukluğu en ilginç nesil.
o dönemin televizyonlarda yayınlanmış dizi ve çizgi filmlerinin youtube'lenmiş
hali

limk com

Limk: Leziz internet Mantı Kulübü
Limk: Leyla ile Mecnun Karşıtları
Limk: Limitsiz internet Manyakları Konfederasyonu gibi daha çoğaltılabilir açılımın kısacası şşş.lömk.çöm

uzmanlasmak

iğne deliğinden fil geçirebilir hale gelmenin kısaltılmış hali.

ister sallan gez

umursamama durumu. ister sallan gez ister bağlan bez banane gibi bir durumdur.