bugün

entry'ler (53)

anlasilmamis oldugu halde editlenmemis entry

(bkz: kendi kendine örnek teşkil eden entry)
(bkz: sözlük yazarının el kitabı)
(bkz: profesyoneller için ironi)

29 nisan 2008 ingiliz lerden futbol dersi

dakika 63, arsenal'in genç semih'i oyuna sürmesiyle golü bulması bir oldu. sivasspor 2 - arsenal 0, maç devam ediyor.

fırat aydınus mükemmel şekilde yönetiyor maçı. man utd teknik direktoru ilker yasin'in maç öncesi yaptığı basın açıklamasında söylediği gibi; "hakeme lüzum bile yok" aslında.

ayrıca beşiktaş taraftarı giuseppe meazza stadını inletiyor resmen, maçın başından beri susmadılar.

seyir zevki inanılmaz derecede yüksek bir maç, ağzımızın gözümüzün suları akarak izliyoruz resmen.

paris hilton un 1 yil seks yapmamasi

züğürdün çenesini yoracak olaydır.

29 mart 2008 beşiktaş fenerbahçe maçı

beraberlik golunde terligimi yedigim mactir.

erdoğan atalay

orjinal ismi alarm für cobra 11* olan dizinin çok eski bölümlerinden birinde -türkçe olarak- allah belanı versin demişliği vardır. yarmıştır.

mahmut sozluk

yazarlarının yerine göre ne diyeyim berkcan mı diyeyim şeklinde ayar alıp verdiği ilginç sözlük.

cinsel egitim dersinde laboratuvar islemek

(bkz: cinsel egitim dersini laboratuvarda işlemek)

don t panic

rüya gibi bir şarkıdır efendim. shotgun opera rüyalar aleminden bildiriyor.

hayata anlam yüklemeye çalışmanın anlamsızlığı

anlamsızlığa* anlam vermeye çalışmanın anlamsızlığı gibidir.

cenazesine kaç kişi geleceğini hesaplayan insan

intihar ettikten sonra arkasından yaşanacak olayları, kaybedeceği şeyleri, insanların hakkında ne düşüneceğini vb. hesaplayan insanın amcaoğludur.

gözleri uzun süre kapalı tutunca görülen şekiller

çocukluk yıllarında sık sık korku içinde baba nasihat ederken halinin desenlerini incelemek sonucu, bilinçaltına korku unsuru olarak yerleşmiş olan halı motifleridir. gözlerimizi kapattığımız zaman etrafı görememek nedeniyle bir tedirginlik, yalnızlık ve karanlık korkusu oluşur. bunun sonucunda korkuyla koşullu uyaran* olarak söz konusu halı motifleri de türlü şekillere girerek gözümüzün önüne gelir. hatta belki çok kasarsanız, izlerken çok korktuğunuz öcülü büyülü çizgi filmlerin özet görüntülerini bile elde edebilirsiniz belli mi olur.

öğrenciyi azarlarken söylenen sözler

- sedef sus kızım!
+ hocam ağzımı açmadım ki.
- cevap verme bok sepeti.

(bkz: based on a true story)

sevgililer gunu yasaklansin kampanyasi

(bkz: dr oetker docent olsun kampanyasi)

parayı bulunca nick değiştirmek

shotgun opera = eksi sozlugu satin aldim hade eyv

guzel kiz anasinin rahminden cikar

(bkz: vay anasını be kardesim)

christian oliver

kobra takibi 2003-2004 sezonunda jan karakterini canlandırmış bulunan alman aktör.

caylak olmak korkak olmaktan iyidir

dik başlı çaylak serzenişi.

öyle bir başlık açmak ki sözlüğün mest olması

zor iştir, her baba yazarın harcı değildir. başarıldığı takdirde seri eksi oy veren ibneye bile pes yahu dedirttirebilir. hele bazı yazar vardır* açtığı her başlık default bu şekildedir, vay canınadır.

ssg

bir yerli malı haftası şiiri;

ne de güzeldir ssg!
tek gozuyle chat yapar, sabah aksam code yazar!
her ihtiyacı olan codera yardıma koşar!
sanki hayvan degil superman, hey!

dr oetker docent olsun kampanyasi

cem uzan'ın başbakan olamaması sonucunda doçent olma hayali büsbütün suya düşen dr oetker kişisinin bu hayalini gerçekleştirmek adına başlatılan kampanyadır. herkesin kendi evinden katılacağı bir "bilgisayar basinda puding yiyelim zirvesi" düzenlenenirse, kampanya hallice bir lezzet de kazanabilir. ha bu arada kampanya bahane puding şahane. olsa da yesek.