bugün

entry'ler (6)

trabzonspor

maç kazandığında şenlik yaşayan kaybettiğinde yas tutan sabırsız taraflarının olduğu Anadolu takımıdır.

çocukluğu hatırlatan detaylar

taşlarla kurduğumuz kaleler ve mahalle maçları.

marmara üniversitesi mühendislik fakültesi

Öğretim dili ingilizce olan, hocaları gayet kaliteli olan güzel marmara üniversitemizin güzide fakültesidir. Verdiği eğitim son derecede kalitelidir Mühendis olmak isteyen arkadaşlar rahatlıkla tercih edebilir.

münir özkul

Arkasında bir sürü güzel eser bırakıp bugün Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

5 ocak 2018 münir özkul un vefatı

Çocukluğumuzun bir parçası daha gitti. Allah rahmet eylesin...

marmara üniversitesi

Marmara üniversitesi hocaları gayet iyi olan öğrenmek isteyen öğrenciye yardımcı olan öğretim elemanlarının olduğu bir üniversitedir. Bazı yorumlarda sosyal değil demişsiniz ama başka hangi üniversitenin bu kadar merkezi yerlerde kampüsü var olanakları var. Sosyal olmak isteyen arkadaşlarıyla buluşup gerek okul kafeteryalarında gerek okul dışında bulunan mekanlarda istediği aktiviteyi yerine getirebilir. Ulaşımı desen her yere rahatça ulaşabilecek konuma sahip bir yerde. Kütüphanesi de yeni restorasyondan çıktı gayet güzel ve ferah bir ortama sahip. Tercih etmek isteyen arkadaşlar var ise bu olumsuz yorumların gerçek olmadığını bilmenizi isterim benim üniversitedeki son senem ve mutlu bir şekilde mezun olacağım.