bugün

entry'ler (65)

hiç seks yapmamış kızla evlenmek

Erkekler için büyük bir nimettir,özellikle bu devirde.

yay burcu kadını

Benim o işte. Yay olmaktan gurur duyuyorum.

sevişirken erkeğinin parmaklarını emen kadın

Evet itiraf ediyorum o benim. Ve bu durum da herkesin anlayıp hoşlanacağı bir durum değildir. Fakat bazılarına seksi geliyor işte. Özellikle vajina okşandıktan sonra kıza yalatılan parmaklar ve sonra öpülen dudaklar çiftin birbirinden iğrenmediğinin göstergesidir. Özetle;iğrenmeyen erkek candır, buna oraldan sonra öpüşen erkekler örnek gösterilebilir.

bir kadın için intihar etmek

Kadın veya erkek olarak nitelendirmek yanlıştır. Neticede kimse kimse için intihar etmemelidir. Size verilen emanete ihanet etmeye değer mi?

nerde o eski ramazanlar diyen ateist

ister istemez güldüğüm vakadır.

sözlük yazarlarının doğum günleri

26 Kasım. Hediyeleri hazırlayın arkadaşlar.

sevgiliyi ayakla dürtüp kalk kız sevişek demek

Sempatik olmak için ayıca davranan erkeklerin yapacağı bir harekettir. Tavsiyem; yapmayınız.

kızınca mesaj atmayan erkek

Bi konu yüzünden sevgili olma yolunda gittiği kıza kızan erkektir. Sahi neden yapıyorsunuz bunu? Özür dilendiği halde mesaj atmamanın sebebini açıklayabilir misiniz? Kız mı atmalı?

pentatonix

Sarışın üyesine aşık olduğum mükemmel yetenekli bir müzik grubu.

aşkım tost olmak istiyorum diyen kadın

Aşkısı geniş mideli olan kadındır. Aksi halde bu ne cesaret?

30 yaş üzeri erkek

Bekarsa evlenmesi gereken, evliyse uslu durması gereken erkektir.

bu dünyada hiç adam kalmamış

Duyduğum en doğru beyanlardan biri.
(bkz: yalnızım)

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

i am no man: gülben ergen

3 şahısı birleştirip bir kimse yaratacak olsanız

Kiralık aşk dizisindeki Ömer'in karakteri, karizması, zenginliği ile Taylor Lauthner'ın kasları ve Misha Colins'in tipi, o masum tatlılığı birleşip karşıma çıksa ben, ben olmaktan çıkarım.

sehzade

Bana Gökhan diye bir arkadaşı hatırlatmış yazardır.

erkeğin kalbine giden yol oral seksten geçer

Asılsız bir ifadedir. Bu yolla ancak erkeğin arkadaşlarının diline gidebilirsiniz.

cin 1 sorunuza cevap verecek olsa ne sorardınız

Ne zaman ve kiminle evleneceğim?

bir kadın tarafından tacize uğramak

Bir bayan olarak hiç bir bayan tarafından tacize uğramadım ve kimseyi taciz etmedim. Fakat erkek yazarların bu konudaki hislerini belirtmesini isterim.

mavi gözlü beyaz tenli erkek

Çok yakışıklı olup herkeste hayranlık uyandırdığının farkında olduğu için sana, bana bakmayan erkektir. Gizli gizli beğeniniz, belli etmeyiniz.

yazar isimlerinin ingilizce karşılığı

My name is Joy.