bugün

entry'ler (38)

var mısın yok musun

salakça yarışma denilebilecek aptalca bir yarışmaya benzeyen noobca bir yarışma.

malmüdürlüğü

kamu çalışanlarının maaşlarını veren kamu çalışanlarının çalıştığı yer.

kadınların binmeyi sevdiği şeyler

(bkz: at yarrağı)
(bkz: yarrak)
(bkz: at)

crossfire

crossfire müthiş bir fps oyun half-life'daki en güzel map CoD4 mp nin güzel maplerinden biri ve ankaranın en baba metal grubu olarak bilinir.

19 ağustos 2010 paok fc fenerbahçe maçı

yenildik of ama güzel mactı. Zevkliydi fb üstündü ama yenildik.

kornerden gol atabilen futbolcular

(bkz: emre belözoğlu)
(bkz: george hagi)
(bkz: mustafa denizli)
(bkz: cristiano ronaldo)
(bkz: ronaldinho)

coca cola ile oruç açmak

hiç güzel olmayacak bir eylem denemedim ama bu akşam deniycem canım çekti :D

galatasaray lisesi nin imam hatip lisesi yapılması

güzel bişey olmaz kardeşimin imam olmasını istemiyorum.

bir zenci ile aynı asansörde olmak

azcık tırsıntı verir daha sonrası kişinin cinsine ve zencinin ruh haline bağlıdır.
(bkz: hardcore sex)

içtimada komutana özet geç piç demek

kışla etrafında 121 tur koşmaya yarayacak eylem

orta parmağı vajinaya sokmak

Çok zevkli oluyor test edildi onaylandı. Ayrıca karşı cins içinde azma kaynağı oluyor ve devamında gelebilecek her şey daha da zevkli oluyor.

facebook ta fotoğraf albümüne beeeen adını koymak

ergen insanların yaptığı facebook standartlarına uygun ve hard noob lafına uygun fotoğrafları içinde bulunduran albüme verilen salakça isim.

cenifer lopez kimi gozel olmaq isteyirsinizmi

uludag sozluk için fazla gereksiz olan kötü lehçeli bir cümle.

sherefhee

7. nesil yazar olarak bilinen benim nickimdir bir çok oyunda (crossfire,warrock,sonsuz macera,kantır strayk[:D]we benzeri) nickim budur ve genelde şerife diye anlaşılır. ŞERiFE DEĞiL ŞEREFE.

31

büyük dedelerimizin büyük dedeleri olan yeniçeri abilerimizden kalma desarj aktivitesi yeniçeriler arasında el çekmek olarak bilinirken bunu şifrelemek amacıyla ebcet hesabından 31i bulup bu aktivitenin adını 31 çekmek olarak koymuşlardır. Şu sıralarda 7 yaşından andropoza kadar süren aktivite sadece erkeklerde olup yapmadım diyen ergen yoktur.

hard noob

noobsözcüğünün üst seviye olanı misal:
salaksın - çok salaksın
noob - hard noob gibi.

pancar motoru

recep ivedik'in de dediği gibi " yatakta pancar moturu gibi olacan. tatakh tatakh dadakh dadakh."

noob

her alanda düşük seviyede ve oyunu mahvetmek için herşeyi yapan birinin lakabıdır.

hakimle seks yapmak

verdiği kararlara sinirlenip vahşice ve hardcore şekilde hakim üstünde yapılan seks.

3d filmlerde sinemadan gözlük çalmak

her türkün aklından geçer beLeş mal baldan tatlıdır. işte bu eylem de bu sözden çıkartılan küçük bir sonuç. Fkat bazıları bu eylemi sinema çalışanlarını sinir etmek için de yaparlar ve sinemadan çıkınca o gözlüğü çöpe atarlar ki bende yaptım.