bugün

entry'ler (49)

her kız uzun boylu erkek ister

Dogru bir onermedir. Ne kadar sansliyim.

sözlük yazarlarının yalnız olma sebepleri

Sevmedigi kizla cikmamasi. Daha once cok orospu gorup sonrakinin de boyle olup olmayacagini bilmemesi.

kitaba 5 liradan fazla para veren insan

Zengin insandir. Bir kitapa 20 de veririm 50 de veririm. 5 tlden ucuz adam gibi korsan olmayan kitap gosterin bana sozlugu birakicam lan.

kiz yazarlarin hoslandigi erkek modeli

1.75 den uzun, yasi kiz yazarin yasina gore degisir, fazla kilosu olmayan vucudu fit olan, beyaz tenli renkli gozlu ya da kizil tenli badem gozlu demeleri yuksek ihtimaldir.

sürekli kızlarla takılan erkekler

Bazi erkekler var ne kankasi ne sevgilisi ne de kiz ortami var. Onlar tarafindan kiskanildiklari bir gercektir.

kiz yazarlarin hoslandigi erkek modeli

Kiz yazarlara sorulmasi gereken sorudur.

kürt erkekleri kadar yakışıklı olabilmek

Yilin trollu lan.

kas yapan erkeklerin üstün olduğu gerçeği

Oncelikle 9gag daki kaslarina yag doku eklemis (adini hatirlamiyorum) hicbir duzgun kas oyle gozukmez. ikinci olarak o bilek gurescisine sor 15 barfix bile cekebiliyor mu?
Son olarak kas iyi goruntu sagliyor gerek plaj gerek arkadaslara havan icin bircok yonde katki sagliyor.

10 posta atamayana erkek mi derim diyen kız

Amaci erkegi kisir birakmak ya da acidan bayiltmak olabilir. Posta basina sure 2 katina ciktigi icin erkegin tahminen 2 gun araliksiz calismasina neden olacak olaydir.

lenovo nun bim in alt markası olması

iste aranan mizah :D
Cidden iyiydi ama.

kaslı erkek ve seksi kız toplumun virüsüdür

lethean yemeklerde de protein var protein tozu alarak az yiyip cok fayda almaya calisiyoruz.

fitnessin yararlari

Kas gucu gelistirir instagrama foto atarsin vs. Ama gercek hayatta hicbir sey yaramaz. Kizlarla takilabilmek icin yapan asosyal arkadasim fitness yapmak yerine sosyallesmeye bak etkisini 1 yilda degil 1 ayda gorursun. Kaslarimi kiza gosteririm diyorsan napican ortalikta sirtini mi acican? Yazin bu konuda faydasi olabilir ama kisin sosyallik ve tip neyse takildigin kizlarda odur

kaslı erkek ve seksi kız toplumun virüsüdür

Kasli erkek seksi kizla sex yapar seksi kizlar da kasli erkekler de baskalarina bakmaz. Arti eksiyi goturur toplumda hicbir yarar ya da zarara neden olmazlar

10 yıl tıp okumuş adam vs googledan bakan adam

Ulan adam 10 yil tip okumus yardimci docent(sanirim) olmus. Senin o hastaligina neden olan mikrobu besleyen beslemeyen bozan seyleri icini disini yapisini diger hastaliklarini atigini organellerini kolonilerini herseyini biliyor. Sen gelmis 1 saatlik arastirmanla doktora kafa tutuyorsun. Okul projesi icin yogurt bakterilerini arastirdim 1.5 ay oldu hala arastiriyorum tam olarak ogrenebilmis degilim. sen 1 saatlik arastirmana mi guveniyorsun?

tesla bobini

Aslinda sistemi cok basittir. Oncelikle AC Elektrik ayni frekansta tek yonlu elektrige cevrilir. ikinci sarimin da bir ucu topraga baglaninca sistem surekli topraktan elektronlari firlatir ve arklar olusturur.

cennetteki hurilerin başı açık mı kapalı mı

Orasi dunyadaki davranislarin odulu oldugu icin, dogal olarak hicbir test de olmayacaktir. Yani acik diye dusunuyorym

ateistin gözünden müslümanlar

ALLAH ismi itici gelebilir ama onemli olan isim degil anlamidir. Kitabin kapagi guzel diye ici de guzel olucak diye bir kaide yok.
Dinin ahlaksizlikla ilgili bir kuralini soyleyin hesabi kapatiyorum.
Hayvan dusmani diyorsunuz da siz herhalde hic Kur'an okumadiniz. islama gore zarar verdiginiz tum canlilar obur dunyada sizden sikayetci olacaklardir.
Escinsel dusmani da tam olarak sayilmaz. Escinsel dusmanligi hakkinda ne diyecegimi bilemiyorum..

Peki size bir sorayim ateist arkadaslarim:
Dunya nasil yoktan var olur, solunum sindirim bosaltim sistemi vs. Nasil yerli yerinde olur nasil tum bakteriler bir uyum icinde yasiyorlar.
Tip okuyan birinin zaten ateist olma ihtimali yoktur. Mikrobiyolojiyi arastirin bi internetten. Ateistlere dusman degilim ama ateistlerin muslumanlari dusman gibi gorduklerini dusunuyorum hele o kotu sozlerinizden sonra

kız kankana şeyin çok belli oluyor demek

Kanka seyin cok belli oluyor mariana cukuru gibi.

insanın evrimi

Kaniti var, @1

kız kankanın memeleri

Hic gormedim. Fotonu at bakalim knk.