bugün

entry'ler (113)

statlarda 19 mayıs törenlerinin artık olmaması

önemsenmemesi gerektiği söylenen ancak atamız mustafa kemalin biz gençlere armağan ettiği bir milli bayramı atatürk karşıtı, her fırsatta atatürke meydan okuyan iktidarin yaptığı artık şaşırmaktan vazgeçtiğimiz yeni bir gafil düzenlemedir.
(bkz: gençliğe hitabe)

bir milliyetçi ile tarih tartışmak

yorucu bir iştir insanın sinirleri çelik gibi olacak ki ağzını burnunu kırmadan mütevazi şekilde anlatabilsin hele birde bu kişi kendisini ülkücü reyis(z) olarak tanımlıyorsa bence hiç uğraşmaya gerek yoktur bırakın yaşasın o kayıp zaman yeni nesilleri kurtarmaya bakınız efendim.
(bkz: bir sakirt gördünce otur ve derin derin nefes al)

itle köpekle muhatap olmamak

bir sakirtin beyanıdır.
(bkz: sen git abin gelsin)
(bkz: 1 saatte kuru temizleme)

hitler ve tayyip

hitler yaptığı yanlışları ve yargılanacanı anlayınca kafasına sıkarak intihar etmiştir tayyipte o şeref yoktur olmayacaktır kendisi o duruma geldiğinde damat feritin yolundan ilerleyecektir.
Peşin not: hitleri sevmem.
(bkz: Seninki benden kara)

Sonradan eklenen bir görüş daha: ne olursa olsun hitler alman halkı için kendi vatani için çalışmış o yolda ölmüştür faşizanlığı bile azda olsa şerefli kılar bu ancak rte tamamen amerikan, ingiliz itidir onlar için çalışmaktadır türk faşizanlığı dahi yapmaz.

fethullah gülen ne zaman dönecek

"dönecekmiymis isminide fetoş olarak değiştirtsin bari" diyeceğim soru cümlesi.
Ayrıca ısrarla fethullah değil fetullah şu adamın adı nasıl sakirtsiniz birşeyi bilmiyorsunuz.

ekşi de okur ulu da yazar

ekşi de yada diğer sozluklerde okuduklarını eksiksiz copy-paste yapabilme yeteneğine sahip nacizane yazardır. Kendi düşünceleri yoktur, kendi duyguları hiç olmamıştır, ödevlerini googleden bulur hatta sevgilisine mektup yazacak olsa yüce googleye danışır, iyi dir, hoştur, birde tebrik beklemese süper olacaktır.
(bkz: Sevgilisine ne diyeceğini arkadaşına soran kız)
(bkz: Googleyi anonim zannetmek)
(bkz: Ben okuyom ya)
(bkz: Ben yapıştırıyom ya)

ped reklamlarındaki mavi sıvı

bu pad lerle ilgili öyle bir anım var ki...
Küçükken babam pad işine girmişti üretimi de biz yapıyorduk ve üretim fazlası mallar kocaman çuvallarla eve gelirdi onlari annem konuya komşuya vs. Satardı ancak odanın birinde lop diye duran bu pedler hakkında hiç konuşulmazdı tabi ben ne olduğunu bilirdim birgün eve arkadaşım geldi bunları gördü bu ney diye sordu ve reflesik olarak pamuk deyiverdim geçiştirdim. ahh keske arkadaşımin burnu kanamaya başlamasaydi, "pamuk getir pamuk" diye feryat etti çocuk ve olayın sonunda oluşan manzara içler acısı, burnunda koca bi pedle evine giden arkadaşım aradan yıllar geçince anladı ne olduğunu.
Tanım:regl kanını temsil eden sıvı.

aldatan sevgiliye ağlamak

insanin kendisine ağlamasıdır hele birde onaylanmayan bir ilişkiye herkese meydan okuyup devam ederken karşılaştığı bir durumsa ondan çok kendine kahredişinin göstergesidir ve o göz yaşları çok kötü sonuçlar doğurabilir aldatan için çünkü en fazla bi gün ağladıktan sonra yıkanmış tertemiz olmuş olur insan ve aklında bi plan vardır eğer gerçekten sevgisini gömebilirse çok güzel intikam alacaktır.
(bkz: bir kişiden alınabilecek en büyük intikam)

kovandan gizli kendine bal yapan arı

çok titiz arıdır düşünceleri şu şekilde olabilir; " gidiyolar ota, boka ayaklarını basıyorlar, ondan sonra yikamadan gelip burda bal yapıyolar pezevenkler, kaç sefer dedim biraz hijyen ya!"
(bkz: eğitim şart)

katliamdan sağ kurtulanları tatile yollayan ülke

bari yazın gelselerdi antalyanın tadı mı olur şimdi dedirten haber gerçi piskolojileri bozulduysa hemen gelmeleri lazım demi ? ne güzel dünya valla bizim burda olsa bırakın tatili adamı ücretsiz izine bile göndermezler.
(bkz: memur-sen başkanının tayipçi olması)

parayı bulunca yapılacaklar

eğer çok zengin olursam türkiyeyi satın alacam zaten satıyorlar, yabancıya gitmesin bari.
(bkz: köyü satarım ha)
(bkz: faşo)

ohh ne rahat deyiverip yayılmak varken

ben giderim avare avare
yollar bitmez hiç bir zamane
Ne ahirem ne divane
Ne diyom ben sabah sabah böyle

Tanım:cem karacanın "ömrüm" şarkısında geçen sözlerdir, eğer birde sabah alarm olarak çalarsa çok kötü koyar adama.
(bkz: şekil 1-a)
(bkz: yazar burda kendini anlatmış)

biz niye küfrediyoruz lan

"küfretmeyin aminiza korum" diyeceksiniz sandım çok korktum.

Tanım:insanin kendini sorgulayışı.
(bkz: nerden geldik nereye gidiyoz)
(bkz: tatar evinden)

verilmiş en güzel tavsiye

kimseye, herşeyi anlatma!

doksan 60 doksan

lafını yiyen yazardır zira küfretmeyeceğini kasıla kasıla kendi nick altında ifade etmişken küfrediyordur, kendisini destekliyorum.
fiziğide iyi galiba...

(bkz: küfretmek anlatıma canlılık katar)
(bkz: fizik dersi)
Edit: (bkz: şakirt değilmiş)

(#13947230)
(#10044737)

benim olmazsan tecavuz ederim

iyi dans eder, ısrar ederim klişesini akla getiriyor.

yanında prezervatif taşıyan şakirt

ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim şiirinden çok etkilenmiş şakirttir diyecem ama şiir yılmaz erdoğanın nasıl olabilir ki.

boşver kanka kaşardı zaten

lan yavşak madem kaşardı niye daha önce söylemedin demezlermi adama ?

kendi arasında sözlenen liseli çift

kızların vemeden önceki en büyük şartlarıdır bir arkadaşımın arkdaşının arkadaşı aynı yüzükten tam 4 tane almıştı birisi kendine...

şakirt şakirt diye nicesine sarıldım

fetonun ve rte nin gerçek yüzünü gören şakirtin dıramıdır.
(bkz: bir şakirt doğuyor)
(bkz: bir şakirt ölüyor)