bugün

sevdiği entry'ler

ülkücüler zaten cephede

Pkk sevdalısı kahpe evlatlarının zoruna giden eylem.
Vurduğunuz hain olsun.

bu orospu çocukları neden hapse atılmıyor

https://www.youtube.com/w...ifj5fqQE8&app=desktop

Bir arakadaşın paylaşmış olduğu bu videoda "pkk intikam pkk intikam" diyen bu orospu çovukları neden hapse atılmıyor? Elim ayağım titriyor bu ülke kimin piç kuruları bunları öldürmeden bunları hapse atmadan dağda terörist aramanın ne faydası var? ondan sonra türkler faşist oluyor eğer bu piçlere piç demek faşistlikse mussoliniyim amk evlatları piç kuruları.

pkklı teröristlere köpek denmesi

köpek gibi ekmeğini yediği bir yere asla ihanet etmeyen son derece sadık bir hayvanın adının ne yazık ki soysuz hainler için kullanılması çok yanlış.

herkes sözlerine dikkat etsin. bu insanlıktan nasibini alamamış kalleşler böyle köpek gibi kendilerinden kat kat üstün bir canlının adıyla anılmasın daha fazla.

ırkçı yazarlar

Tanrı bize Türk adını verdi ve bizi yeryüzüne Hakan kıldı! METE HAN

Ben ve Milletim Tanrının Kırbacıyız! BAŞBUĞ ATTiLA

Başlıya baş eğdirdik, dizliye diz çöktürdük! BiLGE KAĞAN

Türk'lüğü yüceltmek için yaşa, Türk'e kılıç kaldıran eli kır! BAŞBUĞ TiMUR

Türk ve TÜRKÇÜLÜK düşmanlarını ezeceğiz! BAŞBUĞ ATATÜRK.

atatürk e hakaret eden yazarlar

Onun ben anasini sikeyim, orospu cocugu apocu pic seni, biz senin atalarin olan maymunlara kufretsek hos bisey mi, parazit seni.

kemal kılıçdaroğlu vs selahattin demirtaş

(bkz: bozacının şahidi şıracı)

aynı amaca hizmet eden iki kürtçünün kıyası.

bu vatan türkiyelilerin değil türk milletinindir

doğru sözdür. etnik süprüntüleri rahatsız etmiştir.

seçime 15 gün kala yazarların oy tercihleri

mecburen mhp. chp Atatürk ün partisi olsun ona oy atmazsam adiyim. ama nerde onlarda o şahsiyet o karakter ! anca etnik süprüntülerin kıçını yalasın dursun .

milli maçta saygı duruşunu ıslıklayan kişi

helal olsundur.
makyajınız güzel olabilir, boyayı sağlam çekip bir tane bile türk bayrağının olmadığı, bayrak denilen paçavralarla pkkyı ateş altından kurtarmak için düzenlenen, türk bayrağı mitinglerine tepki diye dillendirdiğiniz zımbırtıyı barış mitingi diye yutturmaya çalışıyor olabilirsiniz ama yemiyoruz, nokta.
soyunuz kurusun, beter olun, kısaca istenmiyorsunuz defolun.