bugün

entry'ler (241)

kingiddaa

Kuruldugu gun olan 1 Aralık 2012 tarihinden itibaren yazarlık yaptıgım sitedir ilk ayda sadece iki yazar olmasına ragmen 2 ayda 69 kupon tutturulmustur diger 5 yazar ise son 15 gun icinde gelmistir , yani bana gore gayet basarılı bir sitedir ve iddaa yaparken diger yazarların bakmasını oneririm .
http://kingiddaa.com/

beykan şimşek

Fenerbahce A takımda cıktıgı ilk macta Bursaspor'a gol atan 17 yasındaki futbolcudur .

sneijder in gs den başka talibinin olmaması

Sneijder'in gittiği her yerde parayı problem etmesi ve kaprislerinin cok olmasından dolayı gerceklesen hadisedir , zira Galatasaray kendisine 3.25 milyon euro yıllık verdiğini acıklamıstır mac basınada 25 bin euro alıcaktır 40 mac yapsa 1 milyon euro yapar hala 4.25 sneijder sonucata diyebilirsiniz ama Galatasaray taraftardan tepki toplamamak icin maası boyle vermistir onun yerine 3.9 milyon euro imza bedeli vermistir . Yani sneijder 2. yarı mac basınalarla beraber 2.5 milyon euro , diger yıllar ise sezon bası 5.5 milyon euro alıcaktır ve avrupada hicbir takım 1 yıldır futbol oynamayan ve en önemlisi inter'in kadro dısı bıraktıgı bir oyuncu icin bu parayı riske atmaz onların dusuncesi su ulan 3.5 yıllıgına 19 milyon maas 7.5 bonservis vericegime galatasarayda iyi oynarsa seneye verir 15'i alırım sürpriz aramıyorlar Fenerbahce'nin Krasic'te yaptıgı hatayı galatasarayda simdi yapmıstır ulan bir turklerin mi kafası calısıyor adam 1 aydır ingiltereye gidicem diyor ama hicbir inglizden teklif gelmiyor ama türkler akıllı ucuza aldık diyolar iyi transfer bence ama sansın %50 yani 26 milyon euroyu ya oynarsaya bagladın ya oynamazsa bence bu parayla kendi takımda ful oynayan birisini getirmek daha mantıklıydı .

sneijder ile messi arasında bir fark göremiyorum

Bencede aralarında fark yok zira bugun Barcelona'ya gitsen messiyi 7.5 milyon euroya istesen belki vermezler ama 10 ver anında alırsın yani 1-2 milyon anca oynar bence Abdülrahim Albayrak cok güzel sıcmıstır .
(bkz: röpartaj sıçmak)

ulupuana göre sözlükten para kazanmak

senin para kazanman zall'ın sikindemi diye sordurtan oneridir , o zaten google'dan alıyodur bu mantıkla niye sanada versin ?

yaran youtube yorumları

Goruntu Kalitesini cok kotu olan bir videonun altına yazılmıs bir yorumdur ve harbiden efsanedir .

1080p

720p

480p

240p

hesap makinesi

tost makine

pıçak

senin yüklediğin video

yazarların yapabildiği yemekler

cok iyi mantı ve puding yaparım tipik erkek yemekleri zaten * At suya mantıyı oluyor , Puding desen zaten basit ama her turlu gidiyor .

gece vakti oğlu için yemek yapan anne

Düşünceli annedir ama sonra bu dusunce cocuga 10 kilo olarak geri donmektedir , tecrubeliyim biliyorum ne zaman istesem annem kalkar pilav yapardı , dolapta kıyma veya et varsa et yapardı simdi 79 kiloyum yani 10 kilo fazlayım .

silver linings playbook

Bence 2012'nin en iyi filmi bradley cooper ve jennifer lawrence mükemmeldi . 8 daldada oscara aday oldu .
--spoiler--

Bence film en iyi sahnelerinden biride Pat koşarken Tiffany'nin aniden yola atladıgı sahneler o sahneler beni kopardı daha samimi hissi verdi ve filmi izlerken mutlu sonla bitmesini istiyorsunuz nedense bir ters durum olmaz umarım sonu iyi biter diye dusunduruyor .

--spoiler--

Edit : Film hakkında benden once yapılan 15 yorumuda okudum 14'ü filmin cok guzel oldugunu ve Oscarı sonuna kadar hakkettiği yonunde biri ise filmin cok güzel oldugunun ama 8 Oscar adaylagının abartı oldugu gorusunde yani bu sozlukte baska hicbir konuda bu kadar birlik saglanmamıstır .

yeni tasarımda başlık takip butonu

(bkz: takip ettiğin yazarı takipten cıkaramama) .

yaran leyla ile mecnun replikleri

http://www.youtube.com/watch?v=uRlapZVulKQ

hayallerimizin peşinden giderken kaybolduk

(bkz: hayalinin peşinden koşarken hayalini unutmak)

wesley sneijder

Galatasaray cok buyuk bir transfer yapmıstır , zira ligimize gelen en ünlü transferler Hagi , Anelka , Carlos , Ortega ve Sneijder'dir . Roberto Carlos en kariyerlisidir ama yası gec gelmistir Hagi'de yası ilerlemişken gelmiştir , bu sebepten Anelka Transferiyle beraber turkiyeye gelen en iyi transfer olarak sayabiliriz , şimdi Fenerbahce düşmanları Anelka kim falan diyebilir onun hakkındada bilgi vereyim birazda Anelka'yı gormeyle eksilemeyin . Anelka 17 yasında PSG'de futbola baslamıstır , 18 yasında Arsenal'e transfer olmustur , 20 yasında Real Madrid'e gitmiştir , 22 yasında Liverpool'a 24 yasında ise M.City'e 26 yasında Fenerbahce'ye gelmistir sonra tekrar , Bolton Chelsea devam etmiştir ve futbol kariyeri boyunca yaptıgı transferlerden bonservisine 100 milyon sterlinin üzerinde para verilmistir .Sneijder'e donersek türkiyeye gelen en kariyerli oyunculardan biridir yas ve kariyer acısından en iyi 2 oyuncudan biridir ...

galatasaray taraftarlarının ağır liseli olması

Bu tespite nefret soylemidir diyen var ya ulan Galatasaray taraftarı lisesiyle ovunen bir taraftar oldugundan akıllarıda lisede kalmıs olabilir ağır liseli olmaları ondandır .

dirk kuyt

Dun bende Fenerbahceli taraftarlar arasındaydım ama cevik kuvvetle rakip takım taraftarıyla kapısmaktan ve tezarruhat yapmaktan sahaya bakamadım dogrusu sadece kuyt'la ilgili gordugum mac onundede mac sonundada gollerden sonrada taraftarla iletişimi en iyi olan futbolcu ağidiyet duygusu cok yuksek taraftarla ilişkiside kuvvetli .

mehmet ali birand ın ölümüne üzülmeyen tip

Mehmet Ali Birand'ı yaptıkları konustukları veya durusunu , siyasi dusuncesini bir kenara bırakıp dusunursek herkes birgun olucek ve ben Televizyonda birkac kez gordugum biri icin uzulup karalar baglamamayı tercih ediyorum zira etrafımdada onlarca insan vefat ediyor Televizyondaki birkac kez izledigim birinin olumune uzulucek ne zamanım ne de ruhen gucum var , kısacası yargılanmaması gereken tiptir zira Mehmet Ali Birand , Kemal Sunal veya Barıs Manco gibi türkiyede cok buyuk izler bırakmıs biri degildir .

cm101mmxi fundamentals

--spoiler--
+ Faruk Eczanesi nerede acaba ?

- Faruk Eczanesiii , Faruk Ec za nee sii , Faruk Kırathanesi Olmasın ?
--spoiler--

30 ekim 2012 cleveland cavs wsh wizards maçı

Sezonun Açılış Maçı Cleveland'da oynanacak , Önce Washinghton'la başlayalım geçen sezonu 6 maçlık galibiyet serisiyle kapadılar ama gecen yıl takımın süper yıldızı olan John Wall sakat bu aksam AJ.Price ve J.Pargo yerini dolduracaklar . Draft'ta 3. sıra seçimi olan Floridalı Bradley Beal ise önümüzdeki yıllarda çok dikkat çekecek bir isim Wizardsta ayrıca Nene ve Seraphinde sakat .... LeBron gittikten sonra 40 - 108 lik bir galibiyet yüzdesiyle oynayan Cleveland yeni yeni toparlanıyor Kyle Irving parlak bir geleceğe sahip gecen sezon 18 sayı 5.4 asist 3.7 ribaund ortalaması tutturdu yine geleceği parlak bir T.Thompsonda kadroda ve bu sene Dion Waiters'ı draft ettiler , Tyler Zeller'da diğer draftları ve 41 mactır oynamayan kırık bilek Varejao var benchten ise Cj.Miles'tan katkı bekleyecekler . Wizardsta Trever Booker , Okafor , Ariza , Aj.Price ve Crawford'la başlayacak diye tahmin ediyorum direk Beal ilk 5 te başlaması bence zor ...

Notlar : Jordan Crawford son 2 macında Cleveland'a 49 sayı attı .
Cleveland'ın ilk 5 yaş ortalaması 23.7
Cleveland'ın çaylağı Dion Waiters lisede dahil hiç ilk 5 başlamadı Syracuse'ta dahil benchten geliyordu ...

sow mehmet topal yok 3lüsü

Burak - Selcuk - Hamit üçlüsünden 1 forvet 1 ortasahanın ortası ve bir sağ ortasaha oldugunu bilemiyecek kadar cahil bir yazar önermesidir yani senin mantıgınla Sow - Topal - Kuyt üçlüsü daha uygun ...

Zorunlu Bilgi : Hamit ortasahanın sağında oynayan bir oyuncudur ..

gece 03 00 da ateşlenen sigara

Gece 04 21 dekinden farksızdır eğer farklı geliyorsa sorun sigarada değil senin sigarayı yakarken ki psikolojinde en iyisi sen bir psikopata gorun .