bugün

entry'ler (127)

zakkum vs manga

ikiside çok güzel şarkı.

en sevilen çikolata

beyoğlu çikolatası.

1 milyon dolar verseler sevgilini döver misin

anasını bile ...
döverim.

kürtlerin almanyadan statü istememesi

diyarbakır cezaevine gitmeyi mahmut yıldırım ve dersim katliamı gibi şeylerin başlarına yenide musallat olmasını istemediğindendir herhalde bokun tadını özlememişlerdir .

edit:kudurduğunuzu görür gibiyim eşek seviciler eksileriniz beni dahada çok güldürüyor.

tek bir insana bakarak diğerlerini yargılama

son zamanlarda çok sinirlendiğim olaydır bunu bütün herkes yapıyor yapmayın diyorum o kadar.

nerden başlayacağımı bilemiyorum ama başlıyorum bir yerden mesela son olan özgecan olayında bu tecavüzü yapanlar ülkücüymüş ve herkes başladı yok ülkücüler şöyle yok ülkücüler böyle.
veya chalie hebdo olayında aynı şey müslümanlara yapıldı.

birçok yabancı ünlü türkler hakkında barbar bilmem ne katil falan diyor.

türkiye içinde kürtlere aynı şey yapılıyor.

sonuç olarak bunlar beni çok üzüyor bilinçlenmemiz lazım artık.

erkekliğimden utanıyorum

kesinlikle utanmıyorum o işi yapan adi insanlara erkek denilemez çünkü.

ateistin yavaş yavaş imana gelmesi

13 yaşında beyinlerinin yıkanmaya başlayıp biraz olgunlaşınca gerçeğin farkına varmasıyla ve g*tünün tutuşmaya başlamasıyla imana gelen ateist türüdür.

ateistlerin sapına kadar adam olması

hani tanrı yoktu olmayan tanrıya kafa mı tutuyosunuz dedirten başlık. ayrıca ateistlerin mal olması diye değiştirilmesi makbule geçer.

goethe müslüman mıydı

goathe ve islam kitabını okumanızı öneririm. lafım yobaz yazarlara .
(bkz: b for vendetta)

ülkücülerin 9 ışığı

türkiyeyi kurtaracak ilkelerdir ama kimsenin bilmemesi ayrı bir üzücü olaydır.

ateiste sorulacak tek soru

dinin olmadığı bir dünyada düzenin olabileceğine inanıyormusunuz ? dinin gerektirdiği gibi yaşamak tam anlamıyla düzeni sağlar ama tam anlamıyla yaşanmadığı için şuan kısmi düzen var toplumda. sonuçta beni bağlayan birşey olmasa kendi çıkarlarım doğrultusunda herşeyi yapardım ama din bana bunu engelletiyor .

edit:soru soruyoruz cevap veremeyince eksi veriyosunuz acı verici cidden sizin adınıza üzülüyorum.

macarlar türk müdür sorunsalı

macarlar salamdır. swh

b for vendetta

atayiz abileri biraz daha gaz verirse mekkeyi fethetmeye gidicek yazar. ulan üzüldüm sana gel bi ara din dersi veriyim veya entrylerimi oku belki biraz imana gelirsin ergenlikte böyle noktalara takılman normal.

gece gece akla düşen iskender

kurtlar vadisinde bi iskender vardı ama.
neyse boşverin.

b for vendetta

bana kişi kendinden bilir işi diyerek ultra mega über derecede laf sokmuş yazar.

not:ellerim ayaklarım titriyor entry yi kardeşime söyledim o yazdı.

yazarların acil para ihtiyaç miktarı

20 lira yeter.

kanser eden internet bağlantısı

internet reklamlarında amerikadan yok 3 kat yok 5 kat hızlı indirmesi var lafını duyunca "hassiktir lo" dememize sebep olan internet bağlantısıdır.

gece gece gelen akasya durağı izleme isteği

bende olmayan istektir. umarım böyle devam etsin.

b for vendetta

dinlerle dalga geçince havalı ve tüm kızları kaldırabilecekmis gibi hisseden ergenimsi yazar. hoşgelmiş.

sıkıntısını içine atmak

sonunda depresyona girmek muhtemel bir olasılıktır.