bugün

entry'ler (102)

jon snow kim lan diyen baba

You know nothing baba diye cevap verilebilir. (bkz: baba dayagi)

anneannenin ölmesi

henüz birkaç saat önce gerçekleşmiştir.
Son zamanlarında bir hastahanenin yoğun bakım ünitesindeydi. Organ yetmezliğiymiş sebebi.
böyle olacağını bildiğimdendir belki de, pek bir tepki veremedim. yeni yeni geliyor acısı.
aklıma geliyor gülüşü, her yanına geldiğimde beni bir daha hiç göremeyecekmiş gibi her yanaktan 5er 5er öpüşü, çanakkaleye döneceğimiz zaman küçük çocuk gibi ağlaması, buruşmuş elleri, kokusu, şivesi, ettiği komik küfürler ...

bu sefer haklıydın kadriyem, bu sefer son kez gördük birbirimizi. ben yazın sana sarılmanın hayalini kurarken sen belki de şuan beni izliyorsundur. umarım 18 yıldır hasretini çektiğin dedemle aynı yerdesindir şimdi.

seni çok seviyorum kadriye sultanım. tanıdığım en neşeli insan, sonuna kadar helal olsun sana hakkım.

mit ne iş yapıyor diyen ergen

Koyun olmayan ergendir. Düşünme yeteneğini kullanıyordur.
Bütün bu yaşananlardan sonra bile yine sorgulamadan aynı kişileri başa geçirecek kişileri eleştirin önce.

erkeğin kadına üstünlüğünün sebepleri

Anatomik açıdan erkekler daha üstün olabilir.
Bir çoğunuza üstünlük kurmak ise nereden baksan bir göz devirmeye bakar.

Kendi fikrim ise bu tip saçma polemiklere girmemek. Her insan evladı eşittir kanımca

17 şubat 2016 ankara patlaması

Olanları onaylamıyoruz ama önlem amaçlı hiçbir eylemde bulunmayacağız = KINIYORUOZZZ

anca kınarsınız amk.

Gezi olaylarında niye kınamadın?

yeditepe üniversitesi

burada okuyan, özellikle mimarlık okuyan birisinin bana acilen ulaşmasının çok makbule geçeceği üniversite

eski sevgiliden kanka olur mu

eski sevgilin adı üstünde. o kadar geçmişiniz varken arkadaş bile kalınmamalıdır kanımca. kanka veya arkadaş olup da işleri daha berbat etmektense bırakın hatırınızda güzel kalsın.

takip edilesi tumblr sayfaları

http://photogra-phobia.tumblr.com/

erkekten soğuma nedenleri

-ayy burası çok güzel koktu ya senin parfümün mü ?
+ben parfüm kullanmam biliyorsun
- ??????

aynen böyle oldu.

yazarların götlerinden uydurdukları özlü sözler

gezersen olursun güzel gezmezsen olursun gazel.

annemin arkadaşının bugün söylemiş olduğu cümle.

okudundaneolduyani gibi yazarların sözlükte olması

sözlüğün cahillere de açık olduğunun göstergesidir.

sözlük yazarlarının kendilerine ait sözleri

En çok gülenler en çok ağlayanlardır bence, onlar içlerinde yağan yağmurun gökkuşağını yansıtırlar yüzlerine.

(bkz: biliyorum malım)

okudundaneolduyani

beni hayatımda ilk defa birisiyle aynı ırktan olduğum için utandıran yazar.

tecavüze uğramış birini sevmek

bekaretin korunması cahilliğine kapılmayan insandır. helal olsun.

yazarların her gün muhakkak dinledikleri şarkılar

Roy Orbison - Oh, Pretty Woman.

yazarların evcil hayvanlarının garip hareketleri

yazarların evlerinde besledikleri köpek,kedi,kuş vs. garip hareketleridir.

benim köpeğim evdeki herkesin ayağını yalar mesela.
(bkz: ayak fetişisti)

boyu göt kadar olan kızlardaki özgüven

bu kadar saçma bir şey olamaz. kısa boylu diye kişinin kendine özgüveninin olmaması mı lazım ? sanırım bazılarına göre boy uzunluğu her şey demek. devam edin böyle.

edit:boyum 'göt' kadar değil.

bir ay evden çıkmadan film izleyip kitap okumak

bazen filmler, kitaplar, diziler o kadar sarar ki tuvalete gitmeyi, yemeyi, banyo yapmayı unutursun. telefonu da kapatıcaksın, mis.

fiyat pahalı gelince mağazalarda uydurulan yalan

-pardon bakar mısınız bu ayakkabıların fiyatı ne kadar ?
+670 TL efendim.
-..

hiçbir şey denmeden ayakkabı çıkartılır, mekan terk edilir.

sıra beklemek

şu sıra beklemek yüzünden ilk defa tanımadığım birine numara yapmıştım. ama haketmişti şerefsiz.

o zaman diş tellerim var, malum ayda bir kontrole gitmek gerekiyor telleri kontrol etmek için.

herif randevuyu saat 17.00'a verdi, tam zamanında gittim sıra bekliyorum, 1 buçuk saat geçti bana sıra gelmedi ve hala 5-6 kişi var önümde. adam nasıl randevu verdiyse artık.

ben de bütün yüzsüzlüğümü toplayarak gittim asistanına aynen şöyle dedim:

-affedersiniz benim önümde daha kaç kişi var ? 18.45'te kuzenimin nikahı var ona yetişmem lazım da..
+canım sen yetişebilecek misin ?
-bilmiyorum zaten randevum 5'teydi benim.
+tamam ben konuşayım doktorla bir şey yapabilir miymişiz tamam mı ?
-tamam sağ olun.

asistan mı salaktı, yoksa ben mi iyi yalan söyledim bilmiyorum ama 1 dakika geçmeden beni çağırdılar. ben de muayene olup evime gittim.

pişman değilim.