bugün

entry'ler (72)

adını feriha koydum

senaristlerinin "finale doğru ne kadar saçmalayabiliriz acaba" diye düşündükleri dizi.

gelmiş geçmiş en karizmatik ad soyad kombinasyonu

"Can Bonomo"

can bonomo

şarkıları, sözleri, müziği... hepsini bir kenara bırak at. O sempatikliği, o hoş sohbeti yok mu insanı hasta eder kendine! sevgilisi yoksa talibim ben ey ahali!

ekim magden

oyuncu olması bir yana tv 8 dış haberde çalışmaktadır kendisi. artık pek oyunculuk yapmıyor kadrolu olarak tv8 de çalıştığı için. sadece iyi bir teklif gelirse filmde oynayabileceğini söyleyen şahıs.

oksijen

sanırım aynı liseden mezun olduğumuz 4. nesil yazar.

edit: aynı liseden mezun değilmişiz.

mutluluk

bazen sadece bir gülümseme...

kadınları çekici yapan detaylar

kızıl saç, beyaz ten, yeşil göz. ve de bakımlı eller.

ölen arkadaşı telefon rehberinden silmek

telefon rehberinden silmek değildir önemli olan sizi o numara aramıcak bi daha sonuçta. önemli olan kalpten silip silmemektir o da olamaz nasılsa.

öğrenciliğin sona erdiği an

üniversiteden mezun olduğun, son kez kepini havaya fırlattığın andır. artık öğrencilik sona ermiştir ve akabinde kendi ayaklarının üzerinde durmak zorunda olduğun, o zorlu ve yorucu iş hayatı başlar.

üniversite tercihi yapmak

aslında geleceğinin tercihini yapmak demektir. nasıl bir hayat istediğine karar vermektir. pek sıkıntılı bir dönemdir tercih dönemi, hele bir de ne istediğini bilmiyorsan.

oss yi ilk giriste kazanamama yetenegi

ilkinde ikincisinde veya üçüncüsünde kazan ne fark eder ya? geç olsun güç olmasın.

ay ışığında saklıdır

şebnem ferah'ın nadir bulunan sadece youtube dan dinleyebildiğim şarkısı.

ağlatan şarkılar

badem- sen ağlama ( ağlama diyor ama insanın elinde değil napsın? )

bir yuksekogretim programina yerlesemedi

bir yılın boşa geçtiğini anlamaya sebep olan cümle.

goodbye my lover

james blunt'ın kelimelerle ifade edilemeyecek, anlatılamayacak şarkısı. ayrılık sonrası dinlenmemesi tavsiye edilir. zira her dinleyişte ağlatır, sızlatır, depresyona sokar insanı.. her dinleyişte farklı yerlere götürür insanı.. her dinleyişte içinden bir şeyler kopartır insanın..

dost dediğin

beraberken gününün kötü geçme ihtimali olmayan, iyi ya da kötü zor ya da kolay her durumda yanında olan, bazen kimseyle konuşamadığın anlarda senin yanında olan, her türlü derdini hiç düşünmeden söyleyebildiğin, hayatına renk katan nadide insan...

annenin ölmesi

(anne- baba farketmez)hayatta kaybedebileceğin başka hiç bir şeyinin kalmaması demek. senin sen olmanı sağlayan insanın artık olmaması demek. üzüldüğünde, kırıldığında, sevindiğinde, gerek ağladığında, gerek güldüğünde bunları paylaşacak insanın olmaması demek. anne (baba) hayattaki en önemli varlık demek.. onlarsız bir hayat düşünülemez.. allah kimseye göstermesin. önce ben öleyim ki onların öldüğünü görmeyim...

istanbul un en güzel semti

istanbul'un anadolu yakasında kadıköy ilçesinde bulunan Moda. bence en güzel semt..

sabaha kadar kucaklar beni

romeo'ya (kadir doğulu) hitaben yapılmış bir hande yener şarkısı...

eski sevgiliyle msn de konuşmak

an itibariyle yaşadığım durum. gayet normal.her iki tarafta eski defterleri kapamışsa hiç sorun değil.